Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. tak, Tripti ma racje, zwykle normalny vet zaleca 2 miesiace po cieczce
  2. czy ten obrazony ;) chudzielec to Bingus ? Iksik fajny chlopak w swoich jesiennych kolorach :)
  3. Dosiek jak maly charcik wyglada :)
  4. mam nadzieje ,ze to zapalenie szybko jej przejdzie...
  5. przeslodka ta ZOreczka i jak jej twarzowo w niebieskim ;)
  6. no gdzie te nasze gwiazdeczki?
  7. wielkie dzieki dziewczyny za pomoc w ogloszeniach :)
  8. czekamy na zdjecia :)
  9. a czy macie miejsce gdzies dla tej slicznej drobniutkiej Efi? ona by sie szybko wyadoptowala i Malwinka tez w Muszce to chyba Malawaszka sie zakocha ,jest przesliczna i taka biedna :(
  10. na dobranoc podniose
  11. czy mozna zalozyc mu taki alarmowy watek ? schron to smierc dla takiego malucha :( a czas dalej do wtorku?
  12. PIekne zdjecia ,ale ten nasz model strasznie chudy :( jak taki patyczek ...
  13. bbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :placz:
  14. Fredka to bnardzo ladne imie:) moze zabierzcie ja do jakiegos porzadnego weta Tolu prosze
  15. czy dostaje tez antybiotyk ?
×
×
  • Create New...