IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Labek to jak Ramzes po wybielczu ;)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
wysle Ci zaproszenie ...tylko ja z ta FB to troche niekumata jestem ... dostalam odpowiedz od dziewczyny szukajacej psa do sportu i niestety po tym co tu przeczytala stwierdzila ,ze to nie jest pies do ogarniecia :( i druga smutna wiadomosc -pisalam tez do Owczarkowej ,tez szukala psa do sportu ,ale niestety suni...i nasz slodziak dalej bezdomny :( -
Tatke ucaluj ,a psinki wymiziaj tylko sie nie pomyl ;)
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
a moze dwie skoro sa dwa DT ...? -
podniose dzidziunie wymiziaj malenstwo ode mnie Anitko
-
wiem ,ze to chlopakow bezposrednio nie dotyczy ,ale macie wiele roznych psow pod opieka ...-znalazlam cos takiego na forum husky [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]
-
znalazlam cos takiego na forum husky ,mysle ,ze warto wiedziec -Molly to bezposrednio nie dotyczy -ale wiem ,ze macie duzoroznych psow pod opieka [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ile to miejsce bedzie kosztowac ? -
Lonia i jej córka Lena cierpiały na wysypsku Lonia w DS, Lena w fundacji.
IVV replied to Temida's topic in Już w nowym domu
wiem ,ze macie duzo roznych psiakow do adopcji ...znalazlam cos takiego na watku husky- [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT] -
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ja tez cos jednorazowo wplace .poprosze o przypomnienie -
znalazlam cos takiego na watku husky- [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]
-
znalazlam cos takiego na watku husky - [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]
-
znalazlam cos takiego jak wrzucalam hushczaki z Zamoscia na watku husky- [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT]
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
znalazlam cos takiego na watek husky - [INDENT]PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[INDENT]znalazlam cos takiego na watku husky- PRZESTROGA DLA HODOWCÓW I OSÓB WYADOPTUJĄCYCH PSY!!! Regularnie piszą do hodowców i osób oddających psy, że chcą psa przygarnąć albo kupić. Posługują się mailami, które w treści mają york/yorki, czasem ''22''... Podpisują się różnymi imionami... i najwyraźniej gubią się w tym co piszą... i do kogo piszą... W mailach raz piszą jako kobieta, raz jako mężczyzna, raz jako matka, raz jako córka... Zawsze podobna bajeczka - najchętniej wezmą psa za darmo, może być na warunkach hodowlanych, a na informację o serylizacji odpowadają ''oczywiście, zgadzamy się'' i urywają kontakt. Chcą kupić psa ''na lidera'' i na wystawy, bo ''chcą hodować husky''. W mailach piszą też, że wyprowadzają się w góry... (Ciekawe, bo kiedy rok temu dostałam od nich pierwszego maila, mieli się wyprowadzić za miesiąc - minął PONAD rok, a maile i bajeczki są niemal takie same). W internecie umieszczają ogłoszenia o sprzedaży szczeniąt yorków, oddaniu dorosłych psów różnych ras i najwięcej o ZAMIANIE np. ''york na husky'', czy ''husky na owczarek''... Wczoraj umieściłam na allegro informację o porzuconym husky, na co otrzymałam znów maila....... [B]Wiadomość od: yorki22, wysłana z komputera o numerze IP: 212.87.246.33[/B] Strona z przedmiotem: czarny husky BŁĄKA SIĘ Warszawa !!! / ZAGINĄŁ Treść wiadomości: [I]"Witam! JA w sprawie tego husky mojej siostrze jak była w Warszawie skradziono husky być może to on czy mogła bym dostać jego zdj. i czy złapał by pan/i go i przywiózł/a go do Częstochowy? Pozdrawiam"[/I] Ostrzegam. Ich ogłoszenia o sprzedaży, zamianie i maile z pytaniami o szczenięta i psy dorosłe śmierdzą pseudohodowlą.... [/INDENT] -
dwa piekne husky siedza w mordowni zamojskiej :( moze ktos bedzie mial jakis pomysl [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page435[/URL]
-
Żabol-3mc AST, który zawojował ŚWIAT..vel SiD - MA DOM - Żoliborz WaWa
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
ciekawe jak tam Niunio dzis sie sprawowal ? i u kogo teraz jest ??? -
psy szybko poznaja sie na ludziach ;)
-
Molly jak Twoja Ewunia sie dzis czuje ???