-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale mu fajnie :loveu: -
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Myślę,że może.:diabloti: -
Właśnie,właśnie 100 lat i spełnienia marzeń :new-bday::BIG:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img4.imageshack.us/img4/3926/dsc0043pl.jpg[/url] ależ tego towarzystwa nazbierałaś.Co jeden to fajniejszy.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img826.imageshack.us/img826/1728/dsc0031dy.jpg[/url] ależ ona jest u Ciebie szczęśliwa [url]http://img689.imageshack.us/img689/4048/dsc0123pf.jpg[/url] Punia ślicznie zarasta.Ona ma taki piękny ten pyszczek
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Wiem,ale fachowa siła mi to polecila (weterynarz - psycholog ) -
[url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kera/DSC06903.jpg[/url] brzucholek zarósł fajnie i żadnych fałdek nie widać. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/Kera/DSC06922.jpg[/url] ale błogie lenistwo Uważaj bo bobry Cię oskarżą o to że je ciągle śledzisz i im żyć nie dajesz.
-
[url]http://i46.tinypic.com/mjmn1c.jpg[/url] przecudne cudaki. Moja Figa tez tak robi.
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Mnie polecano wódką przecierać podłogę. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Zerduszko pisz zaraz co jest kociakowi. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img521.imageshack.us/img521/3310/dsc0091x.jpg[/url] normalnie gangster ;) Fajnie,że duża dziewczynka dogaduje się z resztą.Obetnij jej grzywkę choć troszkę,bo nic nie widzi dziewczyna.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Dołączam się do życzeń i nie będę wspominała mojego wieku. :new-bday::tort::BIG:
-
Ja również życzę dużo szczęścia i spełnienia marzeń :BIG: :tort: :new-bday:
-
[url]http://img507.imageshack.us/img507/9217/dsc0011gfx.jpg[/url] jaki słodziak :loveu: A drzemkę polecam,bardzo dobrze robi.:lol:
-
[url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/gg.jpg[/url] cudne to zdjęcie [url]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio%20Amore%20Dyas%20Poland%20FCI/ff.jpg[/url] jaki radosny
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaGucio']:) :) Zapraszam na bazarek dla sznaucera [B]Oriego [/B]!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236669-Misz-masz-na-sznaucera-Oriego-do-15-12-godz-22-zapraszamy-!!?p=20066661#post20066661[/URL] :) :)[/QUOTE] Oooooooooooo to lecę.:lol: -
Też uważam,że to było jedyne rozwiązanie.Niestety takie jest życie.:shake: Sunieczka dojdzie do siebie i po delikatnym Spa będzie ślicznym psem. To na górze dorobiłaś się drzwi ?
-
ORI zły sznaucer... już jest dobry i ma CUDNY dom w Warszawie
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
A jak jego zachowanie ? -
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
ale radość :bigcool::multi: -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-VT04d6S90cs/ULnzCqsnm1I/AAAAAAAABUk/9YGG4H1EPU0/s640/DSC_0010.jpg[/url] Uwielbiam takie zdjęcia :loveu:
-
[quote name='WATACHA']Bardziej by pasowało Afera, Zadyma, Draka ;)[/QUOTE] Oj tam zaraz Afera. Dziewczyna dba o swój interes.:lol:
-
Córcia śliczna i jak się już zmieniła.:loveu: Felutek też fajnie się zaprezentował,ale widać,że Anulką specjalnie się nie interesuje.:lol:
-
Też widzimy.:lol:
-
Klementynka Sznaucerka mini już NIE hipopotam i MA DOM!!! :)
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
No to trzymam :kciuki: