Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. kciuki za domek, a domku ani widu , ani słychu:(
  2. ???????????
  3. witaj Letko,cisza u Ciebie... za domek kciuki nieustające!
  4. może warto wstawić tu jakieś nowe zdjęcie Karolka i Kopiejki. Może wówczas łatwiej będzie szukać...może ktoś wypatrzy.
  5. i to niezbyt ładnie wobec nich.
  6. dziękuję:) zrobiłam kilka nowych ogłoszeń dla Letuni. Głaszczę i pozdrawiam wakacyjnie. I myśleć o suńce nie przestaję,. Cmok,cmok.
  7. oj:( czy przestał jeść w związku z pogorszeniem zdrowia,czy np.karma się znudziła (mój pies czasem odmawia jedzenia jak zbyt długo dostaje to samo- jak zmienię jest ok.) ale skoro Karo przestał też chodzić...:( Za zdrówko! Oby jeszcze nacieszył się życiem.
  8. Czy ktoś ponownie widział boksera z Sobieszewa? Żyje jeszcze?
  9. podnoszę, takie piękne psiaki nadal tkwią w schronisku.......::(:(:( halo,nowe domki...!!!???
  10. co słychać u Karo? Jak choroba? Pozdrawiam.
  11. Letko powodzenia, kończą się wakacje,może uśmiechnie się do Ciebie szczęście i domek nadejdzie....?
  12. no chyba się nie doprosimy. szkoda,bo wiele osób było zaangażowanych ,choć tylko wirtualnie.
  13. Włóczka to ta niewielka suńka (beżowa,czy odrobinę rudawa-mam zaćmienie)? Cieszę się,że juz w nowym domku. Oby w dobrym. Kibicowałam jej. Reszcie oczywiście również dobrych domków życzę. A całej ludzkiej ekipie mocno gratuluję i kłaniam się w pas za ogrom pomocy i działań.
  14. może zmieńcie tytuł... o zdjęcia się nie doprosimy...?
  15. kochana laleczka! jest wciąż w moich myślach,odnawiam ogłoszenia na gumtree... widzę ,że wciąż jest promowana na 1str. schroniska,nie wiem dlaczego nie ma szczęścia:( są wogóle adopcje z Kruszewa?
  16. nadal nic w sprawie adopcji? a ogłaszany mocno choć jest?
  17. czy aby wszystko w porządku? martwimy się tutaj...
×
×
  • Create New...