Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. juz do niego zagaladalam i strasznie sie ciesze ,ze nareszcie chlopak bedzie mial prawdziwy dom !!!!
  2. pokazuj sie malizno !!! straszna tu cisza u ciebie ....:(
  3. nareszcie sie chlopak doczekal !!!!!
  4. Dosia hopsaj po kochajacy domek !!!!
  5. pokazuj sie chudzinko !
  6. [quote name='emilia2280']A Ty siéz choinki urwalas skoro o cesarce nie slyszalas. Dobrze ze sunia po operacji bo byscie jeszcze "ratowaly" nienarodzony miot z Ewanká do pary...[/QUOTE] pewnie tak i to z takiej gdzie sie odroznia cesarke od sterylki ( czyli usunieciu wszystkich narzadow rozrodczych) u suki z bardzo wysokim poziomem hormonow ciazowych trzymam za sunie kciuki !!!! mam nadzieje ,ze bedzie wszystko ok ! ciesze sie ,ze znalazla domek gdzie bedzie mogla dojsc do siebie pod troskliwym okiem nowej opiekunki sunia jest przesliczna
  7. R tez czilalowy jak nasz slodziak ?;)
  8. sytuacja podbramkowa :( sunia w bardzo wysokiej ciazy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciąż-potrzebna!!!/page413[/URL]
  9. super fotki !!!!! chlopak szczesliwy :) dziewczyny sytuacja podbramkowa :( sunia w wysokiej ciazy ,potrzebna pomoc natychmiastowa !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciąż-potrzebna!!!/page413[/URL]
  10. [quote name='ostatniaszansa']to jest giga zaawansowana ciaza, jak juz bedzie "po" to damy znac :) /Agnieszka[/QUOTE] dziwi mnie ,ze vet ryzykuje zycie suni przy tak zaawansowanej ciazy !!!!!!??????? jak zostanie oddana do schronu po zabiegu to infekcja murowana ! :( piszcie do Jamniczej skarpety -Isadora ,na watku BDT ,rozsylajcie wszedzie gdzie sie tylko da ! szkoda suni :(
  11. SUPER !!!!! oby to juz byl ten jedyny i ostatni dom :)
  12. miejmy nadzieje ,ze nareszcie chlopak sie doczekal na prawdziwy dom i prawdziwego czlowieka !!!! piekne zdjecia Jamor !
  13. cos nic nie chce Ramzes przytyc :( trzyma ta swoja linie jak panienka ...;)
  14. przesliczny ten nasz cukiereczek :)
  15. a co to za Onek ?;) je trawe ,poniewaz musi jej cos na zoladku lezec ...wszystko sie unormuje z czasem. nawet nie chce myslec przez co ten pies przeszedl... juz zaczyna miec piekna siersc :) pod czujnym okiem Ewanki sunia szybko dojdzie do formy
  16. zmiana planow. Funia wyczesala mala i przez ta wredna pogode wstrzymamy sie z kapielami upiekszajacymi ;) nie moze sie sunia nam przeziebic
  17. napisz do Majqa ,ona z pewnoscia bedzie pamietac :)
  18. na spacerek chudzinko
  19. teraz to moze byc tylko dobrze:) mialy psiaki szczesie ,ze na Was trafily!
  20. malo dziewczyn tu zaglada :( a psina czeka....
  21. piekne i takie grzeczniutkie te dziewczyny:)
  22. ufff...dobrze ,ze sa juz w bezpiecznych rekach :)
  23. [quote name='anita_happy']bo to je nowa rasa HUNTER z Zamościa[/QUOTE] tak ,tak :) Funia pisala ,ze chlopak wazy 8,5kg,podtuczymy go jeszcze,wytniemy bezszwowo klejnoty i niech poluje na ten swoj jedyny w swiecie dom !
×
×
  • Create New...