Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ale słodziak.:loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/2696/d2ae23616ae354fe.jpg[/url] faktycznie sporo schudła.:lol:
  2. Duma na pewno będzie i piękna i mądra,tylko jeszcze trzeba trochę czasu.:loveu: Mam nadzieję,że w przyszłym roku przyjedziecie do Wrocławia,a my z ahedok nacieszymy oko.:lol:
  3. Moja Tośka była odrobaczana Fenbendazolem i Milbemaxem ( ponoć tłucze wszystko )Tylko tego ostatniego nie wolno podawać jako pierwszy lek odrobaczający bo może spowodować zatrucie toksynami robalowymi jak dużo robali. Jak jest dużo robali to nie chcą się wytruć tak od razu.
  4. No i czemu jabłuszek nie zebrałaś,pewnie zmarzły.
  5. Margi

    Sfora Hektora

    Magdę chyba zasypało bo się nie odzywa.:lol:
  6. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-wXIFWGojRlY/UI1aaMAegUI/AAAAAAAAA6A/pK7CvbeyFKo/s640/DSC_0154.jpg[/url] świetne te zające Spacer rzeczywiście wygląda na bardzo udany.:lol:
  7. Ja z tymi kotami to nie wytrzymam.Jak Tośka wyzdrowiała to Kacper zachorował.Objawy takie jak u koteczki.Biegunka i nie jedzenie. Dostaliśmy zastrzyki i tabletki.Całe szczęście,że kocur lżej to przechodzi. Tośka rozrabia za dwoje.Przez te kociaki to nie mam czasu iść do fryzjera z Figą.Może na początku listopada mi się uda.
  8. Wilczy nie przesadzaj.:mad:Mordziasta już jest akurat i żadnego sadła u niej nie widzę.Ona ma swoje lata i troszkę skóry może jej wisieć. U nas jest brzydko,pada z nieba ale do śniegu to nie jest podobne.
  9. Gratulacje,piękne dziewczyny :multi:
  10. Gratulacje dla synka i mamusi.:multi::klacz:
  11. Gratulacje :multi::multi::multi:
  12. :kciuki::kciuki::kciuki: Pewnie dostanie kroplówkę i pójdzie szybciutko.:lol:
  13. Szkrabuś malutki.:loveu:Teraz fajnie wygląda.
  14. Cudne jesienne zdjęcia.:lol: Foxi to teraz kruszynka przy Dumie.
  15. Margi

    Sfora Hektora

    tak,tak z przyjemnością oglądamy.:lol:
  16. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-IqY95sgb7xA/UIBsjSyEHeI/AAAAAAAAAxA/_T0_cuhVxaw/s640/DSC_0032.jpg[/url] śliczne dziewczyny na tle pięknej kolorowej jesieni.:loveu: Ucholce już fajnie wyglądają. Mam nadzieję,że Foxi zdrowieje.
  17. Margi

    Sfora Hektora

    Czubek jaki puchaty się zrobił.:loveu:Fajny jest.
  18. Ja przed rozwiązaniem zrobiłam sobie dobrze ciepłą kąpiel i poszło ekspresem.:evil_lol: Mam nadzieję,że Felutek pokocha nowego domownika.
  19. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/2602/725a5889c781c6b4med.jpg[/url] no taka goła to chyba jeszcze nie była [url]http://images10.fotosik.pl/2606/78cc6fa991564662med.jpg[/url] no proszę szczęśliwa rodzinka :lol: A i kociaste fajne.Mnie się wydaje,że rudzielec jest dużo większy od Tośki.
×
×
  • Create New...