IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
IVV replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
mysle ,ze kazda forma domu bedzie lepsza niz schron dla tego malucha :( wstawcie moze wiecej info na BTD [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane[/URL] strata kochajacego domu bedzie dla niego szokiem :( -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
trzymam za nich kciuki!!! pierwszy tydzien jest najbardziej ciezki ;) -
Iksik z ulicy już w DS. Czy na pewno się uda? Trzymajmy kciuki!
IVV replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie chlopaku!!!! -
strasznie zmeczona zyciem ta biedna sunia :( kiedy wychodzi i gdzie idzie ???? moze czas na intensywniejsze poszukiwania ????
-
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
o widze ze ,juz dostalas to info ;) Majqa -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
inteligentna i dominujaca bestia :evil_lol: trzeba go chlastac ! Nikt nie da sobie rady z nim w takim rozhukanym stanie -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
IVV replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
trzeba go szybko wstawic na pudelki w potrzebie on nie ma szansy na przetrwanie w schronie,zagryza go inne psy... -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Cassi na spacerek :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
pokazuj sie suchelcu jaki jestes sliczny -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
czekamy ,czekamy !!!!;) -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sorry !!!!! pomagam w wielu miejscach i zupelnie zapomnialam ,ze zakupilamdla chlopaka karme dzieki pomocy BUBU ,a nie wysylalam gotowki -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Czytam i nie wierzę. Jak można tak przekręcać słowa i intencje:shake: Zobaczyłam w schronisku psa w bardzo złym stanie i chciałam mu pomóc. Tz zabrał go ze schronu, zawiózł do weta. Starałam się dalej postepowac tak, aby pies znalazł dobry dom. Ale widzę, ze na tym wątku po raz kolejny szaleje E - S:shake: Nigdy nie kłóciłam się z nikim na wątkach i nawet najbardziej sfrustrowana osoba nie jest w stanie mnie do tego zmusic. To nie moja bajka. Energię przeznaczę na ratowanie kolejnego psa i zrobię to na wątku, gdzie nikt nie będzie oskarzał mnie o rzeczy, o których nawet nie pomyslałam. Nie mam zamiaru za kazdym razem, jak napiszę o ewentualnym przyszłym domu, odbierać ataki i udowadniać, ze nie jestem wielbłądem. A teraz [B]fakty[/B]; [LIST] [*][B]Nigdzie nie napisałam, ze pies pojedzie do domu z niewysterylizowaną suką[/B] [*][B]Nigdzie nie napisałam, ze suka jest niewysterylizowana!!![/B] [*][B]Napisałam, ze facet nie zgadza się na kastrację[/B] [/LIST]Człowiek, z którym rozmawiał TZ , a potem ja chciał pomóć psu w potrzebie. Myślałam, ze zorganizuję wizytę przedadopcyjną , która potwierdzi fakt sterylizacji suki i pozwoli poznac blizej e[B]wentualnie [/B]przszły dom. Ale widzę, ze tutaj jest to niemożliwe.[/QUOTE] Tolu robicie z Zadra wiele dobrego !!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: i nikt Wam tego nie odbierze ! bez Was te bidule dalej by umieraly w schronisku :( sprawdzie ten dom jednak prosze . bedziemy przynajmniej pewne naszych decyzji szkoda psa ,przeciez bez Was dalej by tkwil gdzie byl do tej pory ... czemu wszystko musi byc tak niepotrzebnie pokomplikowane :shake: traca na tym tylko psy:-( -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moich jeszcze nie ma ? -
jak malenstwo po zabiegu ?
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
napiszcie moze tu http://www.dogomania.pl/threads/191868-BEZPŁATNY-Dom-Tymczasowy-wątek-zgłoszeniowy-Hotele-NIEMILE-widziane -
ile godnosci ma ta nasza pannica ;)
-
trzymam kciuki za okruszka !!!!!
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
mam taka WIELKA PROSBE - BARDZO ,ale to BARDZO PROSZE by nie robic osobistych wycieczek ,nie obrazac ,tylko skoncentrowac sie na psiaku i pomocy dla niego. PLEASSSSSEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przeciez wszystkim nam o to samo chodzi. Razem mozemy wiecej pomoc tym wszystkim biedom czekajacych na jakas lepsza przyszlosc. przykre ,ze zawsze gdzies my ludzie z naszymi przepychankami tarasujemy droge do celu...:roll::shake: -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny jak ja mam WAM dziekowac za cala wasza pomoc ????:oops::oops: JESTESCIE WIELKIE !!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DZIEKUJE w imieniu suni :loveu:!!!!!!!!!! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
suka jest ??????:crazyeye: hmmmm..... cos to dziwnie pachnie:roll: ......( tzn nie suka ;)) myslalam ,ze jest drugi pies nie suka .....to prawda ,ze psa do polowan szkoli sie od szczeniaka....a nasz chudzielec juz nie mlodzian sprawdzmy ,czy suka sterylizowana ...jesli nie to jednak trzeba bedzie go chlasnac ...dla jego wlasnego dobra ... tu wszystkie psy sa kastrowane nawet te ktore sa na sluzbie tzn . patrolowe, na lotniskach itp i jakos nikt sie o brak wechu nie boi, Takie psy pracuja lepiej poniewaz nie sa kuszone innymi zapachami. mysle ,ze Anita ma racje ,trzeba mowic, ze kastrat i juz,amatorzy wlasnych hodowli szybko sami sie wyklucza w przedbiegach trzeba zalatwiac to kastracje bezszwowa za 140zl i bedzie po problemie poprosze Funie by go umowila u najblizszego vet by nie musiala daleko jezdzic -
fajnie by bylo gdyby byl taki dom ktory by wziol ta piekna parke razem ...ehhhh rozmarzylam sie ....a moze ich razem wrzucic tu :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL] wiem ,wiem ,ze mnie zaraz zakrzyczycie ,ze zwariowalam ...ale pomarzyc nie wolno:eviltong:
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokazuj sie slodziaku !