Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [IMG]http://i45.tinypic.com/fyn11w.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i50.tinypic.com/2csh34y.jpg[/IMG]
  3. :glaszcze: Wieści na pewno będą dobre :kciuki:
  4. Dziewczyny na ogół są pieszczochami,moja też ale ja to lubię.:lol: Jadzia bidulka chyba ma coś z oczkiem ?
  5. Cichutko,bo się nic nie dzieje.Zwierzaki rozrabiają,aż się kurzy i czasami mam dość. Z Figą muszę iść do fryzjera i obawiam się ,że na chwilę straci brodę.Ona z tych co nie lubią się czesać a ma taką manierę,że z mokrą brodą leci wycierać się w koc i natychmiast powstają filce.
  6. Rozbrajające to zdjęcie :lol:. Spanko fajne a Furia pewnie lubi nowości.
  7. [url]http://i46.tinypic.com/2hwoend.jpg[/url] Ten psiaczek z Wrocławia dzisiaj został adoptowany.
  8. Często za takie życzenie trzeba sporo zapłacić.:cool3:
  9. [quote name='Tekla64']ja sie nosze do pracy na spacery i w ogle jak ino mam wyjsc na pola cos takiego [URL]http://gvarant.pl/towar/KALOSZE_PIANKOWE__TYPU_EVA_ABM_251.html[/URL] nie sa moze za bardzo gustowne za to u mnie zdja super egzamin na wsie sposby zima , latem jesienia , wiosna w robocie polowej czy spacerach gdzie moge w nich kilometry walic i sie ich nie czuje zupelnie ja je polecam bo ja wiem co znaczy bol nog [URL]http://www.google.pl/search?q=kalosze+piankowe&hl=pl&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=yf6YUMjDN83jtQaA1ICoBA&sqi=2&ved=0CDcQsAQ&biw=1247&bih=646[/URL][/QUOTE] Dodam jeszcze,że są leciutkie jak piórko.
  10. Margi

    Sfora Hektora

    Pewnie będzie tor z przeszkodami dla psiaczków.
  11. Jak J się lansował p wsi to Punia musiała być elegancka. ;) Fajnie wygląda taka sfora.Zgredzik zarośnięty,że aż miło popatrzeć.:lol:
  12. To nie tylko pseuduchy.Kiedyś moja koleżanka przywiozła z renomowanej hodowli kociej kocurka tak chudego,że aż się rozpłakałam na widok bidaczka.
  13. A żebyś wiedziała,że karmią trocinami.Figa była tak chuda,że był problem z odciągnięciem skóry,żeby zrobić zastrzyk.
  14. Fajna jest na tym śniegu.Łapeczki to ma długie do samego nieba.:loveu: Czy ma Duma jeszcze będzie rosła na wysokość ?
  15. Margi

    Sfora Hektora

    Tośka była taka rozmowna jak była mniejsza.Teraz już mało gada.;)
  16. [quote name='Saththa']Eyhmmmmmm wolałabym nie wnikać w jakim stroju przeglądasz forum... aleeeeee jak tak strasznie jest to się ubierz =D:razz::diabloti:[/QUOTE] :megagrin: :roflt::roflt::roflt: w dresiku,bo zimno.
  17. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/2723/7f0f51e6107d493f.jpg[/url] ależ jestem puchaty.Piknie obrósł sierścią.:loveu: Rudzielec też jest bardziej puchaty od swojej siostry.
  18. Co prawda golasek jestem straszny ale za to wszystko widać łapecki i oczka,piękny nochal...........:loveu:
  19. ło kurde :kciuki::kciuki::kciuki:
  20. No to ładnie schudła.Jeszcze ze dwa kilo i doktor was polubi.:lol: Dobrze ,że już po wszystkim.
  21. [url]http://img411.imageshack.us/img411/8421/dsc01022q.jpg[/url] cudny nochalek do zacałowania [url]http://img109.imageshack.us/img109/2069/dsc01027og.jpg[/url] kapcie fajowo rozebrane na części :evil_lol:
  22. [url]http://img191.imageshack.us/img191/2338/dsc00970lp.jpg[/url] faktycznie chyba lejesz codziennie :evil_lol:
  23. Jak widać Tazzio przyjmie każdego kociaka.Saththa nie zastanawiaj się. A jak to się stało,że kociak urzędował na nowym fotelu Magdy?
×
×
  • Create New...