Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. a dla mnie jakiś smutny bidulek na tym zdjęciu... czy on mieszka w domku? wybacz,że pytam, ale zdjęcie chyba ze spaceru, może w domu trochę radośniejszy bywa? co do furosemidu, z tego co wiem, nie powinien być długo podawany, bo bardzo obciąża nerki...? czy wet widział już jego wyniki morfologii,co mówi? dużo głasków przesyłam Karusiowi :calus::calus:
  2. mój Boże! z radości mam łzy w oczach! czytam i kompletnie jestem zdezorientowana:???: w jakim nowym domku DT czy DS? jaki to domek, do kogo trafił, czy jest u Ciebie sodalis, czy tam zostanie? czy na chwilę? czy dom z ogłoszenia czy dogomaniacki? i to podejrzenie nowotworu :cry::cry::cry: gdzie ten nowotwór? czy będzie miał robiony rtg,usg,żeby to zdiagnozować? Sodalis baaaardzo Ci dziękuję za kąpiel, mimo,że nie był zachwycony będzie mu przyjemniej aniołkowi, już nic nie swędzi, nie śmierdzi... wreszcie śpi na kocyku i cieplutko mu! Sodalis Aniele, dziękuję:iloveyou::buzi: wygłaszcz go ode mnie tysiące razy, spać przez niego nie mogłam... można liczyć na Jego zdjęcie?
  3. Generalnie powinno się odczekać z odrobaczaniem po antybiotyku, ale ja bym podała mu tabletkę już. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle był odrobaczany. Mimo wszystko odrobaczenie lepsze niż ewentualne robale zżerające go od środka (skoro taki chudy, choć pewnie to też efekt długiego błąkania się). Szczepienie nie wcześniej niż tydzień po odrobaczeniu (jeśli w koopie nie będzie widocznych robali). Pomogę w finansowaniu szczepienia pko wirusówkom. Rady behawiorysty konieczne. I pilne szukanie domu, choćby tymczasowego...Trzymaj się.
  4. nie wiem jak on jest sprawny, ale jeśli jeszcze chodzenie po schodach nie sprawia mu trudności, a osoba chcąca adoptować byłaby poza tym ok.(to najważniejsze!) i nie byłaby to staruszka - nie wahałabym się! lepsze każde warunki z dobrym(!) właścicielem niż 10 lat w schronie:-( a 1piętro to nie 10. może mógłby być wnoszony tych kilka schodów? nie wiem czy w jego przypadku można jeszcze czekać na super idealny domek i przebierać? ale ja nie znam psiny...i bardzo chciałabym,żeby wyszedł ze schronu,choć na końcówkę życia...
  5. [quote name='gosia7']wykupię ogłoszenia dla psiaczka, na PW podaję adres mailowy[/QUOTE] ogłoszenia wykupiłam następnego dnia, ale nie mam informacji czy zostały zrobione. APSA czy masz jakąś informację na maila? czy coś drgnęło?
  6. rozumiem,że żaden domek z podanych nie zgłosił się po Jerrego? moja jamniczka znalazła nowy dom przez Gumtree. i zainteresowanie było duże... cholerny świat! powodzenia:)
  7. spain nie znamy przeszłości Nepala, z pewnością jego traumatyczne przeżycia z przeszłości powodują takie zachowania. Nie zmieni się to zapewne w kilka dni. Psy, które ja znajdywałam i którym szukałam domu też nie chciały zostawać same, chodziły za mną krok w krok. Nepal też chce być z Tobą cały czas, bo boi się ,że znów ktoś go porzuci... Wiem,że to słabe pocieszenie zważywszy,że z rozpaczy niszczy. Może to właśnie wynik lęku separacyjnego. Skoro rozumie niektóre komendy, z pewnością można by z nim wypracować dobre zachowania, ale... Trzeba czasu i zaangażowania. A póki co konieczny bezpieczny DT(żeby nie uciekł z kojca/domu). Maja602 proponuje zrobienie ogłoszeń. Ja mogę zapłacić za odrobaczenie, a po tygodniu szczepienie pko wirusówkom. Daj znać,jeśli potrzebujesz takiej pomocy. Mam 2koty i psa,więc nie mogę inaczej pomóc. Trzymaj się.
  8. co u Gandalfa/Dżefa? Czy miał już jakieś szczepienie? Czy będzie miał? Czy został odrobaczony? Pisałam,że mogę pokryć koszt odrobaczenia i szczepienia pko chorobom wirusowym. Chciałabym jednak zobaczyć rachunek (skan rachunku)za te zabiegi konkretnie dla niego, czy to możliwe? Proszę o informację, choćby na PW. Czy poza tym jest zdrowy?Jak jego postępy w socjalizacji? Czy można go już zacząć ogłaszać, czy absolutnie jeszcze nie. Martwię się,żeby za długo się nie zasiedział w hotelu, bo nie widzę chętnych do opłaty za niego, poza pierwszym zrywem:(
  9. [B][COLOR=red]NIEAKTUALNE - wysłane dla kikou[/COLOR][/B] do powyższego dodaję: [B]Espumisan[/B] krople (ważność 01.2014r.)
  10. [B][COLOR=red]NIEAKTUALNE - wysłane dla kikou[/COLOR][/B] [B]Rezerwacja dla kikou[/B] Oddam napoczęte dla moich zwierząt leki, które zostały po kuracji: [B]Gentamicin WZF 0,3% - Vet krople do oczu[/B] (ważność jeszcze 2tyg., bo 4 tyg.od momentu otwarcia) [B]Nifuroksazyd HASCO zawiesina[/B] (ważność 02.2013r.) [B]Ulgastran zawiesina[/B] (ważność 04.2013) potrzebujących proszę o wiadomość na PW
  11. wykupię ogłoszenia dla psiaczka, na PW podaję adres mailowy
  12. i koniecznie pokażcie chłopczyka Cioteczkom Jamnikowym - SOS Jamniki i Isadora (na dogo)-mnie baaardzo pomogła:) napewno chłopczyk szybko znajdzie domek, tylko dobrze go wcześniej prześwietlcie.
  13. i odbierz PW ode mnie proszę
  14. może spróbujcie tu: "wITAWitam nazywam sie Grazyna Nowecka bardzo bym chciała zaopiekować sie sunią miałam przez 16 lat jamnika Felusia musiał odejsc ,bardzo mi brakuje pieska szukałam ale tylko chce mieć jamnika żadna inna rasa mi nie odpowiada bo mój Felus był jamniiem i tylko nastepny piesek może być jamnikiem" [email][email protected][/email] jamniczka [url]http://www.dogomania.pl/threads/221995-Znaleziona-jamniczka-ju%C5%BC-w-DS-[/url]) ,której szukałam domu już znalazła DS, więc może warto zaproponować Waszego chłopczyka?
  15. i jeszcze parę fotek z nowego domku z wczoraj. księżniczki w nowej odsłonie:) każda na swojej podusi, rzecz jasna [IMG]http://i42.tinypic.com/2zipou8.jpg[/IMG] SPA cd:) [IMG]http://i40.tinypic.com/3097fvs.jpg[/IMG] w sobotę i wczoraj byliśmy z nowym Pańciem razem w hurtowni w celu zakupienia nowych miseczek dla dziewczynek,zabawek,jedzonka,smyczy i "rozgałęziacza" do smyczy na dwie jamniczki:) [IMG]http://i44.tinypic.com/i1fyur.jpg[/IMG] Zaproszenie do odwiedzin już mam,ale poczekam aż sunia troszkę mnie zapomni, bo nie chcę jej mieszać w główce i sobie w serduchu. Powoli będę zmieniać lokalizację tego wątku na :Już w nowym domu:)- coby nie zaśmiecać uwagi i nie odciągać forumowiczów od bardziej potrzebujących psiaków. Dziękuję za wszystkie miłe słowa i gratulacje:) Pozdrawiam ciepło i życzę Wam wszystkim, a głównie psiakom takiego zakończenia każdej smutnej psiej historii jakie było udziałem Lindy:)
  16. spain, wstaw zdjęcia Nepala, napisz o nim więcej. i oddzielny wątek koniecznie- albo w tytule jakoś dać wzmiankę o nim. Trzymaj się spain! i tylko nie schron :shake: Pomocy!!!
  17. [quote name='gosia7']zapewne nikt, Ty również, nie życzyłabyś sobie ,aby taki nieszczęśliwy wypadek spotkał Twojego psa (oddanego do hotelu np. na czas urlopu/pobytu w szpitalu)! Sunia uciekła kilka/kilkanaście godzin po umieszczeniu w hotelu. Dlaczego nikt z obsługi NIE MONITOROWAŁ na tyle często kojca przez pierwszą dobę,żeby w porę interweniować???!!! Zważywszy,że suka była po takich stresujących przejściach związanych z odławianiem i po Sedalinie, a dodatkowo w nowym,nieznanym sobie miejscu! Dlaczego ZABEZPIECZENIA KOJCA SĄ TAK KIEPSKIE(w końcu za co się płaci?!)zważywszy,że w pobliżu są tory kolejowe! Skoro suka nie uciekła biegiem, a spokojnie odeszła, czemu nikt z personelu nie szedł za nią, by chociażby precyzyjnie wskazać jhet, która wkrótce przyjechała, kierunku , w jakim sunia się oddaliła? Dlaczego TYLKO niecałe 2h sunia była poszukiwana przez pracowników hotelu? Dlaczego nikt z personelu NIE JEST WYSZKOLONY w odławianiu ewentualnych "zbiegów"/nie ma kontaktu z hyclem- skoro sunia jeszcze bawiła się z wziętym na przynętę psem i jadła z ręki smakołyki- można było ją próbować odławiać! TAKI WYPADEK NIE POWINIEN MIEĆ MIEJSCA W ŻADNYM ODPOWIEDZIALNYM HOTELU!!! NAJWYŻSZĄ CENĘ ZA LUDZKIE ZANIEDBANIA - CENĘ ŻYCIA ZAPŁACIŁA NIEWINNA SUNIA!!!!! [COLOR=red][B]MOŻE WOBEC TEGO HOTEL W RAMACH ZADOŚĆUCZYNIENIA ZA SWOJE RAŻĄCE ZANIEDBANIA POKRYJE KOSZTY KARMY I LECZENIA DRUGIEGO, OCALAŁEGO PSA?[/B][/COLOR][/QUOTE] ponawiam pytanie??? jhet, czy Ty rownież mogłabyś zapytać POPRZEDNI HOTEL o dofinansowanie do Gandalfa/Jeffa? Brakuje jeszcze kupę kasy, a kolejnych wpłat nie widzę. Żeby nie skończyło się koniecznością powrotu psa na działki i kolejnym nieszczęściem, jeśli okaże się niewypłacalny. Ja mogę jeszcze pokryć tylko koszt odrobaczenia i szczepienia pko wirusówkom. A co dalej? PS.Bardzo się cieszę,że śpi bezpieczny,na kocyku w ciepełku:)
  18. [IMG]http://i44.tinypic.com/t55erp.jpg[/IMG] eeeeee tam, żadnej zabawy z Wami nie ma... Wszyscy odgadli bezbłędnie :Cool!::klacz::bigcool:. Oczywiście ,że Linda po lewej! To prawda, ta sunieczka zabrała mi kawałek serca:cry::bigcry: i zawsze w nim pozostanie :calus: Przytulam ,choć już tylko wirtualnie, na dobranoc maleńka:buzi::iloveyou:
  19. podnoszę :shake:
×
×
  • Create New...