[quote name='Akrum']a u nas część gdzie są zagonki, to została odgrodzona pergolami :)
a reszta drzewek ma płociki ustawione takie małe, co by aż tak szybko się nie zniszczyły :)
trawa - same żółte koła się porobiły :)
oczywiście ziemia pod tujami i innymi krzewami jest non stop przekopywana, bo moja Pesteczka uwielbia dziury kopać ale nie dla siebie, tylko dla Borka :)
przy okazji zapraszam na bazarek, kozaczkowo-ciuszkowo-ozdobny :) dla psiaka, który życie spędza przywiązany do wanny...:(
http://www.dogomania.pl/threads/192521-Kozaczki-ciuszki...na-psiaka-bez-imienia-przywi%C4%85zanego-do-wanny.-Do-26.09.2010-do-24.?p=15347998#post15347998
czy ten psiak ma gdzoes watek ? gdzie on przebywa ?