Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. strasznie sie ciesze i dziekuje Wam wszystkim za pomoc dla biednej Cassi:loveu::loveu::loveu: napisala do mnie Funia ,ze znalazla fajnego taniego fryzjera dla sunieczki,wiec poprosilam ja by sie zajela fryzurka naszej male;) nastepna sesja zdjeciowa powinna byc super jak u prawdziwej modelki:evil_lol:
  2. napiszcie do Tola ,Zerduszko ,Mysza1,Beka,Kama210,Budrysek,Mysza2,Majqa,Idusiek,Kinga-Kinga,Anawa,Dogo07,Lu-Gosiek,Zuzlikowa,MaDi...sama juz nie pamietam kto jeszcze,ale pewnie znajdziecie tu kogos znajomego ;)
  3. na spacerek Sara !
  4. mizianki po brzuniu dla chlopaczka
  5. pieniazki na karme poszly :) Ewuniu jak ja chcesz szybko podtuczyc to dawaj jej miedzy posilkami jakies psie lakocie ,jeli oczywiscie nie ma na nie uczulenia...
  6. strasznie sie ciesze ,ze bedziesz mogla jej pomoc :)!!!! jeszcze raz dzieki serdczne !!!
  7. raczej kochana przybrana mamusie ;) dostalam powiadomienie ,ze karma juz zamowiona ,ale nie wiem ile mam za nia zaplacic...
  8. [quote name='karolciasz28']A można prosić o fajne foty do ogłoszeń?:razz: Bo bez nich ani rusz ;-)[/QUOTE] no wlasnie :( ....
  9. hopsaj mala :) musimy poczekac na Funie .az bedzie mogla przekazac nam nowe wiadomosci...
  10. no tak ,masz racje przydaly by sie jakies fajne zdjecia ...poczekamy na Kasie
  11. dzieki Anita i Rita :) moze go ktos wypatrzy ! :cool3:
  12. Cassi pokazuj sie :) jutro dobre duszyczki zrobia ci piekne ogloszenia !
  13. nikt tu do ciebie maluszku nawet nie zaglada ? :(
  14. oby wiecej takich szczesciarzy :) dziewczyny jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka5.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/357/fionka5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka4.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1259/fionka4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/fionka1.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6708/fionka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192165-duza-biszkoptowa-sunia-poszukuj%C4%99-od-13.08.2010-pomocy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy[/COLOR][/URL] [B] W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B]
  15. dobrze ,ze Was ma dziewczyny!!!! bez waszej pomocy pewnie by juz byl za TM sorry za off ,ale jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną
  16. napiszcie do jamora ,moze do beka,mysza1
  17. zuch dziewczynka :) sorry za off ,ale jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka5.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/357/fionka5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka4.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1259/fionka4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/fionka1.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6708/fionka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192165-duza-biszkoptowa-sunia-poszukuj%C4%99-od-13.08.2010-pomocy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy[/COLOR][/URL] [B] W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B]
  18. zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną
  19. sorry nie bylo mnie ... czy to znaczy ,ze zdecydowalyscie same kupowac ta karme ? jesli taka zapadla decyzja to moze nastepnym razem cos pomoge
×
×
  • Create New...