gosia7
Members-
Posts
6384 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia7
-
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
gosia7 replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
Dosiu, bardzo dobrze,że Maleńka będzie mieć konsultaję u kolejnego ortopedy. Przed tak poważną ostateczną ewentualną diagnozą jak amputacja to absolutnie niezbędne! Dosiu trzymaj się kochana! Współczuję, ale wiem,że dasz radę (suńka i jej wdzięczność da Ci energię do działania). Nie poddawaj się, jestem z Tobą, choć tylko wirtualnie:) Zresztą nie tylko ja, dużo życzliwych osób Ci tu kibicuje. Głaski dla Malutkiej:) i Twoich psiaków:) -
KARO - 10 lat w schronisku, 10 miesięcy w dowym domu... za TM
gosia7 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kochany, pod kocykiem:) albo na(?) , coś słabo widzę , ale i tak się cieszę:) -
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
i co z plakatami? -
[quote name='spain2303']Aha, Dolar jest odrobaczony, Nepal jeszcze nie, bo znowu dostaje antybiotyk, ale mam prochy dla niego. Szczepień nie ma żaden.[/QUOTE] Czy wobec tego udałoby Ci się już zaszczepić Dolara (wolałabym najpierw p-ko wirusówkom, ale zapewne wet będzie wolał wściekliznę)? Po otrzymaniu rachunku podaj mi proszę sumę i konto na PW. Natychmiast zrobię przelew:)
-
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
koniecznie plakaty wzdłuż linii 105. Starsze osoby nie korzystają z internetu,może do takiej należał? -
bądź cierpliwa. Podkreślaj w ogłoszeniach jego miłość do ludzi i wstaw zdjęcia jak lgnie do czlowieka,przytula się. Mi tak kiedyś udało się znaleźć dobry dom dla psa,ludzi ujęło wtulanie pysia widoczne na zdjęciu:) i ogłoszenia na gumtree, ciągle odnawiane. Uda się! Trzymam kciuki:)!
-
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
gosia7 replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
niestety szukanie domku czasem trwa... porozsyłaj maila z opisem suni+ zdjęciem do wszystkich swoich znajomych. Jeśli sami nie są w stanie pomóc to chociaż niech przekażą maila dalej- może komuś suńka skradnie serce. Wydrukuj i porozwieszaj też ogłoszenia na osiedlu, w lecznicach,osiedlowych sklepach zoologicznych,miejscach dużych "skupisk ludzkich". Niektórzy nie korzystają przecież z internetu. -
Pieniądze pieniędzmi. Ale co z psami...??? Czyżby wyłapał je miejscowy hycel i....aż się boję myśleć :(:(:( Czy ktoś coś wie?
-
[quote name='Selenga']nie zrobiłam bo nie mam danych kontaktowych do spain2303 gdzie mieliby zainteresowani się zgłaszać? przecież ja psa na oczy nie widziałam[/QUOTE] Spain2303 :???: Selenga chce wykonać kupę dobrej,żmudnej roboty. O domek nie jest łatwo i wątpię,żeby znalazł się migiem, więc po co tracić czas...?
-
a czy dla Nepala ogłoszenia już zrobiiła Selenga? czy Nepal już odrobaczony, czy ktoryś zaszczepiony?
-
zrób mu ogłoszenia w internecie, albo wykup takie zrobienie u np.CatAngel (130 ogłoszeń za chyba 15zł.) i jakieś ze zdjęciem rozwieś w okolicy, u weterynarzy, w punktach, gdzie przewija sie dużo osób. słodki chłopak:) milutki grubcio:)
-
Boże, od świąt :smhair2: ? to pozamarzały... wątek i konto założone, a oprócz Didiera żadnemu psu nie udalo się realnie pomóc?
-
co z pozostałymi psiakami z szosy?
-
Uwaga Warszawa - STARSZY PIES znaleziony w autobusie 105
gosia7 replied to Dymkowa's topic in Już w nowym domu
kolejna bida trafiła do schronu:-( -
podnoszę :roll:
-
KARO - 10 lat w schronisku, 10 miesięcy w dowym domu... za TM
gosia7 replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
serce chyba mi pęknie z żalu...:( Karo kochany, walcz bidulku. Czy mogę Cię prosić sodalis,żebyś kupiła mu,ugotowała i podała pół kg najlepszego mięsa wołowego i kurczaka bez dodatków oraz jakiś mega przysmak np.kiełbaski psie lub naturalne suszone mięso z kurczaka- taki psi przysmak, a mnie wysłała za to rachunek na PW. Chciałabym mu zrobić mega ucztę.Tylko tak mogę mu umilić życie. -
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
gosia7 replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
Dosia_Grecia cudownie,że suńka spotkała Ciebie na swej drodze! Może ją poogłaszać i znajdzie domek. Schronisko to koszmar! -
Malutka wyrzucona z samochodu MA JUŻ SWÓJ DOMEK
gosia7 replied to DOSIA_GRECIA's topic in Już w nowym domu
wstaw tu jej zdjęcie, będzie łatwiej szukać np.domu tymczasowego. Pewnie to trochę potrwa, ale może akurat ktoś się w sunieczce zakocha...? i tylko nie Paluch...! co do amputacji, to zawsze ostateczność,najpierw może jeszcze konsultacja u innego weta...