-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='mamanabank']Ja też nie mogę zapomnieć o tym dzieciaku, mogłabym zamówić mu ogłoszenia i zrobić allegro ale tak samo, potrzebuję kilku słów (nie tekstu) po prostu kilka konkretów i parę zdjęć i kontakt. Miałam podobną sunię w DT, telefonów miałam mnóstwo w jej sprawie. No chyba, że dzieciaczyna jest już ogłaszana.[/QUOTE] Sunie trzeba szybko zabrać może podciągnąć ją pod zaprzęgowego sportowca? Zaraz napiszę do speca-Ati.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
MaDi replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Ludzie myślą,że to owczarek:) chyba polny;) Psiak nie jest mały to kudłaty być może gruby średniak o krótkich nóżkach. Transporter powinien być duży aby łatwo było go w nim umieścić, tak jak wcześniej pisałam on reaguje agresją na dotyk więc trzeba kontakt fizyczny ograniczyć do minimum. -
Jak również: Karusia do adopcji na już;) [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/2032/img2429resize.jpg[/IMG] Dera 9lat, wygląda na zdecydowanie młodszą. [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1647/img2497resize.jpg[/IMG] Nerysia 7 lat. [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/7118/img2489resize.jpg[/IMG] .Balbina:loveu: 8 lat. [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2497/img2547resize.jpg[/IMG] Chuligan [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6985/img2573resize.jpg[/IMG]
-
Z nowości chłopak szczeniak biało brązowy jest w boksie po Mimi i juz nie chowa się do budy;) Bardzo zależy mi aby znaleźć jak najszybciej DT lub DS dla: Uszatka [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2315/img2457resize.jpg[/IMG] Tej chudziny, która bardzo się poprawiła;) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6829/img2619resize.jpg[/IMG] Jej brata z przepukliną? [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2328/img2615resizebb.jpg[/IMG] Dla starszej grubaski....mam przeczucie,że to będą jej ostatnie dni. [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9443/img2348resize.jpg[/IMG] Fali która jest bardzo przyjazna i trzeba ja uwolnić z łańcucha. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6032/img2387resize.jpg[/IMG] Siostry Lisy która pojechała do Anioła [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5666/img2424resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mośka']Czy ktoś w najbliższym czasie może przywieźć z Rachowa 2 sunie pod Warszawę?[/QUOTE] Czy z Tobą wczoraj może rozmawiałam?:cool3: Wydrukuję kilka zdjęć i zawiozę P. Renacie. Dzisiaj do Azylu pod Psim Aniołem trafiły 3 sunie z Rachowa: Lisa [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2815/img2403resize.jpg[/IMG] Pixi [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/5918/img2559resize.jpg[/IMG] Żabka [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/2259/img2380resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='ladySwallow']MaDi, jak finanse? Tyle osób krzyczało, żeby suczkę wyciągać, a z tego co pamiętam, to było mało wpłat - poprawiło się?[/QUOTE] Miałam tak ciężkie dni,że nie sprawdzałam konta,to co aktualizowałam jest na 1 stronie.
-
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
MaDi replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Mam filmik jak pyskuje w delikatny sposób, w momentach grozy nie miałam jak tego uchwycić;) -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
MaDi replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Uspokoję Was psiak dostał po wszystkim pasztet który z chęcią zjadł, nie był spłoszony rozstaliśmy się w całości i bez wielkiego stresu. Ta straszna pętla to maleńka smyczka która jest luźna m.in dlatego,że Szafranek ma masę włosów i dredów z której kilkakrotnie prawie się uwolnił. Mam nadzieję,że uda się go złapać bez usypiania bo z jego problemami zdrowotnymi jest to niewskazane. Przechodząca obok Pani powiedziała,że ten owczarek niemiecki jest bardzo mądry i siedzi tu od końca marca śpiąc na nowym grobie( nie jego właściciela), ludzie go dokarmiają. -
Szafranek zabrany cmentarza w BDT, jego miejsce zajął w DT Bajo.
MaDi replied to szafranekm's topic in Już w nowym domu
Napiszcie na FB skąd oni wiedza na odległość,że nie jest chory:stupid:? Powiem tak, jak tylko do mnie podszedł uznałam,że coś nie tak z jego wyrazem pyska... Udało mi się go złapać na maleńką pętelkę i to mnie uratowało bo pewnie zostałabym na cmentarzu.... Ewidentnie jest, chory słychać jak kiepsko oddycha, próbuje kaszleć i ma zielonego gluta:shake: To raczej starszy psiak. To pan niedotykalski każda jakakolwiek próba manipulacji przy nim kończyła się atakiem, nawet smyczy się oberwało. Być może to tylko stres i brak socjalizacji, mam taka nadzieję. Pamiętajcie,że im mniej konkretów tzn. nazwisk, instytucji itp. na wątku czy FB tym lepiej, Szafranekm pamiętaj o tym;) -
Wybaczcie,że dopiero teraz ale mam masę innych zajęć. Perełka na 99% sama się wysikała w boksie było mokro a miska z wodą stała nie ruszona. Wczoraj i dziś nie była cewnikowania, stan psychiczny powoli rusza w dobrym kierunku. Jutro zostawię boks wyścielony podkładami aby mieć "czarno na biłam" to co pozostawi;) Badania hormonów muszą poczekać z powodu wolnych dni:(
-
Magda pewnie czytasz;) Po naszej długiej i owocnej rozmowie, przemyślałam i zadecydowałam razem z głównymi zainteresowanymi opieką nad sunią,że Yoko zostanie u Ciebie pod warunkiem,że Azyl lub Ty jako osoba prywatna będziesz właścicielem Yoko. Dotychczasowe koszty pokryte przez Matrioszke i mnie pozostaną oczywiście wkładem w pomoc dla niej. Kwestia sterylizacji będzie już zapewne zależała od Was? Mam nadzieję,że będzie to najlepsze rozwiązanie i zakończy wszelkie nieporozumienia, których jak widzisz w "świecie miłośników zwierząt" jest niestety zbyt wiele. Wierzę,że Yoko trafi na najlepszy dom, gdyż jest wyjątkowa sunią o czym obie doskonale wiemy. Ufam również,że po ostatniej rozmowie obie będziemy bogatsze o nowe i dobre doświadczenia, które doprowadzą już tylko do lepszych akcji w zdecydowanie bardziej przyjaznej atmosferze. To jak;)? P.S Napisałam specjalnie tu aby Wszyscy byli w temacie;) P.S Nie czepiajcie się "świata miłośników zwierząt" mam tu na myśli nie tylko kręgi dogo;)
-
Dziękuję za zdjęcia.
-
P.S. W związku z tym,że wszelkie działania i kłótnie "poza mną" prowadzą do chorych sytuacji,proszę przekazać jutro Teresz Yoko a ona mi ją oda. Dla rozwiania wątpliwości można zajrzeć do książeczki i przeczytać kto jest właścicielem. W Rachowie czeka jeszcze jakieś 180 psów można wybierać do woli zapraszam w imieniu P. Renaty również do pomocy fizycznej. Yoko opuszczając przytulisko miła być już tylko bezpieczna, niestety nieodpowiedzialność i nieporozumienia spowodowały co innego. Uspokoję Was tylko,że nie będzie "workiem ziemniaków" zna mnie i mi pierwszej zaufała uważam to za wystarczający argument aby ta psina miała wreszcie spokój i szansę na wspaniałą adopcję. Jako jej właścicielka proszę o jej oddanie w ręce Teresz i nie jątrzenie dalej tematu.
-
[quote name='Ty$ka']Przeczytałam ponad 100 stron i się pogubiłam... Czy moglibyście napisać mi ile jest północniaków do adopcji, które to (zdjęcia psiaka) i jakieś, krótkie info o każdym? Bo pomimo, że spędziłam tu parę godzin nie mogę się połapać co i jak :/[/QUOTE] Największa to z budowy malamutka ale o błękitnych oczach. Reszta dziewczynki wszystkie kontaktowe. Jest chłopak malamut od dawna, pokazujący zęby. Lady:loveu:
-
[quote name='bico']Kto w końcu jest prawnym opiekunem Yoku - Madallena, LSOZ czy jeszcze ktoś inny?[/QUOTE] LSOZ ale w związku z tym,że współpracuje dosyć często z Matrioszką czy As_ko one fizycznie a nawet finansowo zajmują się psem, ja obiecałam sponsoring w miarę możliwości. Nikt nie traktuje Yoko jak worka kartofli to bardzo złośliwe stwierdzenie. Proszę darować sobie wszelkie podteksty. Niestety nie mogę pojechać po Yoko. Teresz10 może ją zabrać przekazując jutro około 8 rano psy do Azylu pod Psim Aniołem. Po dzisiejszym dniu pełnym zadań specjalnych nie mam środków na karcie w razie potrzeby proszę dzwonić.
-
Rewelacja! Facet jest flexi Giant też tzn.że się powodzi;) Bico:loveu: jak już wywalą Cię z domu to zapraszam na BDT.
-
[quote name='bico']powinno być "Ugryź Browara":D:D:D:evil_lol:[/QUOTE] A później możesz dostać Plombe.
-
Suni Onka stoją uszy:diabloti: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4909/img3260resize.jpg[/IMG] Czekoladowa sunia normalnie rewelacja. [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7519/img3271resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/22/img3280resize.jpg[/IMG] Szczeniaki:( cała plaga... Czarna sunia rewelacja przypomina mi strasznie Łosię ze Zdzisławic. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5385/img3341resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/338/img3361resize.jpg[/IMG]
-
[quote name='IVV']no i jak poszly mizianki ???[/QUOTE] Doskonale;) Może jeszcze dzisiaj będą efekty.
-
[quote name='IVV']podnosimy ... ja proponowalam dla suni Madi ;)[/QUOTE] E tam jak będą ją wołać to dwie się będziemy odwracać:eviltong: Gacula Dracula zostaje;) Muzzy proponował Plomba dla suni, mi się podoba ale może to zbyt oryginalne i może powodować awantury np. przychodzi Pan zainteresowany adopcją a ja na to "chcesz Plombę"? Co wtedy? Szkoda mi uzębienia:evil_lol: Będzie Nana, ok?
-
[quote name='bico']o Matko....MaDi, Ty to zawsze "coś" wynajdziesz...Sunia to istny szkieletor:-(:crazyeye: Ludzie, to na prawdę sumienia nie mają...:shake: oby ich pokarało...:mad: Wpisując się w "konwencję" konkursu na imię, dla psiaka proponuję już wcześniej gdzieś wspomniane, Gacula(to trochę niczym...Drakula:D:D:evil_lol:) a dla suni Nana lub Lula:cool3: Madi, podrzuciłam na konto LSOZ 200 zł na potrzeby tych lub innych Waszych psiaków.[/QUOTE] O kurcze wpadasz i od razu doładowanie:crazyeye:
-
[quote name='funia']Tego psa z Opola Lub.?[/QUOTE] Oczywiście;)
-
[quote name='Anula']Ja dalej ponawiam pytanie,czy Perełka miała robiony test na ACTH jest to test,który potwierdza chorobę Cushinga lub zespół Cushinga,ponieważ przy tej chorobie takie objawy występują,no i jeszcze badanie TSH na Tarczycę-też objawy są podobne.[/QUOTE] Nie widziałam go wcześniej, pisałam parę postów temu,że zrobimy badania.
-
[quote name='funia']oLU CZY BYŁY ROBIONE U PEREŁKI ZESKROBINY ?[/QUOTE] Nie widziałam się z lekarką która miała je zrobić ale pewnie tak. Jutro postaram się z nią umówić jednak pewnie dopiero wieczorem bo rano jadę łapać psa z cmentarza a później do Rachowa.
-
[quote name='sacred PIRANHA']witaj w klubie!!!!!! to co kupujemy sobie dupla? wiesz ze w Lublinie jest hodowla czarnych królewskich?:-) zresztą właścicielka hodowli to znajoma Energy hihi[/QUOTE] Już to widzę jak szop tarmosi pudla:sg168: