[quote name='Yv1958']MaDi czy Ty czytalas, co Szafranekm napisala?
Jaka jest mozliwosc?
Przeczytaj uwaznie.[/QUOTE]
To Ty czytaj uważnie, od początku mówiłam,że podanie sedalinu jest zbyt ryzykowne. Jestem z Szafranekm w kontakcie również telefonicznym i nie muszę tu wszystkiego pisać. Więc nie naskakuj na mnie.
Edit.
Widzę,że ten wątek to kompletne bagno, dalej zastanawiajcie się co tu zrobić a psina padnie...tylko,że z choroby, a nie uszkodzonej psychiki. Powodzenia.