-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale słodziak.:loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/2696/d2ae23616ae354fe.jpg[/url] faktycznie sporo schudła.:lol: -
Duma na pewno będzie i piękna i mądra,tylko jeszcze trzeba trochę czasu.:loveu: Mam nadzieję,że w przyszłym roku przyjedziecie do Wrocławia,a my z ahedok nacieszymy oko.:lol:
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Moja Tośka była odrobaczana Fenbendazolem i Milbemaxem ( ponoć tłucze wszystko )Tylko tego ostatniego nie wolno podawać jako pierwszy lek odrobaczający bo może spowodować zatrucie toksynami robalowymi jak dużo robali. Jak jest dużo robali to nie chcą się wytruć tak od razu. -
No i czemu jabłuszek nie zebrałaś,pewnie zmarzły.
-
Magdę chyba zasypało bo się nie odzywa.:lol:
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-wXIFWGojRlY/UI1aaMAegUI/AAAAAAAAA6A/pK7CvbeyFKo/s640/DSC_0154.jpg[/url] świetne te zające Spacer rzeczywiście wygląda na bardzo udany.:lol:
-
Ja z tymi kotami to nie wytrzymam.Jak Tośka wyzdrowiała to Kacper zachorował.Objawy takie jak u koteczki.Biegunka i nie jedzenie. Dostaliśmy zastrzyki i tabletki.Całe szczęście,że kocur lżej to przechodzi. Tośka rozrabia za dwoje.Przez te kociaki to nie mam czasu iść do fryzjera z Figą.Może na początku listopada mi się uda.
-
Wilczy nie przesadzaj.:mad:Mordziasta już jest akurat i żadnego sadła u niej nie widzę.Ona ma swoje lata i troszkę skóry może jej wisieć. U nas jest brzydko,pada z nieba ale do śniegu to nie jest podobne.
-
Gratulacje,piękne dziewczyny :multi:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A może jakieś wdzianko z wełenki było by dla niej lepsze.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Gratulacje dla synka i mamusi.:multi::klacz:
-
Gratulacje :multi::multi::multi:
-
:kciuki::kciuki::kciuki: Pewnie dostanie kroplówkę i pójdzie szybciutko.:lol:
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Szkrabuś malutki.:loveu:Teraz fajnie wygląda. -
Cudne jesienne zdjęcia.:lol: Foxi to teraz kruszynka przy Dumie.
-
tak,tak z przyjemnością oglądamy.:lol:
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-IqY95sgb7xA/UIBsjSyEHeI/AAAAAAAAAxA/_T0_cuhVxaw/s640/DSC_0032.jpg[/url] śliczne dziewczyny na tle pięknej kolorowej jesieni.:loveu: Ucholce już fajnie wyglądają. Mam nadzieję,że Foxi zdrowieje.
-
Czubek jaki puchaty się zrobił.:loveu:Fajny jest.
-
Ja przed rozwiązaniem zrobiłam sobie dobrze ciepłą kąpiel i poszło ekspresem.:evil_lol: Mam nadzieję,że Felutek pokocha nowego domownika.
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2602/725a5889c781c6b4med.jpg[/url] no taka goła to chyba jeszcze nie była [url]http://images10.fotosik.pl/2606/78cc6fa991564662med.jpg[/url] no proszę szczęśliwa rodzinka :lol: A i kociaste fajne.Mnie się wydaje,że rudzielec jest dużo większy od Tośki.