Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='plastelina']no proszę ile psiaków dzięki Wam znalazło domki lub dt w ciągu kilku dni:) dziewczyny jakby w czymś którejś pomóc to napiszcie to wyraźnie;)[/QUOTE] Kasiu szukam domu dla Zuzi, Dinki z Nowodworu i 8 tygodniowej maleńkiej suczki.
  2. [quote name='teresz10']Biała sunia SNIEZKA - jutro przyjezdza do niej ...psi fryzjer do domu. Jakies mam szczescie do ludzi dzisiaj...[/QUOTE] Nic tylko się cieszyć;)
  3. Super wyglądają te psiaki, a ze zdjęciami Muzzego kwietniowi szczęśliwcy na pewno znajdą domy.
  4. [quote name='Viris']Jestem, niestety czasu na bazarek ciągle brak ale właśnie walnęłam robotę na bok i czaruję ze zdjęciami, oby tym razem mi się udało dokończyć. Jest mi ogromnie źle, bo to ja zgłosiłam Wam Zuzinkę i jak na razie na moje wsparcie nie mogła liczyć ponad to :( Bardzo Was przepraszam, pewnie wiecie same jak to jest nie wyrabiać na zakrętach. Bardzo się cieszę z ostatnich wieści o Zuzi!!![/QUOTE] Doskonale wiem jak to ciężko w życiu jest:) Mam nadzieję,że Zuzia w DT przejdzie bardzo szybką przeminę i DS będą się o zabijać;)
  5. [quote name='ladySwallow']To potrzebuje więcej informacji - do jakiego domu, jak toleruje psy, koty (ew. dzieci), ile waży, jakiej jest wielkości, czy umie chodzić na smyczy, jak jeździ samochodem, co je, czy jest zdrowa, czy wykazuje agresję jakąkolwiek (nawet lękową) itd itp :lol:[/QUOTE] Ciężko coś napisać bo jest poza schroniskiem bardzo krótko. Jest cały czas nieco wystraszona, opuszczając kojec a następnie idąc do domu jest przestraszona w domu łazi krok w krok za opiekunka która już nieco zaakceptowała. Kiedy obcy mężczyzna wyciągnął do niej gwałtownie rękę wystraszyła się i burknęła ale bez ataku. Chodzi na smyczy, jest raczej spokojna( pewnie się rozkręci:)). Stosunek do psów... była z kilkoma w boksie i nie prowokowała awantur. Zachowania do dzieci i kotów nieznane. Waży 18kg.
  6. [quote name='ladySwallow']Te same pytania zadałam u Dinki :evil_lol:[/QUOTE] No to idę.
  7. Teresz a ten hotelik do którego jedzie biała sunia znajduje się w Lublinie?
  8. [quote name='ladySwallow']Szpadaj, już wyczyściłam :lol: telefon ma dziś dzień nie-działania :evil_lol: Chcę więcej zdjęć i więcej info, nt chodzenia na smyczy, kontaktu z człowiekiem, czy w domu mogą być dzieci, stosunek do psów/kotów, jak znosi transport samochodem, czy zna miasto (tzn nie wpada w panike) jak reaguje na nowe sytuacje, czy bardzo drze ryja, jak zostaje sama :evil_lol:[/QUOTE] To mi dowaliłaś:crazyeye: Na smyczy chodzi i jak na wiejskiego burka jestem dla niej pełna podziwu. Co do psów nie ma teraz z nimi bezpośredniego kontaktu ale mijałam jakieś na spacerze i się nie rzucała. Stosunek do dzieci i kotów nieznany. Samochodem jechała pewnie tylko raz w swoim życiu ale było kilkaset kilometrów i zarówno ona jaki i lekarz są cali:evil_lol: Reks drze ryja a ona patrzy tylko. Nie panikuje na widok obcych czy samochodów. Ładnie wybrnęłam:diabloti:?
  9. [quote name='Selenga']Potwierdzenie przelewu na konto Fundacji http://dogo.egonet.pl/allegro/coco/przelew_coco.pdf Selengo bardzo Ci dziękuję jestem tak zalatana,że przeoczyłam Twój pst z pytaniem. Lady dzięki,że czuwasz.
  10. [quote name='teresz10']Nowofunland okazał sie nie tym ktorego poszukiwano - w zwiąku z tym poprzez "Psich Ratowników" znalazł nowy dom. Mam jeszcze 2 kontakty na chetnych do adopcji Niufa - domy nie sprawdzone. Przekazałam kontakt na "psich ratowników" ale gdybyscie wiedzieli o jakims psie lub suce w typie i o charakterze Nowofunlanda to przekaze namiary.[IMG]http://images46.fotosik.pl/608/cf789454b8b1c3fdmed.jpg[/IMG][/QUOTE] Czyli Niufa nie zabrał pracownik?
  11. [quote name='teresz10'][quote name='teresz10'][IMG]http://images50.fotosik.pl/647/51da053e3c4ea14cmed.jpg[/IMG][IMG] Ta malizna idzie na bezpłatny tymczas do pani emerytki. Bede prosiła o podpowiedź gdzie ją ogłaszac - to suczka ktora ma moze 9mc. Na razie zobaczymy coż to za panna[/QUOTE] Wspaniale pokazywałam ją nawet Matrioszcze.
  12. [quote name='ladySwallow']Dobra, wystawie jej w takim razie - tylko potrzebuję informacji o niej, podobnych jak w przypadku Dinki. Ps. Wyczyściłam skrzynkę :evil_lol:[/QUOTE] Skrzynkę masz zawalona i telefon w szafie czy co? Nadal nie mam pomysłu co do imienia.... wołam ją "sunia" lekarz powiedział mi,że tam nazywali ją "suka":shake: Jest pogodna ma około roku, uważam,że zaaklimatyzuje się jako pies domowy jak i podwórkowy. Jak tylko odrośnie jej sierść będzie pewnie jeszcze piękniejsza:diabloti: Chcesz więcej zdjęć na maila?
  13. [quote name='matahari81']nie gadasz sama do siebie:) ja jestem cos mi ostatnio net szwankuje normalnie mnie wywala ale jestem:)[/QUOTE] No dobra tak chciałam sobie pomarudzić;)
  14. [quote name='ladySwallow']No dobra, żeby nie było ;) ile leczenie ma potrwać? Suczka jest pod opieką LSOZu, czy tylko pomagacie? Bo ogłaszanie to chyba, jak już się podleczy, nie?[/QUOTE] Teoretycznie tylko pomagamy ale pewnie skończy się to adopcją na mnie bo i tak ja jej doglądam itp. Główne koszty ponosi lekarz ale obiecałam mu pomóc jak tylko będę mogła m.in. specjalistyczną karma i ogłoszeniami. Leczenie pewnie potrwa długo... może warto zrobić jej chociaż allegro? Być może kogoś złapie za serce?
  15. Widzę,że gadam sama do siebie....
  16. [quote name='IVV']Royal jest o wiele lepsza jakosciowo karma niz Brit[/QUOTE] Już jakiś czas temu RC "sklepowy" bardzo się popsuł, jednak diety wet. nadal polecam i uważam za bardzo dobre.
  17. Podnoszę i proszę o wsparcie finansowe dla Reksa.
  18. [quote name='ladySwallow']MaDi - ogłaszać?[/QUOTE] Jak możesz to pewnie,że tak. Sunia jest pogodna i jak do tej pokory spokojna myślę że ma około 4,5 roku.
  19. [quote name='assa']Witam na wątku Zuzi, trzymam mocno kciuki za suńkę ;)[/QUOTE] Ooo znalazłaś się:evil_lol:
  20. [quote name='bico']w piątek przelałam dla Zuzi 200 zł. a co to za DT? Gdzie Zuźka jedzie? Jeśli suńka gdzieś jedzie, to jakie są koszty finalne faktury z UP?[/QUOTE] 200zł doszło, dziękuję w imieniu Zuzi. Faktura w UP zostanie zamknięta jak Zuzia ją opuści. Niestety DTjest płatny to koszt 300zł miesięcznie,ale to i tak lepiej niż pobyt w klinice i co najważniejsze Zuzia będzie miała szansę na adopcję.
  21. [quote name='sacred PIRANHA']dokładnie cala trasa opisana w moim podpisie, jakby sie ktos chciał podpiąć to prosze o PW bo nie na wszystkich etapach mamy miejsce w aucie hihi[/QUOTE] Ale transport wyszedł.
  22. Zapraszamy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url]
  23. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url]
×
×
  • Create New...