Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Ojej...wczoraj o Iwo czytałam na fb i bardzo mnie maluch ujął....uwielbiam kudłacze i też mam sznupka. Bardzo,bardzo żałuję,że teraz nie mogę wziąć psiaka na tymczas. Elik,czy masz jakiś dt,hotelik dla niego na oku? Pomogę bazarkowo.
  2. Destinuś z miejsca powinien domek znaleźć,..cudo przesłodkie! Alis,futerko musi odrosnąć i będzie ślicznotka.
  3. Duszkowe Aniołki czuwają, by ten mógł spokojnie wylegiwać się pod pierzyną! 22.09.2016 na na moje konto wpłynęło 50zł do skarpety Dusia! MikAga, Mikuniu,....dziękujemy Wam z całego serduszka!..Buziaków Wam sto przesyłam! Stan konta w skarpecie u mnie na dzień 22.09.2016...+74,94zł post rozliczeniowy na str.28
  4. Kupię rower stacjonarny Kettler.
  5. Imię mnie tu przyciągnęło,ponieważ też mam Destinka-Tinka kudłacza.Zapiszę sobie wątek piesków.
  6. Jakiś tydzień temu rozmawiałam z p.Wiolettą i u Dusia wszystko w porządku. Najważniejsze,- Łapeczek nie wygryza! Leków nie bierze! Zdarzy się ,że poliże łapkę ,ale bez gryzienia,bez ran jak było kiedyś.P.Wioletta mówi,że Duszek rozumie,że robić tego nie można,bo jak czasem się zdarzało,że interesował się łapką na ich oczach,to mówili "Duszku tak nie trzeba robić" i od razu odpuszczał.. Bardzo mądry,inteligentny piesek,rozumie wszystko co się mówi do niego....tylko rozmawiać nie umie- tak mówi p.Wioletta. Pilnuje domku bardzo,strażniczek z niego...hihi. W Domku jest Kochany przez Wszystkich,to czuć w rozmowie za każdym słowem...."Nasz Dusio..,na zawsze Nasz,..taki naprawdę już Nasz...nikt tak nie umie przytulać się jak Duszek....z mężem to rozumieją się bez słów i kochają bezgranicznie....skarb nam się trafił"....itp.itd. Przy każdej rozmowie zapraszana jestem w odwiedziny,no ale wiadomo jaka odległość nas dzieli....ale może kiedyś zdarzy się okazja,kto wie. Mój P.Doktor też pamięta o Duszku i często pyta co u niego.Cieszy się,że Dobry domek mu się trafił. Mam trochę zdjęć z wakacji i zaraz będę wrzucać.Czasu mi brakowało być na bieżąco.
  7. Tu Basia cytuje wiadomość od p.Wioletty,że karma dotarła.
  8. W kwietniu (18.04.2016) przed swoim wyjazdem kupiłam i wysłałam Duszkowi karmę i okazuje się,że zapomniałam nanieść do rozliczenia i wstawić potwierdzenie zakupu,bo nie widzę na wątku.Wybaczcie najmocniej, już się poprawiam. Odszukałam meila z zakupu, Potwierdzenie wpłynięcia zamówienia numer 643959 Potwierdź złożenie zamówienia INFORMACJE O ZAMÓWIENIU Zamówienie numer 643959 z dnia 2016-04-18 23:01:29 Dostawa: K-EX Płatność: przedpłata ZAMÓWIONE PRODUKTY ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat LF22 12kg 12000 Cena: 198,75 zł Ilość: 1 szt. Rozmiar: uniw Wartość produktów: 198,75 zł Koszt przesyłki: 0,00 zł Koszt płatności: 0,00 zł Do zapłaty: 198,75 zł DANE DO PRZELEWU Zamawiający Login: [email protected] Imię: Anna Nazwisko: //////////// Adres: //////////// Kod pocztowy: 15-561 Miejscowość: Białystok (Polska) Telefon kontaktowy: //////// E-mail: [email protected] Rabat: 3% Adres dostawy Imię: Piotr Nazwisko: /////////////// Adres: ///////// Kod pocztowy: 58-230 Miejscowość: Niemcza (Polska) W każdej chwili możesz śledzić etap realizacji zamówienia Szczegóły zamówienia
  9. Pewnego razu zajrzałam na wątek Semiczka i Te mądre oczka zatrzymały mnie na dłużej, więc podczytywałam od czasu do czasu. Wyjątkowi jesteście,i Ty Ewuniu i Semiczek,i Wasza Wielka Wzajemna Miłość! Jestem z Wami w tych trudnych chwilach i moc ciepłych myśli przesyłam.
  10. Ojej....szkoda,że z wielu powodów nie mogę wziąć teraz żadnego pieska na dt.....w wypadku Soniusi najlepsze byłoby przebywanie w domku.Nie mam niestety nikogo,kto mógłby pomóc.
  11. Serdeczne pozdrowionka dla Was od Dusia i Jego Rodzinki!
  12. Dokładnie,czasu potrzeba....gdyby była możliwość bycia w domku i człowiek ciągle w pobliżu,łatwiej by było,....ale wiadomo jak trudno o te domowe DT Mocno,mocno kciuki trzymam za Soniulkę,aby się przełamała i zaufała dla człowieka.
  13. 21.03.2016 zrobiłam przelew na sumę 312zł dla Sonieczki z mojego bazarku. Doris,proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. http://www.dogomania.com/forum/topic/334968-dziękujęrozliczamciacha-wątróbkowecoś-dla-niemowlaka-i-dużo-różności-dla-sonirufika-i-na-stowarzyszenie-braci-mniejszych-do-1103/?page=1
  14. 21.03.2016 zrobiłam przelew na sumę 312zł dla Braci Mniejszych z mojego bazarku. Proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. http://www.dogomania.com/forum/topic/334968-dziękujęrozliczamciacha-wątróbkowecoś-dla-niemowlaka-i-dużo-różności-dla-sonirufika-i-na-stowarzyszenie-braci-mniejszych-do-1103/?page=1
  15. 21.03.2016 zrobiłam przelew na sumę 312zł dla Ruficzka z mojego bazarku. Zachary,proszę o potwierdzenie jak pieniążki dotrą. http://www.dogomania.com/forum/topic/334968-dziękujęrozliczamciacha-wątróbkowecoś-dla-niemowlaka-i-dużo-różności-dla-sonirufika-i-na-stowarzyszenie-braci-mniejszych-do-1103/?page=1
  16. Zrobiłam w końcu dawno obiecywany bazarek i część ew. dochodu będzie dla Stowarzyszenia Braci Mniejszych ,które ma ciągłą pieczę nad Naszym Duszkiem kiedyś Papierkiem. Zapraszam serdecznie!
  17. Zapraszam serdecznie! Pychotka dla piesków...Ciacha świeże i wysuszone!......a także masę różnych fantów ł
  18. Dotarłam i ja do Rufika,choć jego historia wcześniejsza była mi trochę znana ,a także wiele prób pomocy dla psiaka "cichaczem" przed właścicielką przez ciocię zachary. Dzięki Tobie, Iwonko miał choć króciutkie chwile dobroci i jakiś normalny kęs jedzonka..Rufik miał nad sobą Dobrego Duszka w tamtym niedobrym miejscu i w końcu jest bezpieczny!...dzięki Tobie zachary! Może choć odrobinkę wesprzemy Ruficzka bazarkiem,który w części jest także dla niego.Zapraszam serdecznie.
  19. Witam serdecznie Sonię i jej Wybawicielki! Koniec tułaczki i bólu! Miałam kiedyś na DT takiego strasznego strachulca,który przypadał do ziemi w bezruchu przy człowieku.Miesiąc zajęło zanim sam delikatnie zaczął do mnie podchodzić i z dala wyciągał tylko szyję nadstawiając główkę do głaskania,bo moje dotknięcia mimochodem bardzo mu się jednak spodobały.Później już poszło z górki. Soniulka też się przełamie! Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla Soni,
  20. Zapraszam serdecznie na bazarek m.in. dla biedaków ze Stowarzyszenia,
×
×
  • Create New...