Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. Dotka co u Was????
  2. 4 XI juz bedzie 2 miesiace jak sunia jest u Funi....a domku ani widu ani slychu :(
  3. i jeszcze na wieczorny spacerek
  4. pieniazki wyslane :) to juz chyba mozna bude przywozic ;) jeszcze tylko jakis serdaczek
  5. i po tym dziewczynka bedzie mogla juz na pelna pare szukac domku
  6. to niech te dwie pannice Molly i Polly wyskakuja na pierwsza
  7. oj oby to jednak nosowa nie byla .....:( trzymam kciuki z calej sily!!!!!!!!!! malenka WALCZ!!!!!
  8. oby wiecej takich wspanialych ludzi jak WY !!!!!!
  9. [quote name='IVV']straszanie sie ciesze ,ze dwie malenkie uratowane !!! moze nazwac ta czarniutka - Teensy(Tinsi), Alcee (Alsi) ...jakos tak by bylo atrakcyjnie w ogloszeniach ...a moze Wish ,Belami ?:roll: tak patrze na nia i chyba Teensy ...:p[/QUOTE] co myslisz Funiu ?;)
  10. Majqus psychologicznie prowokuje ;) hi,hi,hi -jak prawdziwy dyplomata :evil_lol: sunia przeslodka:loveu:
  11. inteligentna bestia ;) a my jakas bude dla Panicza tu szykujemy....
  12. mysle ,ze to bardzo dobry pomysl ,ona nie ma szansy przetrwania w schronie zimy...
  13. pewnie z tesknoty umarl...dlatego nie wolno przyjaciol nigdy rozdzielac ...:(
  14. pewnie to jego pierwsze mizianki w zyciu... Monika podesle dzis pieniadze po pracy ;)
  15. dziewczyny piekne !!! OBIE ;) a czy nie ma juz zagrozenia kleszczy ???
  16. i niestety wszyscy wiedza jak tam jest i jaka " opieka "-----a zima idzie ,znowu beda przymarzac do betonu :(......
  17. na FB ja wstawcie ,szybko ktos ja pokocha :)
  18. a jak ona stoi ze swoimi ogloszeniami?
  19. ile te kluchy juz maja ? jak mam nie karmi to trzeba pomyslec o sterylce w najblizszym czasie
  20. strasznie sie ciesze !!!!!!!!!!:) domek szybko znajdzie -dziewczyna jest przeslodka
  21. mieszkala w domu -to wielki plus do szybkiej adopcji :)
×
×
  • Create New...