[quote name='IVV']straszanie sie ciesze ,ze dwie malenkie uratowane !!!
moze nazwac ta czarniutka - Teensy(Tinsi), Alcee (Alsi) ...jakos tak by bylo atrakcyjnie w ogloszeniach ...a moze Wish ,Belami ?:roll:
tak patrze na nia i chyba Teensy ...:p[/QUOTE]
co myslisz Funiu ?;)