IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
strasznie sie ciesze i dziekuje Wam wszystkim za pomoc dla biednej Cassi:loveu::loveu::loveu: napisala do mnie Funia ,ze znalazla fajnego taniego fryzjera dla sunieczki,wiec poprosilam ja by sie zajela fryzurka naszej male;) nastepna sesja zdjeciowa powinna byc super jak u prawdziwej modelki:evil_lol: -
napiszcie do Tola ,Zerduszko ,Mysza1,Beka,Kama210,Budrysek,Mysza2,Majqa,Idusiek,Kinga-Kinga,Anawa,Dogo07,Lu-Gosiek,Zuzlikowa,MaDi...sama juz nie pamietam kto jeszcze,ale pewnie znajdziecie tu kogos znajomego ;)
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
na spacer chudzielcu ;) -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
mizianki po brzuniu dla chlopaczka -
pieniazki na karme poszly :) Ewuniu jak ja chcesz szybko podtuczyc to dawaj jej miedzy posilkami jakies psie lakocie ,jeli oczywiscie nie ma na nie uczulenia...
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
fajny pomysl :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
dziekuje Nikoda :) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
strasznie sie ciesze ,ze bedziesz mogla jej pomoc :)!!!! jeszcze raz dzieki serdczne !!! -
raczej kochana przybrana mamusie ;) dostalam powiadomienie ,ze karma juz zamowiona ,ale nie wiem ile mam za nia zaplacic...
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dzieki :) ze jestes ! -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']A można prosić o fajne foty do ogłoszeń?:razz: Bo bez nich ani rusz ;-)[/QUOTE] no wlasnie :( .... -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
hopsaj mala :) musimy poczekac na Funie .az bedzie mogla przekazac nam nowe wiadomosci... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
no tak ,masz racje przydaly by sie jakies fajne zdjecia ...poczekamy na Kasie -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
dzieki Anita i Rita :) moze go ktos wypatrzy ! :cool3: -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi pokazuj sie :) jutro dobre duszyczki zrobia ci piekne ogloszenia ! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
nikt tu do ciebie maluszku nawet nie zaglada ? :( -
oby wiecej takich szczesciarzy :) dziewczyny jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka5.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/357/fionka5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka4.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1259/fionka4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/fionka1.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6708/fionka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192165-duza-biszkoptowa-sunia-poszukuj%C4%99-od-13.08.2010-pomocy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy[/COLOR][/URL] [B] W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B]
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobrze ,ze Was ma dziewczyny!!!! bez waszej pomocy pewnie by juz byl za TM sorry za off ,ale jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
IVV replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
napiszcie do jamora ,moze do beka,mysza1 -
zuch dziewczynka :) sorry za off ,ale jest problem zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka5.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/357/fionka5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img825.imageshack.us/i/fionka4.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1259/fionka4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img217.imageshack.us/i/fionka1.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6708/fionka1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192165-duza-biszkoptowa-sunia-poszukuj%C4%99-od-13.08.2010-pomocy"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy[/COLOR][/URL] [B] W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/B]
-
zaginęła sunia w Radomiu...ktokolwiek widział..ktokolwiek wie http://www.dogomania.pl/threads/1921...08.2010-pomocy W Radomiu zaginęła duża, długonoga sunia w kolorze biszkoptowym o imieniu Fiona!!!! Bardzo proszę o przesłanie informacji do wszystkich dogomaniaków w mazowieckim. Rodzina bardzo tęski za Fioną
-
sorry nie bylo mnie ... czy to znaczy ,ze zdecydowalyscie same kupowac ta karme ? jesli taka zapadla decyzja to moze nastepnym razem cos pomoge
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
Ramzes lansuj sie !