Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Dziewczyny,a gdyby były pieniążki np.dla Jamora za złapanie Rudego?..,podjęłybyście się pomocy zebrania kaski mu na hotelik? Dołożę się do pomocy w utrzymaniu jego. Gdyby tak pomóc całej trójce...
  2. Dobry wieczór! Ciemną nocką odwiedzam Lisia i jego Miłośników! Jako,że zawsze mam sentyment do staruszków,a Lisek jest w potrzebie, chciałabym dla niego przekazać 390zł,które Paulshadow utargowała na bazarku zorganizowanym w UK . Proszę o nr.konta do wpłaty i później potwierdzenie,tu na moim bazarku,
  3. Znaczy czuł się odpowiedzialny za swoją rodzinę jakby...mądry pies! Powolutku i z czasem,może i Rudzik przekona się,że to przyjaciele ludzcy przychodzą.... i mimochodem da musnąć łepek...oby.Ciężka sprawa. Was w większości ta dwójeczka ujęła...a mnie Rudzik...płacz,płacz......Astor-Astorek bym go nazwała... Tyś(ka),dzięki za info.
  4. Próbowałyście może łapać Rudego?..w jakiej sytuacji to było,że Rudzik kłapał?....czy zauważyłyście ,że może mieć tendencję do agresji?
  5. Dziewczyny,w jakiej miejscowości te pieski się znajdują,tzn okolicach?,.(może być na pw)
  6. To ogłoszenie powinno chwycić......cisza,bo ten weekend ludzie w sklepach buszują. Przesympatyczny jest ten piesek i ma same zalety,na pewno niedługo zagrzeje miejsce w hoteliku....trzymam kciuki!
  7. Jeśli mogę coś zasugerować...czytając pierwszy raz, dla kogoś z boku "większy"- kojarzy się duży,większy np. jak labek, czy owczarek,(ja na początku tak pomyślałam),a 22kg to średniak wg.mnie......i w tytule lepiej wpisać najważniejsze zalety np....Przytulak o wyjątkowej urodzie i wspaniałym charakterze- Struś szuka domku. Śliczny jest Struś!,..na zdjęciach go tylko dobrze wyeksponować i domki bić się powinny.
  8. Rokuś wie co dobre i grzeje stare kosteczki....słodko wygląda.
  9. Witam Rokusia,jego Miłośników i Ciebie Ewuniu! Dostałam od mojej znajomej - p.Agnieszki G. z Białegostoku 50zł z przeznaczeniem na pieska w potrzebie i chcemy przeznaczyć je dla Rokusia. Poproszę o nr.konta do wpłaty.
  10. Na bazarku dodałam dziś nowe fanty,...zapraszam.
  11. Ben wygląda ślicznie! Przez miesiąc ogromna zmiana,oczy "żywe",pyszczek się śmieje,sierść wyczesana ,cudny pies! Na fakturkę coś utargujemy.
  12. Super,że już nr.karcerowy suni nie dotyczy i jest Milunią.Za chwilę nowe życie,trzymaj się sunieczko!
  13. Od 18.11..... WYPRZEDAŻ......Zapraszam serdecznie! Zapraszam serdecznie na bazarek dla staruszki Miłki,owczarka z lasu Bena i Rysy z Radys,
  14. Świetnie,że sunia jest już w hoteliku....a jaką sierść ma śliczną błyszczącą. Ze sterylką długo bym nie czekała,bo jeszcze cieczkę sunia dostanie i wówczas będzie kłopot. Za domek trzymać kciuki będziemy!
  15. A no dawno,....a tu biedaków tyle w potrzebie.
  16. Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Bena i gorąco proszę o pomoc w podnoszeniu,
  17. To czekając na to jutro zapraszam gorąco na bazarek m.in. dla Rysy,może coś sobie wypatrzycie i pieski skorzystają...(mam nadzieję,że to imię niedługo już będzie) Serdeczna prośba o pomoc w podnoszeniu!
  18. Onaa podesłała mi wątek i dobrze,że zajrzałam ...sunia już mnie złapała za serce....to mój Typ piesków!. Dołączę Milunię do swojego bazarku,który zaczynam montować.
  19. W Radysach jest Rysa...nawet się rymuje...hehe....i odczytać można dwuznacznie. Strasznie długi ten tydzień będzie i trzymamy kciuki mocno,aby sunia szczęśliwie schron opuściła.
  20. Straszne..... Tak bardzo źle było Jemu w tym miejscu,że nie zniósł kolejnego bólu. Elik,Ty jedna pochyliłaś się nad Nim najniżej,choć był już jakiś czas temu pokazany światu....nie wiedział,nikt nie powiedział mu pewnie,że za momencik skończy się Jego karcer. Żal,że nie zdążyliśmy. Długo zostaniesz w mojej pamięci Piesku. Śpij spokojnie.
×
×
  • Create New...