-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
Dobry wieczór! Ciemną nocką odwiedzam Lisia i jego Miłośników! Jako,że zawsze mam sentyment do staruszków,a Lisek jest w potrzebie, chciałabym dla niego przekazać 390zł,które Paulshadow utargowała na bazarku zorganizowanym w UK . Proszę o nr.konta do wpłaty i później potwierdzenie,tu na moim bazarku,
-
Znaczy czuł się odpowiedzialny za swoją rodzinę jakby...mądry pies! Powolutku i z czasem,może i Rudzik przekona się,że to przyjaciele ludzcy przychodzą.... i mimochodem da musnąć łepek...oby.Ciężka sprawa. Was w większości ta dwójeczka ujęła...a mnie Rudzik...płacz,płacz......Astor-Astorek bym go nazwała... Tyś(ka),dzięki za info.
-
Jeśli mogę coś zasugerować...czytając pierwszy raz, dla kogoś z boku "większy"- kojarzy się duży,większy np. jak labek, czy owczarek,(ja na początku tak pomyślałam),a 22kg to średniak wg.mnie......i w tytule lepiej wpisać najważniejsze zalety np....Przytulak o wyjątkowej urodzie i wspaniałym charakterze- Struś szuka domku. Śliczny jest Struś!,..na zdjęciach go tylko dobrze wyeksponować i domki bić się powinny.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
WiosnaA replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Rokuś wie co dobre i grzeje stare kosteczki....słodko wygląda. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
WiosnaA replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Witam Rokusia,jego Miłośników i Ciebie Ewuniu! Dostałam od mojej znajomej - p.Agnieszki G. z Białegostoku 50zł z przeznaczeniem na pieska w potrzebie i chcemy przeznaczyć je dla Rokusia. Poproszę o nr.konta do wpłaty. -
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
WiosnaA replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ben wygląda ślicznie! Przez miesiąc ogromna zmiana,oczy "żywe",pyszczek się śmieje,sierść wyczesana ,cudny pies! Na fakturkę coś utargujemy. -
Od 18.11..... WYPRZEDAŻ......Zapraszam serdecznie! Zapraszam serdecznie na bazarek dla staruszki Miłki,owczarka z lasu Bena i Rysy z Radys,
-
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
WiosnaA replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
A no dawno,....a tu biedaków tyle w potrzebie. -
Koczujący w lesie chory owczarek - zamieszkał w Krakowie
WiosnaA replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Bena i gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu, -
Straszne..... Tak bardzo źle było Jemu w tym miejscu,że nie zniósł kolejnego bólu. Elik,Ty jedna pochyliłaś się nad Nim najniżej,choć był już jakiś czas temu pokazany światu....nie wiedział,nikt nie powiedział mu pewnie,że za momencik skończy się Jego karcer. Żal,że nie zdążyliśmy. Długo zostaniesz w mojej pamięci Piesku. Śpij spokojnie.