[quote name='majqa']Tę fundację zna Adam (papatkiole). IVV, napisz do niego na PW, dopytaj o wsio według własnego uznania. Adam był tam, widział jak są psy zaopiekowane. Ta fundacja przejęłaby całkowitą pieczę nad psem i szukałaby mu domu. Fundacji nie znam ale znam Adama, jest max oddany zwierzętom i na pewno nie działa na szkodę żadnego z nich. Czy popełnia błędy? Zapewne tak, choć ja o żadnym z nich nie wiem. Czy warto na zimne dmuchać? Tak i tu zrozumiem każdego, kto chce informacji, chce dopytać, chce mieć pewność, na co może liczyć, a na co nie.
Adam, z góry przepraszam, że Cię rozebrałam wstępnie na części pierwsze.[/QUOTE]
dzieki majqa ! mysle ,ze jesli Adam moglby sie wypowiedziec tu ,to moze rozwialoby to watpliwosci wielu osob na dogo. Adam bardzo prosze :)
ja to mam jakas gesia skorke z tymi zagranicznymi fundacjami:roll:
jest tak wiele roznych, ktore poszukuja psy do doswiadczen,najlepiej ida bezdomniaki..