Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. trzeba je wrzucic na FB ,moze znajda jakies zainteresowanie...
  2. baaardzo dobry pomysl !!!! a masz kogos na mysli z tym specjalnym domkiem ....?
  3. ja nie umiem bazarkow robic(a z odleglosci jest to niemozliwe by trzymac reke na pulsie) ,moze u E-S cos jeszcze zostalo z tej paczki co wyslalam ,ale mozna zaprosic dziewczyny ktore fajnie robia bazarki...
  4. Dzieki nam wszystkim RAZEM !!!! DZIEKUJE dziewczyny za cala WASZA pomoc !!!!:)
  5. super ,ze chlopak ma pelna skarpetke ;)
  6. ogarniaj ,ogarniaj i niech ten sucz w koncu zazna normalnego psiego zycia. ile ten transport ma kosztowac ?
  7. ja podesle tez cos jednorazowo ,prosze tylko o przypomnienie oby juz chlopak byl bezpieczny w waszych rekach ...
  8. i nikt tu nawet nie zaglada a psina jest taka wyjatkowa :(
  9. Dosiek na spacerek
  10. a moze jakis bazarek dla niej zrobic ?
  11. kiedy bedziemy miec jakies wiesci z nowego domku? a moze daloby sie zaprosic Panstwa na watek ?
  12. a moze Cie tak sklonowac Ewuniu ;)? chlopak mialby cudnego ludzia dla siebie
  13. ona natychmiast musi wyjsc :( a macie moze zdjecia tych psin co siedza po wiele lat ???
  14. ile ten transport by kosztowal do domowego tymczasu? w jej stanie psychicznym potrzebny jest bliski kontakt i praca z czlowiekiem... sunia musi nabrac sil i sie zregenerowac,sterylka pozniej i ewentualna plastyka razem ,ale to czas przyniesie i wtedy bedziemy sie martwic jesli soema by pomogla to zostanie tylko koszt plastyki jesli bedzie potrzebna... mysle ,ze jesli mamy jej pomoc to trzeba wybrac najbardziej korzystna wersje dla psa ...ona juz wystarczajaco nacierpiala sie w swoim krotkim zyciu :( Anitka DS masz zapewniony ;) tylko kto te bidy bedzie ratowal w Pl ?
  15. to kiedy pies moze byc odebrany? mysle ,ze Pani sasiadka bedzie bezpieczniejsza jak pies bedzie zabrany do Paulinki.
  16. straszna tu cisza ,a sunia tak wypiekniala
×
×
  • Create New...