IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dziewczyny pomoc w ogloszeniach dla bidulki PILNIE potrzebna !!!!!!!:( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='zadra']Iwona u nas kastracja ok 100 pln w najwyższym standardzie.Jesli sie zdecydujesz wykapie Kajtka przed zabiegiem(oczywiście gratis) i do Funi pojedzie za kilka godzin suchy,pachnący,bez jajeczek. Oczywiście dopłacimy brakującą kwotę.[/QUOTE] Zadra oczywiscie ,ze sie zgadzam :) WIELKIE DZIEKI !!!! strasznie sie ciesze ,ze maly nie bedzie musial cierpiec !!!!!!!:loveu::loveu::loveu: -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='eve-w']jak macie za dużo pieniędzy to upierajcie się, żeby funia wykąpała psa w taki ziąb. Będziecie go później leczyć.... IVV z tego co widzę mieszkasz za granicą. W Polsce mamy inną pogodę, i wcale nie jest ciepło. Przypominam również, że Hunter jest psem podwórkowym (za to się płaci) a nie śpi w ciepłym domku na łóżeczku w pościeli. Więc nie wymagajcie od funi, żeby pie był traktowany jak pies typowo domowy![/QUOTE] wiesz, nie potrzebuje twoich rad i dysponowania moimi pieniedzmi , z tego co zauwazylam gdziekolwiek jestes jest tylko problem ,wiec jesli nie podoba ci sie ten watek wcale nie bedziesz tu mile widziana i pozostaw pewne tematy miedzy mna a Funia koniec tematu -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
hopsaj Xik na pierwsza! -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi pokazuj sie ,moze cie ktos zauwazy :) potrzeba nam duzo ogloszen !!!!!! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie maluchu !!!! trzeba nam duzo ogloszen !!!! moze ktos cie pokocha -
[quote name='Tola']Sprobuję pkazac Zorkę na mikropsiakach:cool3:[/QUOTE] swietny pomysl :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
ok, to ja daje 70 zl na ta kastracje kto doda wiecej?:cool3: czy maly byl juz kapany? -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
IVV replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
super !!!!! nareszcie bede mogla spokojnie spac :) nie moglam przestac o tym bidulku myslec ... -
poszukajcie czegos to pomoge w zakupie tej karmy jakby E-S miala troszeczke czasu (jest strasznie zajeta)to ona swietnie zna sie na malarstwie i aukcjach allegro. Moze bedzie mogla udzielic Wam kilku cennych rad .napiszcie do niej wiem z,e to daleko ,ale tu sa wolne miejsca [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-(Płatny)-Okolice-Wrocławia!!-1-wolne-miejsce[/URL]-!!! i tu tez [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188225-WOLNE-MIEJSCE-dla-suni-Płatny-DT-w-okolicach-Siewierza-Częstochowy[/URL]
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
beka ,a jak Ty kapiesz swoje sunie ? masz jakies specjalne sekrety ;) -
piekna Onka szuka madrego domu!!!!
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='IVV']bubu czy mozesz zamowic ta karme na allgro ,a ja Ci podesle pieniadze ? poprosze tylko o email tak jak ostatnio ;)[/QUOTE] ????? :)...... -
nie, ja pisalam o suniach z Szczebrzeszyna :) ale juz tam zagladalam i zadalam kilka pytan,teraz czekam na odpowiedzi ;) ta sunie wezme ,niestety mam tylko jeszcze jedno moje miejsce :(
-
pisalyscie z prosba o przetrzymanie tych suczek na tym watku ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] ile te budy kosztuja ? z tego co widze to nie wiecie gdzie je umiescic by psy byly bezpieczne ... jeszcze raz ponawiam pytanie o karme -czy mozna zamowic wieksza ilosc na allegro i lie to by kostowalo ?
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
dzieki dziewczyny ,ze jestescie :) plakacik super !!!! -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bubu czy mozesz zamowic ta karme na allgro ,a ja Ci podesle pieniadze ? poprosze tylko o email tak jak ostatnio ;) -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Bursztynek prosi pieknie o choc kilka zlotoweczek na przezycie :( -
dziewczyny nie wprowadzajcie zainteresowanych w blad ,trzeba uwazac poniewaz Mr Qupal sie wyadoptuje a nie sliczna Dosia:evil_lol: tylko patrzec jak pojawia sie telefony z pytaniami o niego;)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
potrzebne sa informacje o jego charakterze od Funi,poniewaz narazie domyslamy sie wszystkiego tylko z jego mysliwskiego wygladu ,a wiadomo terrier terrierowi nie jest rowny ;) i moze chlopak jest zywy jak mlody pies ,ale nie taki terrorysta ;) -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
chyba nie :( dziewczyny prosze o pomoc !!!!!!