Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. trzymaj sie Anitka!!!!
  2. jestem i widze ,ze moje zmartwienie juz ma DT CUDOWNIE!!!!!!! koniecznie na mikropieski malenka !!!
  3. oj ,zeby jakis kochajacy domek sie dla niej znalazl.....
  4. Cassi pakuj toboleczek i do domku ;)
  5. jakies wiadomosci ????
  6. dziekuje za zaproszenie musze przeczytac watek....
  7. hormony opadly to juz do szczeniat nie bedzie uciekac
  8. szkoda ,ze nie ma nowych zdjec naszej princessy
  9. mordeczka kochana ,rozrabiaczek malutki...nikt go nie rozumie szkoda ,ze nowych zdjec nie ma :(
  10. strasznie brzydko ten szew wyglada...zestresowana bidulka :(
  11. a kiedy cos bedzie wiadomo ? a co z ta yoreczka ????
  12. oby tak dalej Dotka !!!! trzymam za Was kciuki!!!! kiedy lekcje ?
  13. skorzystajcie ze sterylkowej skarbonki .napiszcie do soemy. zawsze to troche mniej pieniedzy bedzie potrzeba na sunie.
  14. hopsaj Sarunia na pierwsza
  15. podczytuje i martwi mnie ,ze go ciagle nie mozna namierzyc ...trzymam kciuki chlopak potrzebuje pomocy
  16. bidulek ,strasznie ciezki ma start w to swoje male zycie :( trzymam kciuki za babelka !!!
×
×
  • Create New...