Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. OK:) trzeba jej jakies imie wymyslec martwia mnie te jej cycuchy :( moze trzeba jej jakies oklady robic ?
  2. Ewanko to pewnie bedziesz musiala Dosience jakiegos loka wywiazac z kokardka dla cioteczki Piechci ;)
  3. ojjj nie dobrze :( noce podobno bardzo zimne w Pl
  4. nie wiem ...napisz moze do Toli prosze ta sunia tez jest na moim utrzymaniu tak ?
  5. to umow go u tego weta o ktorym pisaly tu dziewczyny prosze
  6. ucieka do szczeniat :(
  7. ??????????????????????
  8. Tolus gdzie te zdjecia ? ;)
  9. jakies wiadomosci o pudelku ?
  10. co z ta sunia z cmentarza ?
  11. Funiu czy on jest juz w takiej kondycji ,ze mozna go umowic na zabieg ?
  12. NIE z mlekiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( zwykle powoduje rozwolnienie u psow i zalecane jest jak pies ma obstrukcje) z takim mleczkiem jak ktos ma zgage,niestrawnosc,bolacy zoladek ,nudnosci,rozwolnienie itp takim na zoladek dla ludzi podaje 2 cm do pyska w strzykawce x2 dziennie -Pepto_Bismol taka porade dostalam od mojej vet. wczesniej jezdzilam z moja mala 2 x w tygodniu do kliniki i za kazdym razem kosztowalo mnie to 75$,zmienilam veta i pies doszedl do siebie
  13. jak tak burczy w brzuchu to ja podaje mojej suce mleczko na zoladek i jej przechodzi (walczylam z jej alergia pokarmowa przez 2 lata non stop :() psy zwyklejedza trawe jak maja problemy z trawieniem Dosia powinna byc na jednej karmie caly czas ,hypoalergicznej . trzymam kciuki,musze pedzic do pracy
  14. [quote name='Aimez_moi']Witanka......dla slicznej sunieczki.......:):)[/QUOTE] widze ,ze my tylko tak sobie pikamy tutaj :( i nikt wiecej nie zaglada ....
  15. [quote name='majqa'][B]Larko, popraw wpis w 1 poście, proszę, dotyczący deklaracji.[/B] Po wyjaśnieniu spraw na drugim wątku, w deklaracjach stałych zostaje ania z poznania 100zł i dopisz tu lucia 15zł (też w stałych). Skasuj natomiast sylwiaso, bo to była jednorazowa i poszła na kudłacza.[/QUOTE] nie zapomnij o mnie Majqa ;)
  16. to ile ta wyprawka ma dla niej kosztowac ? podliczcie moze by wiedziec konkretnie na czym sie stoi... moze wstawcie ta sume w tytule...
  17. tyle bylo krzyku, a teraz nawet nikt do suchelca nie zaglada :(
  18. napiszcie ,moze do Kamilawa ona uwielbia takie sunie
  19. dziekuje za zaproszenie,postaram siechoc troche cos jednorazowo podeslac przypomnijcie tylko kiedy mam nadzieje ,ze sunia zostala przeniesiona do innego boksu
  20. podniose jeszcze na dobranoc
  21. Dziekuje wam dziewczyny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  22. tak poprawa jest widoczna :)
×
×
  • Create New...