-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/fyn11w.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/2csh34y.jpg[/IMG]
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Dziewczyny na ogół są pieszczochami,moja też ale ja to lubię.:lol: Jadzia bidulka chyba ma coś z oczkiem ? -
Cichutko,bo się nic nie dzieje.Zwierzaki rozrabiają,aż się kurzy i czasami mam dość. Z Figą muszę iść do fryzjera i obawiam się ,że na chwilę straci brodę.Ona z tych co nie lubią się czesać a ma taką manierę,że z mokrą brodą leci wycierać się w koc i natychmiast powstają filce.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wygodnicka jak każda dama.;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Rozbrajające to zdjęcie :lol:. Spanko fajne a Furia pewnie lubi nowości.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[url]http://i46.tinypic.com/2hwoend.jpg[/url] Ten psiaczek z Wrocławia dzisiaj został adoptowany. -
Często za takie życzenie trzeba sporo zapłacić.:cool3:
-
[quote name='Tekla64']ja sie nosze do pracy na spacery i w ogle jak ino mam wyjsc na pola cos takiego [URL]http://gvarant.pl/towar/KALOSZE_PIANKOWE__TYPU_EVA_ABM_251.html[/URL] nie sa moze za bardzo gustowne za to u mnie zdja super egzamin na wsie sposby zima , latem jesienia , wiosna w robocie polowej czy spacerach gdzie moge w nich kilometry walic i sie ich nie czuje zupelnie ja je polecam bo ja wiem co znaczy bol nog [URL]http://www.google.pl/search?q=kalosze+piankowe&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=yf6YUMjDN83jtQaA1ICoBA&sqi=2&ved=0CDcQsAQ&biw=1247&bih=646[/URL][/QUOTE] Dodam jeszcze,że są leciutkie jak piórko.
-
Pewnie będzie tor z przeszkodami dla psiaczków.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak J się lansował p wsi to Punia musiała być elegancka. ;) Fajnie wygląda taka sfora.Zgredzik zarośnięty,że aż miło popatrzeć.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
To nie tylko pseuduchy.Kiedyś moja koleżanka przywiozła z renomowanej hodowli kociej kocurka tak chudego,że aż się rozpłakałam na widok bidaczka. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
A żebyś wiedziała,że karmią trocinami.Figa była tak chuda,że był problem z odciągnięciem skóry,żeby zrobić zastrzyk. -
Fajna jest na tym śniegu.Łapeczki to ma długie do samego nieba.:loveu: Czy ma Duma jeszcze będzie rosła na wysokość ?
-
Tośka była taka rozmowna jak była mniejsza.Teraz już mało gada.;)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']Eyhmmmmmm wolałabym nie wnikać w jakim stroju przeglądasz forum... aleeeeee jak tak strasznie jest to się ubierz =D:razz::diabloti:[/QUOTE] :megagrin: :roflt::roflt::roflt: w dresiku,bo zimno. -
[url]http://images10.fotosik.pl/2723/7f0f51e6107d493f.jpg[/url] ależ jestem puchaty.Piknie obrósł sierścią.:loveu: Rudzielec też jest bardziej puchaty od swojej siostry.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Co prawda golasek jestem straszny ale za to wszystko widać łapecki i oczka,piękny nochal...........:loveu: -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ło kurde :kciuki::kciuki::kciuki: -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to ładnie schudła.Jeszcze ze dwa kilo i doktor was polubi.:lol: Dobrze ,że już po wszystkim. -
[url]http://img411.imageshack.us/img411/8421/dsc01022q.jpg[/url] cudny nochalek do zacałowania [url]http://img109.imageshack.us/img109/2069/dsc01027og.jpg[/url] kapcie fajowo rozebrane na części :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jak widać Tazzio przyjmie każdego kociaka.Saththa nie zastanawiaj się. A jak to się stało,że kociak urzędował na nowym fotelu Magdy?