-
Posts
10410 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
44
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WiosnaA
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Ojj,bogaty ten Mikołaj w tym Roku! Nasz Duszek-pączuszek widać jest bardzo grzeczny, ponieważ Mikołaj go znów odwiedził i na moje konto prezencik na leki podrzucił - 19.12.16 wpłynęło 50zł. Ciociu Colette,dziękujemy z całego serduszka w imieniu swoim i Dusia! Za jakiś czas kupimy więc znów tableteczki Duszkowi. Nie mam na razie żadnego info z Duszka Domku,ale pewnie w okresie Świątecznym coś dostaniemy. Wszystkim Wam Kochani,życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia! -
Poker,rozumiem Was,...ale myślałam,że i mnie zrozumiecie,że nie piszę tego bezpodstawnie,a są jakieś problemy!.....że poczekacie cierpliwie jeszcze trochę....to nie lekceważenie z mojej strony a konieczność dla dobra psów! Wątków podobnych dużo było i sądziłam (chyba żle jednak) ,że zrozumiecie, zwłaszcza,że akurat tu akcja jest bardzo poważna,bo nie o jednego pieska chodzi co wybiegł z domu, a o trzy dzikie! Ale skoro tak,to napiszę już jawnie, trudno. Wątek jest czytany,...jedna z Pań dokarmiających(starsza) i Jej córka nie zgadzają się na zabranie...... Stąd "tajemnice" na wątku.....Przepraszam! To nie jedyny problem. Wstępnie myśleliśmy o informacji na pw,ale nie chcieliśmy żeby przypadkiem info trafiło do niewłaściwej osoby i jeszcze bardziej sprawy komplikowało. Na dziś nic więcej nie powiem.... i tak mam dwa tygodnie wyjęte z życia i resztkami sił ciągnę.... na prawdę możecie się gniewać na mnie,ale w tej chwili los psów jest mi najważniejszy.......choć nie wiem,czy właśnie tym wpisem już nie szkodzę. Podjęłam się rzeczy masakrycznie trudnej,bo raz,że jestem prawie 400km od psów,a dwa problemów są setki po drodze....ale uparta jestem. Najmocniej Was proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
-
Shoto,mąż niech się zbiera do kupy! Za resztę Modły wznoście!..Pechy na cztery wiatry rozganiać!...proszę!...Te psy długo ,za długo są w poniewierce!.,,,chcemy Im pomóc! Niech nam się Uda!. Ciekawe jak tam nasze maluszki dzisiaj,...Tinka pewnie" okupowana"...u mnie śnieg sypie. zadzwonię zaraz do którejś cioci.. edit. już wiem...shoto rano jeść dała...Tinka cały czas z kawalerem.
-
Bogusiu,z tego co wiem elficzkowa też nie bardzo może, ale może za kimś się jeszcze rozejrzy ....ja teraz jestem zajęta bazarkiem i przesyłkami, rodzinie też paczki wysłać muszę,bo czas najwyższy.....kilka najbliższe dni nie mam czasu zająć się tym po prostu.....troszeczkę się obrobię i znów będę wisieć na telefonie. Wszystko przeciąga się w czasie,ale nic nie poradzę.Ostatecznością,to znów przekładanie i dopiero jak Tyśka przyjedzie.
-
Kurcze,niedobrze. Sądziłam,że psiaki najwięcej czasu spędzają właśnie w tym miejscu "z mapy". Elficzkowa,czy masz kontakt z tą starszą Panią co zna je najdłużej i która również dokarmia? Może Ona będzie wiedzieć więcej,gdzie jeszcze przebywają. Bo jeśli Jamor przyjedzie w to miejsce "z mapy" i one tam się nie pokażą do wieczora,to będzie kicha...miasto jest spore i On nie będzie wiedział gdzie jeszcze szukać i gdzie robić zasadzki. Proszę,pokombinujcie dziewczyny coś tam na miejscu,aby namierzyć.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
WiosnaA replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, pewnie gdzieś po 20-tym, stąd Rokuś troszkę pomocy otrzyma, https://www.facebook.com/events/1828111607466969/?active_tab=about -
Bogusiu,w sumie można,tylko że...bazarek jest w Anglii i tam są wszystkie rzeczy....kupują na nim osoby w większości z Anglii,.. ale są też kupujący z Polski do których paczki zostaną stamtąd tu wysłane,albo dopiero w styczniu rzeczy będą przywiezione i ja tu już nadam pocztą w kraju/ jakoś tam dogadają się z kupującymi ....jeśli zaś chodziło by w drugą stronę wysyłać fanty,to nie wiem jak to zrobić,zapytać muszę jakby to zgrać. Może przy każdym fancie wpis,..że wysyłka z tego a tego miejsca? Nie mów,że jeszcze i Niemcy wpisać na listę trzeba by było...hihi
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
WiosnaA replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Przypomniałam sobie,że P.Wioleta mówiła coś o zamienniku Kreonu,który im p.Doktor proponowała. Nie wiem,czy rzeczywiście jakąś zmianę leku zrobili, (niedługo się dowiem) i żeby już nie mieszać kupiłam dla Dusia 6kg karmy , kosteczki , które Duszek bardzo lubi i zabaweczki pod choinkę na sumę 174,40zł. Miałam w skarpecie 124,94zł + reszta ode mnie na Gwiazdkę. W skarbonce Duszka u mnie tym samym jest 0 zł. INFORMACJE O ZAMÓWIENIU Zamówienie numer 901022 z dnia 2016-12-10 01:38:16 Dostawa: K-EX Płatność: przedpłata ZAMÓWIONE PRODUKTY ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat LF22 6kg + PRZESYŁKA GRATIS!!! 6000 Cena: 130,95 zł Ilość: 1 szt. Rozmiar: uniwersalny YARRO Zabawka kość gumowa 17,5cm Cena: 11,64 zł Ilość: 1 szt. Rozmiar: uniwersalny Kość wiązana 20cm (Chico) Cena: 11,44 zł Ilość: 2 szt. Rozmiar: uniwersalny DINGO MASKOTKA GRYZAK DLA PSA pies Cena: 20,37 zł Ilość: 1 szt. Rozmiar: uniwersalny Wartość produktów: 174,40 zł Koszt przesyłki: 0,00 zł Koszt płatności: 0,00 zł Do zapłaty: 174,40 zł Zamawiający Login: ...... Imię: Anna Nazwisko: ..... Adres: ...... Kod pocztowy: ''''' Miejscowość: Białystok (Polska) Telefon kontaktowy: ...... E-mail: .......... Rabat: 3% Adres dostawy Imię: Piotr Nazwisko: ...... Adres: ....... Kod pocztowy: ...... Miejscowość: Niemcza (Polska) W każdej chwili możesz śledzić etap realizacji zamówienia