[quote name='ladySwallow']Jeszcze się zastanawiam, jak to by można było wysłać, bo nie mam pojęcia :lol:[/QUOTE]
W plastikowych pudełeczkach lub takich do dań( styropianowych?)
[quote name='muzzy']A wiadomo może kiedy będzie zdjęty? Bo zdjęcia do MP mają zostać wysłane bodajże do 15 marca. Więc jeśli jakoś wcześniej byłaby już bez opatrunku, to bym ją chętnie obfotografował :)[/QUOTE]
Niestety nie wiem ale myślę że fotki można zrobić np. w czasie zmiany trzeba dopytać o to Profesora.
[quote name='ladySwallow']Ale się nie sprzeda :lol:
Mamba przejawia niezdrowe zainteresowanie napojami alkoholowymi i jajkiem z sałatki :evil_lol:[/QUOTE]
Chyba w tamtym tygodniu pisałam,że Czupa szaleje za zapachem Desperadosa...
[quote name='muzzy']Tylko ze świeżymi wieściami o Dince coś 'nie halo' ;) Co tam u niej?[/QUOTE]
W sumie to bez zmian no może tyle,że chcieli ja adoptować na łańcuch bo na kojec nie mają....
[quote name='muzzy']A miałem nadzieję, że tak tu cicho, bo wszystkie psio już udomowione :([/QUOTE]
Cicho bo adopcją zajmują się teraz jego opiekunowie.
[quote name='ladySwallow']Bazar dla Zuzi i Mamby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203436[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/203438[/url][/QUOTE]
Zachęcam chociaż do podrzucania i dziękuje bardzo za zorganizowanie bazarku.
[quote name='ladySwallow']Myślę, że trzeba poczekać z tydzień dwa po tym, jak mała będzie w DT - może akurat nastąpią zmiany, będzie z czym ją ogłaszać.[/QUOTE]
Bardzo na to liczę.