ja tez chce cos podeslac poprosze namiary na PW
zajmijcie sie ta sprawa ,moze jak sie to naglosni to inni beda bardziej uwazac by nie nabrac podobnego rozglosu w mediach
ja wrocilam chora z Polski :( te bezpanskie ,glodne ,biedne ,walesajace sie psiny i porozjezdzane psy zdychajace w rowach ...koszmar!!!!!!!!!!!