Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. to ile sunia ma pieniedzy w tej chwili?
  2. fajnie ,ze dziewczyna tak dobrze trafila !!!! teraz oby Muszka takie szczescie miala !!!
  3. wymiziaj go ode mnie prosze po tym slodkim rozowym brzuniu ;)
  4. to takie psie Coco Chanel :) ,co my wylewamy na siebie pewnie im tez smierdzi ;)
  5. widac ,ze szczesliwy u Ciebie Monika :)
  6. jak mala????
  7. Anitka wstawiaj te karmy ;) chlopak glodny czeka ...
  8. sorry ,ze tak wstawie ,ale nie mam wiecej informacji a czas jest cgyba do jutra Funia napisala - Mam pytanie ,czy jest tu na forum ktos kto miałby chętnych na 5 pieskow .( 4 tyg) Wiem ,ze z tym tragedia kobieta nie chciała ich uspic od razu a teraz sie zgodziła i jutro maja zostać uspione ....To straszne ,moze uratowało by sie jakiegoś .....Jesli wiecie ,kto chciałby szczeniaczka ( urosną nie duze ponizej kolana ) prosze dajcie mi znac ....Ich czas to jutro do wieczora ....Jesli znalazłby się chetny chociaz na jednego to warto .Co innego slepy miot a co innego chodzące szczenie ..... Prosze pomyślcie moze ktos chce maluszka ....Sa trzy pieski i dwie sunie ....
  9. trzeba je na szczeniaki wstawic [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179156-SZCZENIAKI-w-potrzebie!!!-Pomagamy-maluchom!-Pomóż-i-TY-.!-OGLOSZENIA-POTRZEBNE!?highlight=szczeniaczkowo[/URL] juz to zrobilam ,moze ktos pomoze... ludzie sa beznadziejni ...teraz baba chce je uspic ehhhh:angryy:
  10. jak dobrze ,ze juz pieski w takich dobrych rekach :) teraz juz bedzie tylko DOBRZE!!!!! ale zdjec nie widac :(
  11. chlopak jest niesamowity ;) to teraz Sid nie Jedrek ?
  12. malenka juz domek czeka a ty chorujesz :(
  13. Ramzesiku gdzie ten twoj dom...????
  14. [quote name='anita_happy']albo mozecie zrobic jak u LOLI!!!! 1. wizyta przedadopcyjna u JUSTYNY -tu ja ktos examinuje i sprawdza czy Ona szuka Kajtka..a Kajtek JEJ... dobra PA...polecam Koosiek :P jak da rade :) 2. potem jak jest ocena pozytywna - mozecie iść na to, ze jedziecie z psem...przy załozeniu, ze pies jak sie dogada z jusytną ZOSTAJE a jak nie zostaje -to justyna doklada sie chociaz do połowy paliwa... U nas tak było, ze Kooosiek zorbila Pa..domek Loli wyraził chec adopcji..ale z zastrzezeniem "ze jak sie zobaczą musi zaiskrzec",a le to domek pojechal do loli...i sie zakochal..i zabrał LOLEXA do domu...bo byli juz po PA.... JA TAK TO WIDZE[/QUOTE] masz racje ...szukamy dalej :)
  15. dziewczyny Justyna77 napisala tak w sprawie Huntera - [B]IVV[/B] a istnieje szansa, że przyjedziecie do Warszawy? co Wy na to ? czy jest jalkas szansa ???? skontaktujcie sie z nia prosze i moze porozmawiajcie osobiscie ,moze to jedyna szansa dla chlopaka !!!!
  16. halllooo Dotka czy u was wszystko OK ?????
  17. a daleko do tej kolezanki? moze niech jedzie i juz dochodzi do siebie pod opiekunczym okiem...
  18. w razie czegos to mozna ze SZ pojechac i psa wydostac jakby sie facet nie pojawil w cigu 24h
  19. moze gdzies m...e zalal i bedzie miec tygodniowke...? a pies sam ....:( trzymam kciuki !!!!
  20. fajnie ,ze w koncu ktos opisal i docenil Wasz wysilek !!!!
  21. zimno jej ....
  22. uwaga na pestki z gruszek i jablek sa bardzo trujace dla psow...
×
×
  • Create New...