[quote name='emilia2280']A Ty siéz choinki urwalas skoro o cesarce nie slyszalas. Dobrze ze sunia po operacji bo byscie jeszcze "ratowaly" nienarodzony miot z Ewanká do pary...[/QUOTE]
pewnie tak i to z takiej gdzie sie odroznia cesarke od sterylki ( czyli usunieciu wszystkich narzadow rozrodczych) u suki z bardzo wysokim poziomem hormonow ciazowych
trzymam za sunie kciuki !!!! mam nadzieje ,ze bedzie wszystko ok !
ciesze sie ,ze znalazla domek gdzie bedzie mogla dojsc do siebie pod troskliwym okiem nowej opiekunki
sunia jest przesliczna
sytuacja podbramkowa :( sunia w bardzo wysokiej ciazy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciąż-potrzebna!!!/page413[/URL]
super fotki !!!!! chlopak szczesliwy :)
dziewczyny sytuacja podbramkowa :( sunia w wysokiej ciazy ,potrzebna pomoc natychmiastowa !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/131337-Psy-z-Ostatniej-Szansy-Pomoc-wciąż-potrzebna!!!/page413[/URL]
[quote name='ostatniaszansa']to jest giga zaawansowana ciaza, jak juz bedzie "po" to damy znac :) /Agnieszka[/QUOTE]
dziwi mnie ,ze vet ryzykuje zycie suni przy tak zaawansowanej ciazy !!!!!!???????
jak zostanie oddana do schronu po zabiegu to infekcja murowana ! :(
piszcie do Jamniczej skarpety -Isadora ,na watku BDT ,rozsylajcie wszedzie gdzie sie tylko da !
szkoda suni :(
a co to za Onek ?;)
je trawe ,poniewaz musi jej cos na zoladku lezec ...wszystko sie unormuje z czasem. nawet nie chce myslec przez co ten pies przeszedl...
juz zaczyna miec piekna siersc :)
pod czujnym okiem Ewanki sunia szybko dojdzie do formy
[quote name='anita_happy']bo to je nowa rasa
HUNTER z Zamościa[/QUOTE]
tak ,tak :)
Funia pisala ,ze chlopak wazy 8,5kg,podtuczymy go jeszcze,wytniemy bezszwowo klejnoty i niech poluje na ten swoj jedyny w swiecie dom !