Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. kochane staruszki! apetytów życzę,zdrówka ,zdrówka,zdrówka i radości ze słoneczka! głaski stokrotne,choć tylko wirtualne:)
  2. Spain,pokaż człowiekowi,którego z bólu i szoku ugryzł Dolarek-że pies był szczepiony p-ko wściekliżnie-to ważne! I wytłumacz,że to pogryzienie to nie wina psa,ale szoku pourazowego. Może też nieumiejętnie go przenosili na tą taczkę,szarpnęli,zabolało. Oby tylko człowiek nie zraził się do pomocy zwierzętom do końca życia...
  3. Dziś po długiej nieobecności weszłam tu. Wyję i mam dość życia i pomagania. Co za sk...syny go uśpiły! Przecież są fundacje,które może by pomogły sfinansować leczenie,ale po co? Lepiej podać jeden zastrzyk.Oby też im kiedyś zastosowano eutanazję jak będą zdychać w rowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dolarku,przytulam do serducha i do zobaczenia,kiedyś [*] Spain,jakbyś przeczuwała,nie wiedziałam,że tam jest szosa,może trzeba było rzeczywiście oddać go do schroniska,ale jakiegoś lepszego,fundacyjnego ,albo hotelu-wyrzuty sumienia mnie zabijają...
  4. [quote name='malibo57']Po południu będzie serwis info.[/QUOTE] I co z serwisem info? Może zdjęcie z nowego domku?
  5. nie wierzę, chłopczyk nadal czeka na dom? niemożliwe! może coś zmieńcie w ogłoszeniach, ma aktualne?
  6. ponawiać ogłoszenia,intensywnie i z uporem maniaka-nie ma innej rady-może ktoś się zakocha,może wypatrzy i czekać cierpliwie,ale ogłaszać,nie przestawać i nie poddawać się-czasem to długo trwa ,ale warto!
  7. co słychać? macie jakieś nowe zdjęcia ze spacerków?
  8. Kika może napisz coś aktualnego o suni,wstaw nowe zdjęcia,bo ten wątek taki martwy jakiś kompletnie. No nic sie tu nie dzieje i nawet jak ktoś zajrzy , to i tak niczego się nie dowie. Wg mnie nawet moje podrzucanie w tym momencie nie ma najmniejszego sensu:( a Lety szkoda okrutnie!
  9. AgaiTheta ktoś od Was był pod tym adresem w zeszłym roku, może mogłabyś podać na PW namiary meg153? Ja wiem który to blok ,ale adresu nie pamiętam. Pies ma na imię Bols. Mieszka na głównej ulicy Sobieszewa po prawej stronie od mostu. Blok niski,długi,chyba 4piętrowy ,szaro-brudny kolor, obok sklepik z odzieżą używaną i spożywczy(duży,taki komunistyczny). Podwórko i blok takie biedne,skromne. Naprzeciwko ulicy warzywniak. To mała mieścina,wówczas mieszkał tam ten jeden bokser.
  10. no odzew taki,że heeeeej!
  11. długi weekend mija,a Letka wciąż niczyja... domku odezwij się!
  12. Brawo! chłopczyk zaszczepiony! Przesyłam połowę kwoty jak obiecałam, czyli 35zł :)
  13. i co? i co? Dolarek zaszczepiony? a Nepalek lepiej?
  14. Może ktoś przypadkiem w długi weekend będzie w Sobieszewie na majówce i zorientuje sie w sprawie psa...? Może choć zabierze ze sobą dużą puszkę i nakarmi,jeśli go spotka....?
  15. może w długi weekend do Lety uśmiechnie się szczęście...? sunia szuka domu:shake:
  16. W grudniu oferowałaś się,że poprosisz Agnieszkę,żeby ktoś tam pojechał i zagadał z właścicielem. Niebawem nadejdzie maj.... Owszem mogę wykonać tel,który faktycznie zajmie mi tyle co "klepanie w klawiaturę"- jak to ujęłaś- tylko co mam im powiedzieć???? Że byłam tam ROK temu i widziałam wychudzonego boksera? I od tamtej popry go nie widziałam?I mieszkam 500km stamtąd,a wieści mam z netu? Czy uważasz,że ktoś moje zgłoszenie potraktuje poważnie??? Czy naprawdę NIKT z osób z Waszej okolicy nie może podjechać do Sobieszewa i zgłosić ponownie problem psa? Chyba nie o złośliwości tu chodzi,a o realną pomoc. No chyba,że się mylę.
  17. czy można prosić o kilka zdjęć z nowego domku?
  18. a Jerry nadal czeka? śliczny chłopczyk i poprawił się z wyglądu pięknie:) dziwne,że tak długo nie ma chętnych...
  19. czy choć jeden telefon z ogłoszeń w sprawie Lety zadzwonił?
  20. napiszesz co nowego u Karusia? głaski przesyłam psiulkowi
×
×
  • Create New...