Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='Akrum']a u nas część gdzie są zagonki, to została odgrodzona pergolami :) a reszta drzewek ma płociki ustawione takie małe, co by aż tak szybko się nie zniszczyły :) trawa - same żółte koła się porobiły :) oczywiście ziemia pod tujami i innymi krzewami jest non stop przekopywana, bo moja Pesteczka uwielbia dziury kopać ale nie dla siebie, tylko dla Borka :) przy okazji zapraszam na bazarek, kozaczkowo-ciuszkowo-ozdobny :) dla psiaka, który życie spędza przywiązany do wanny...:( http://www.dogomania.pl/threads/192521-Kozaczki-ciuszki...na-psiaka-bez-imienia-przywi%C4%85zanego-do-wanny.-Do-26.09.2010-do-24.?p=15347998#post15347998 czy ten psiak ma gdzoes watek ? gdzie on przebywa ?
  2. jak dom pokocha to poczeka tzn ze madry i odpowiedzialny trzeba dac suni przynajmniej miesiac i ciachnac
  3. pieniadze wyslane -60zl
  4. Cassi na spacerek a my dalej czekamy na wiadomosci ....
  5. hej Tosiulek :) jak tam twoje cycusie dzis ? mam nadzieje ,ze juz mniej bola ...
  6. Kopciuszek ma pelna skrzynke, a ja potrzebuje email adres na pw
  7. albo moze ta bidulka [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191760-Malutka-Myszka-przejechana-złamany-kręgosłup-i-serducho-prosi-o-pomoc[/URL]!
  8. [URL="http://img411.imageshack.us/i/dsc2287p.jpg/"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3007/dsc2287p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img835.imageshack.us/i/dsc2288.jpg/"][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6756/dsc2288.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img441.imageshack.us/i/dsc2292.jpg/"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6723/dsc2292.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img408.imageshack.us/i/dsc2290.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/9030/dsc2290.jpg[/IMG][/URL] prawda ,ze jest przesliczna :) i taka spokojniutka
  9. czekamy na wiadomosci od Funi o terminie kastracji
  10. nauczyl sie tego w schronie .z pewnoscia wszystkie dominujace psy tak sie zachowywaly w stosunku do niego . teraz on chce dominowac ,wiec robi to co juz doswiadczyl. pewnie nie zna innych zachowan w grupie z innymi psami. trzeba go socjalizowac i nauczyc innych form interakcji. jajeczka pojda pod noz i chloptys bedzie ok ;)
  11. dobry pomysl,tylko trzeba posciagac duzo dziewczyn :)
  12. ciszaaaaaaaaaaaaaaa .....:(:(:(
  13. no to juz jestem spokojna ,ze psina ma DT czy on ma gdzies watek w planie ?
  14. zamojszczaki na pierwsza
×
×
  • Create New...