-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url]
-
Owczarek Niemiecki Suczka młoda LUBLIN!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url] -
Dinka w szelkach i obroży od Marty: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8048/img1660resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url]
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
MaDi replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tomcug ukłon za kawał dobrej roboty. Zapraszam do Dinki: http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888 -
Zapraszam do Dinusi: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203151-By%C5%82a-zag%C5%82odzona-i-bezdomna-teraz-szuka-wspania%C5%82ego-domu.?p=16397888#post16397888[/url]
-
Patrząc na nią pomyślicie pewnie sunia jakich wiele jednak dla mnie jej los to osobista porażka. Nie mogę jej przygarnąć mimo,że jestem pewna iż to siostra mojego Dinusia... Wypatrzyłam ją w schronisku 18.02.2011 wtedy jednak nie wiedziałam jak jej pomóc. 26.02.2011 wróciłam po nią razem z TZtem, trafiła niestety do kojca z możliwością przebywania w domu. Szukam dla niej najlepszego na świecie domu aby mogła żyć tak jak jej brat i poznać co to dobro człowieka. Do schroniska trafiła 25 października 2010 roku w stanie skrajnego wychudzenia.... Opiekun miał problem z wyjęciem jej z boksu uciekała do wszystkich bud, wyjęła nawet głowę z dwóch obroży:-( Opuściła boks na jego rękach... Uciekła też mojemu TZtowi jeszcze na terenie schroniska:shake: Udało się ją złapać i zanieść po pewnym czasie do samochodu. Dinusia całą drogę leżała grzecznie. Pojechaliśmy do kliniki na "przegląd". Muzzy wykonał jej piękne zdjęcia:loveu: Sunia ośmieliła się nieco i wlazła mu nawet na kolana:evil_lol: POTRZEBNY DOM!!! Dinka przebywa pod opieką fundacji LSOZ [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 Dinka przebywa pod opieką fundacji LSOZ W schronisku: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6IAZR6W8I/AAAAAAAACwE/j_SBFaoNOsk/s512/PICT0220.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TV6IC0Y3DtI/AAAAAAAACwc/aH4mOp00FrA/s512/PICT0226.JPG[/IMG] Już w klinice:multi: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8048/img1660resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8693/img1656resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='sacred PIRANHA']transport nam sie sypie szukamy kogos kto by zrobil trase wawa-ciechocinek...znacie takiego kogos:-)?[/QUOTE] Kiepsko:shake:
-
MAJKA ruda mikrosunia już w domu!!! i ma kumpla
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Podobni są;) -
szczeniaki już w domach! suczki też mają domy!!!!!!
MaDi replied to barbara.h's topic in Już w nowym domu
Pięknie wyrosła. -
Podnosimy.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']...a może przeczytali wątek?[/QUOTE] Niech czytają, może wyjdzie Im to na zdrowie. -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']wesolo masz Olu ;)[/QUOTE] Troszkę za wesoło;) -
[quote name='ladySwallow']To jeszcze Ty zadziałaj, żeby się dogadać :lol:[/QUOTE] Zadziałam pewnie w poniedziałek jak zakupię kartę.
-
[quote name='IVV']podnosimy i o wsparcie prosimy[/QUOTE] Oto nowe zdjęcia dzięki niezawodnemu Sławkowi: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3848/img1638resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/8109/img1648resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1934/img1655resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3179/img1651resize.jpg[/IMG]
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Chyba wrócili po rozum do głowy;) [url]http://uwaga.onet.pl/44479,news,,rex_pies_policjanta_-_nowe_wiadomosci,reportaz.html[/url] -
[quote name='Casablanca']Czyli gdzie Zuźka jedzie? Bo ja nie wkręcona w tajemnicę :D[/QUOTE] Lady zadziałała w kierunku Furciaczka. Zula dziś: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3074/img1632resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='ladySwallow']O mendo, gdybym wiedziała wcześniej, to bm się z Tobą zabrała :lol:[/QUOTE] To była szybka akcja... I tak Dinka opuściła schronisko, serce mi pęka ale nie mogę jej u siebie zostawić, szukam dla niej najlepszego domu na świecie. [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/8048/img1660resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='ladySwallow']A gadałaś z DT? Transport kombinujemy, bo chcemy przewieźć też inne psy.[/QUOTE] Nie rozmawiałam jeszcze bo chciałam dać gotową tzn. po sterylce i nie wiedziałam kiedy uda mi się to załatwić. Możesz porozmawiać wstępnie co i jak? Wstyd się przyznać ale karty mi pozjadało.:oops:
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']i tego sie troche wlasnie obawiam ...[/QUOTE] Takie życie;)