oj:( czy przestał jeść w związku z pogorszeniem zdrowia,czy np.karma się znudziła
(mój pies czasem odmawia jedzenia jak zbyt długo dostaje to samo- jak zmienię jest ok.) ale skoro Karo przestał też chodzić...:(
Za zdrówko! Oby jeszcze nacieszył się życiem.
Włóczka to ta niewielka suńka (beżowa,czy odrobinę rudawa-mam zaćmienie)? Cieszę się,że juz w nowym domku. Oby w dobrym. Kibicowałam jej.
Reszcie oczywiście również dobrych domków życzę. A całej ludzkiej ekipie mocno gratuluję i kłaniam się w pas za ogrom pomocy i działań.
kochana laleczka! jest wciąż w moich myślach,odnawiam ogłoszenia na gumtree...
widzę ,że wciąż jest promowana na 1str. schroniska,nie wiem dlaczego nie ma szczęścia:(
są wogóle adopcje z Kruszewa?