Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='andegawenka'][IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0044.gif[/IMG][/QUOTE] Cudne są Twoje animacje.
  2. [quote name='sacred PIRANHA']mniejsza od mojego Hamstera:-)[/QUOTE] Młodsza też;) Czupa dostała dzisiaj surowicę.
  3. Cudne zdjęcia, moje też uwielbiają wietrzyć sobie...
  4. [quote name='ladySwallow']Jeszcze się zastanawiam, jak to by można było wysłać, bo nie mam pojęcia :lol:[/QUOTE] W plastikowych pudełeczkach lub takich do dań( styropianowych?)
  5. [quote name='sacred PIRANHA']a to mała morderczyni![/QUOTE] Malutka całe 2,1 kg.
  6. Szuka domu i w międzyczasie wypruwa flaki pluszowej kaczce;)
  7. Opatrunek jest często zmieniany i wydaje mi się,ze jest cieńszy ale nie jestem całkiem tego pewna.
  8. [quote name='muzzy']A wiadomo może kiedy będzie zdjęty? Bo zdjęcia do MP mają zostać wysłane bodajże do 15 marca. Więc jeśli jakoś wcześniej byłaby już bez opatrunku, to bym ją chętnie obfotografował :)[/QUOTE] Niestety nie wiem ale myślę że fotki można zrobić np. w czasie zmiany trzeba dopytać o to Profesora.
  9. [quote name='ladySwallow']Ale się nie sprzeda :lol: Mamba przejawia niezdrowe zainteresowanie napojami alkoholowymi i jajkiem z sałatki :evil_lol:[/QUOTE] Chyba w tamtym tygodniu pisałam,że Czupa szaleje za zapachem Desperadosa...
  10. [quote name='muzzy']Acha. A to dobrze, czy źle? :) Są jakieś wieści od nich?[/QUOTE] Pewnie że dobrze ale przyznam ze nie wiem co u niego.
  11. [quote name='muzzy']Tylko ze świeżymi wieściami o Dince coś 'nie halo' ;) Co tam u niej?[/QUOTE] W sumie to bez zmian no może tyle,że chcieli ja adoptować na łańcuch bo na kojec nie mają....
  12. [quote name='assa']Reksiu, co u ciebie?[/QUOTE] Nadal różki:shake:
  13. [quote name='Viris']Zuzinka na samą górę ;)[/QUOTE] I jeszcze wyżej.
  14. [quote name='sacred PIRANHA']buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu[/QUOTE] Aaaaaa bo chyba miałam się przestraszyć?:evil_lol:
  15. [quote name='muzzy']A miałem nadzieję, że tak tu cicho, bo wszystkie psio już udomowione :([/QUOTE] Cicho bo adopcją zajmują się teraz jego opiekunowie.
  16. [quote name='ladySwallow']Bazar dla Zuzi i Mamby: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203436[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/203438[/url][/QUOTE] Zachęcam chociaż do podrzucania i dziękuje bardzo za zorganizowanie bazarku.
  17. [quote name='ladySwallow']Myślę, że trzeba poczekać z tydzień dwa po tym, jak mała będzie w DT - może akurat nastąpią zmiany, będzie z czym ją ogłaszać.[/QUOTE] Bardzo na to liczę.
  18. [quote name='muzzy']I jak tam, nadal szuka?[/QUOTE] Niestety nadal.
×
×
  • Create New...