gosia7
Members-
Posts
6384 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia7
-
ja podtrzymuję,że mogę sfinansować szczepienia jednemu z psiaków. czy skan rachunku/zdjęcie z informacją na rachunku, którego psa dotyczy udałoby Ci się tu umieścić (wybacz formalności,ale już kiedyś się sparzyłam na ludzkiej uczciwości dotyczącej zwierząt:( i przyrzekłam sobie,że będę ostrożniejsza- dla dobra czworonogów oczywiście). Zaraz po tym robię przelew,podaj konto na PW. Czy ktoś pomoże sfinansować szczepienia Nepalowi? Co do preparatów na kleszcze to Frontline Combo lub Advantix najlepsze.
-
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
no i ładnie... zero odzewu -
Cudniak prosi o DOM!!! Błagamy o dom dla młodego psiaka!
gosia7 replied to magaaaa's topic in Już w nowym domu
straszne :( -
[quote name='Neris'] obowiązku uczestniczenia w wątkach nie ma. Wtedy nie traci się energii.[/QUOTE] zrozumiałam aluzję. tylko wg mnie nie o złośliwości chodzi, a o realną pomoc psom. wątek siłą rzeczy zrobił się wirtualny i mało przejrzysty. dziś już nie wiadomo czy psy z pierwszych postów i zdjęć wogóle żyją? Ja jednak życzę dużo sił i powodzenia obecnie do pomocy suczce i szczeniakom z lasu pod Myszyńcem, o których wspomniano w urzędzie.
-
i jak? bom ciekawa
-
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
[quote name='martasekret']opis wieczoru brzmi bardzo przyjemnie - żałuję, że mnie tam nie było![/QUOTE] no kochana nie dość że Cię nie było, to mieszkasz bliżej niż moje ponad 500km od Was, a ani razu nie odwiedziłaś Sobiesia od 9m-cy! Baty się należą! Na gołe dupsko! -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
A teraz zdjęcia: [IMG]http://i44.tinypic.com/2whjm6r.jpg[/IMG] tulimy się:) [IMG]http://i39.tinypic.com/5amcza.jpg[/IMG] z ulubioną zabawką, mocno strzeżoną przed Zuzą:) [IMG]http://i41.tinypic.com/2pqoojq.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/swsgh0.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/r94nsg.jpg[/IMG] a na koniec poszliśmy na spacer na przystanek i Ciotka odjechała: [IMG]http://i40.tinypic.com/n6yeu1.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/25fip0g.jpg[/IMG] -
Sobieszek - pies- przytulanka z ulicy ma DS!:):):)
gosia7 replied to gosia7's topic in Już w nowym domu
przepraszam za zwłokę, niestety zarobiona byłam:) yhmmm, no i co ja mam teraz napisać,żeby miło było i zgodnie z prawdą:roll:? To od początku. Sobieszek zwany czasem Seba cudowny jak 9 miesięcy temu,kiedy widziałam go ostatni raz. Najpierw jakby niezbyt mnie poznawał..., bardziej cieszył się z powrotu swojej Pańci (weszłyśmy do domu razem), a mną zainteresował się jakby ze względu na zapach kurzych łapek przywiezionych w prezencie (ostro zajeżdzały z reklamówki:evil_lol:). Potem powoli jakby sobie mnie przypomniał, no i w końcu potem pół wieczoru nie rozstawaliśmy się! Tuleniu, głaskaniu,całowaniu,leżeniu na kolanach nie było końca:) Nie wiem komu było to bardziej potrzebne, mnie czy jemu? ;) Faktycznie Sobieś wciągnął w 5 sekund:crazyeye: całą puszkę Animondy, którą przywiozłam w prezencie. To,że wszystkie przysmaki były połknięte to normalka-nawet mój mega wybredny pies,który doprowadza mnie do spazmów tym,że nic nie chce jeść, tak robi,ale to tempo wchłonięcia puszki:confused: Nawet w Sobieszewie nie widziałam, by tak łapczywie jadł:shake: To prawda,że tego dnia jeszcze nie jadł i mógł zgłodnieć do wieczora... Aguś a może warto by spróbować mu dawać 2 x dziennie a nie raz? W Sobieszewie nie rzucał się na żarcie, bo przez cały dzień coś podjadał, zawsze ktoś mu coś podrzucił,coś wyżebrał,znalazł. Poza tym on jest dość mały i może z jego małym żołądkiem nie może zjeść zbyt wiele na raz i przez to również nie może przytyć (i jak tam na wadze u weta?ważyliście się ponownie?). Poza tym on w Sobieszewie nie jadł suchej karmy, ludzie mu dawali raczej resztki ludzkiego żarcia, coś gotowane,więc efekt taki,że sucha karma mu słabiej idzie. Mój pies też tak ma, do dziś nie je suchego, NIC! Nawet najdroższej suchej karmy nie rusza. Tylko gotowane lub dobre puszki.Po prostu nie zna suchego i nie tknie:( No masakra z nim! A próbowałaś Sobiesiowi gotować np.korpusy kurczaka z kaszą jęczmienną/ryżem i marchewką? To tanie danie i pożywne:)Ja gotowałam kiedyś bezdomnej suni,dodawałam oliwy lum masełka-upasła się jak trzeba. Można ugotować więcej i zamrozić w pojemnikach po lodach-żeby nie bawić się codziennie, bo masz komu pichcić:) Poza tym Sobieś nie należy do żarłoków,więc to tempo wchłaniania u niego jakieś :crazyeye:, nie to co u Zuzy:grin: Ta dziewczynka potrafi zadbać o siebie:) Wystarczyła chwila,gdy wyszłyśmy na :sg168: a ona sama się obsłużyła grzanką ze stołu. Poza tym Sobieś ma kochający domek, cudne posłanko, no i był pięknie wykąpany i po manikiurze -specjalnie na przyjazd Ciotki, jak się dowiedziałam:). Dziękuję za takie przygotowania kochani:) No i wspaniałe towarzystwo Zuzanki:) Oczywiście jej też dałam z największą przyjemnością wylizać sobie twarz. No cóż Ciotka szarpnięta mocno na punkcie psiuńciów i tyle. Aga dziękuję za serdeczne przyjęcie, masz świetną rodzinę, cudownie ułożone dzieci (jak to się robi w dzisiejszych czasach?muszę poinstruować koleżankę z pracy:diabloti:;)), no i ten kominek bajka... -
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
gosia7 replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
zdrowiej łapeńko! nie widzę zdjęć, ale i tak cieszę się razem ze wszystkimi ucieszonymi:) głasku, głasku z rana:) -
nie śpieszcie się i prześwietlajcie chętnych. Po takich przeżyciach chłopczyk musi trafić do prawdziwego raju, już na stałe:) jak moja Linda:) Powodzenia w dobrym wyborze:)!
-
[quote name='Miki']Wcześniej chyba w sprawie tego konta zadzwonię, bo jeśli ktoś wpłacił jakieś pieniądze to co?[/QUOTE] może faktycznie wobec tego należałoby zamknąć konto, albo ewentualne pieniądze przekazać innemu potrzebującemu? a gdzie założyciel watku??? a może wątek należałoby po prostu zamknąć? po co forumowicze mają tracić energię na wirtualny temat?
-
KARO - 10 lat w schronisku, 10 miesięcy w dowym domu... za TM
gosia7 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
aż 5 dni:) no to najwyższa pora go wymienić i chłopczyk Ci pomógł:) tysiąc głasków z rana przesyłam:) -
Cudniak prosi o DOM!!! Błagamy o dom dla młodego psiaka!
gosia7 replied to magaaaa's topic in Już w nowym domu
podnoszę.... -
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
gosia7 replied to gness's topic in Już w nowym domu
nienawidzę tego!!!!!!!!!- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
:):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! atrophy dziękuję,że go przygarnęłaś, zadbałaś o niego i znalazłaś mu dom!!!! (a nie od razu do schronu...!) kochany grubcio:) taki wdzięczny pysio:) powodzenia chłopczyku! i czekamy na zdjęcia z nowego domku:)
-
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
Dymkowa ??? -
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
Dymkowa, bardzo dobrze,że zalożyłaś psu wątek, ale mtf zalesie ma rację. Pies sam w schronisku nie odszuka sobie właściciela!!!:placz:, tutaj wątek też spadnie i nikt go nie wypatrzy. A skoro pies zadbany , czysty i nie wychudzony może rzeczywiście się zgubił, a nie został porzucony. Jeżeli chcesz rzeczywiście pomóc, a nie tylko zabić wyrzuty sumienia, rozwieś plakaty i szukaj intensywnie. Jest też strona zaginionepsy.pl/znalezionepsy.pl , albo jakoś podobnie, może tam też warto zajrzeć/umieścić zdjęcie psa i opis. A na str. Palucha dałaś ogłoszenie? Nie widzę go w bazie zwierząt w kwarantannie. -
Czarny mały kundelek - pomóżcie go znaleźć w toruńskim schronisku!
gosia7 replied to gness's topic in Już w nowym domu
co z psem??? dlaczego ktoś zakłada wątek i go nie prowadzi?!- 98 replies
-
- inowrocław
- piesek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Cudniak prosi o DOM!!! Błagamy o dom dla młodego psiaka!
gosia7 replied to magaaaa's topic in Już w nowym domu
to już tyle czasu....:-(