Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Myślę,że może.:diabloti:
  2. Właśnie,właśnie 100 lat i spełnienia marzeń :new-bday::BIG:
  3. [url]http://img4.imageshack.us/img4/3926/dsc0043pl.jpg[/url] ależ tego towarzystwa nazbierałaś.Co jeden to fajniejszy.
  4. [url]http://img826.imageshack.us/img826/1728/dsc0031dy.jpg[/url] ależ ona jest u Ciebie szczęśliwa [url]http://img689.imageshack.us/img689/4048/dsc0123pf.jpg[/url] Punia ślicznie zarasta.Ona ma taki piękny ten pyszczek
  5. Wiem,ale fachowa siła mi to polecila (weterynarz - psycholog )
  6. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kera/DSC06903.jpg[/url] brzucholek zarósł fajnie i żadnych fałdek nie widać. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kera/DSC06922.jpg[/url] ale błogie lenistwo Uważaj bo bobry Cię oskarżą o to że je ciągle śledzisz i im żyć nie dajesz.
  7. [url]http://i46.tinypic.com/mjmn1c.jpg[/url] przecudne cudaki. Moja Figa tez tak robi.
  8. Mnie polecano wódką przecierać podłogę.
  9. Zerduszko pisz zaraz co jest kociakowi.
  10. [url]http://img521.imageshack.us/img521/3310/dsc0091x.jpg[/url] normalnie gangster ;) Fajnie,że duża dziewczynka dogaduje się z resztą.Obetnij jej grzywkę choć troszkę,bo nic nie widzi dziewczyna.
  11. Dołączam się do życzeń i nie będę wspominała mojego wieku. :new-bday::tort::BIG:
  12. Ja również życzę dużo szczęścia i spełnienia marzeń :BIG: :tort: :new-bday:
  13. [url]http://img507.imageshack.us/img507/9217/dsc0011gfx.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: A drzemkę polecam,bardzo dobrze robi.:lol:
  14. [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/gg.jpg[/url] cudne to zdjęcie [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/ff.jpg[/url] jaki radosny
  15. [quote name='AniaGucio']:) :) Zapraszam na bazarek dla sznaucera [B]Oriego [/B]!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236669-Misz-masz-na-sznaucera-Oriego-do-15-12-godz-22-zapraszamy-!!?p=20066661#post20066661[/URL] :) :)[/QUOTE] Oooooooooooo to lecę.:lol:
  16. Też uważam,że to było jedyne rozwiązanie.Niestety takie jest życie.:shake: Sunieczka dojdzie do siebie i po delikatnym Spa będzie ślicznym psem. To na górze dorobiłaś się drzwi ?
  17. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-VT04d6S90cs/ULnzCqsnm1I/AAAAAAAABUk/9YGG4H1EPU0/s640/DSC_0010.jpg[/url] Uwielbiam takie zdjęcia :loveu:
  18. [quote name='WATACHA']Bardziej by pasowało Afera, Zadyma, Draka ;)[/QUOTE] Oj tam zaraz Afera. Dziewczyna dba o swój interes.:lol:
  19. Córcia śliczna i jak się już zmieniła.:loveu: Felutek też fajnie się zaprezentował,ale widać,że Anulką specjalnie się nie interesuje.:lol:
  20. Też widzimy.:lol:
×
×
  • Create New...