Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. dzieki Ewuniu !!! no przeciez musi byc dla niego gdzies ludz !
  2. szkoda ja tam zostawiac :(
  3. czekamy na Anite ,moze bedzie miec wiecej info i fot
  4. w jakim wieku te cuda ?
  5. jak sie znajdzie transport to pomoge z oplata
  6. ale juz z nimi lepiej ??? dobrze,ze byly psiaki zabezpieczone !!!
  7. to nie ma na to zadnej sily ??? :( zeby chociaz kojec ,a nie lancuch ....i ocieplona buda
  8. tak wiem ,ze tak by bylo najlepiej ...miejmy nadzieje ,ze szybko cos sie znajdzie choc na tydzien
  9. Tula bedzie dobrze !!! nie dlugo wyjdziesz ze schronu!!! sytuacja podbramkowa -onek katowany przez pijaka ,pomoc i pomysly potrzebne na juz -albo on go zatlucze :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194663-POMOCY-foto-maltretowany-wygłodzony-quot-pan-quot-do-więzienia-pies-do-schroniska-(?p=15562485#post15562485[/URL]
  10. porozsylam watek ,moze dziewczyny od onkow cos poradza na szybko jesli nawet pies trafi teraz do schronu to go przeciez wyciagniemy ,ale przynajmniej nikt go nie bedzie katowal ,dostanie jesc ,normalnie bedziemogl zalatwiac swoje potrzeby...nie wiem ,ktore zlo lepsze
  11. Gajowa zloty czlowiek i kocha psy. Dla tego psa wszystko lepsze w tej chwili niz to co moze go w kazdej minucie spotkac
  12. a co ze Straza dla Zwierzat ? przeciez oni moga odebrac psa . Nawet jesli trafi do schronu na kilka dni to lepsze to niz ktos znecajacy sie nad nim,a my cos zorganizujemy w miedzyczasie . Taki zwyrodnialec moze zdecydowac ze go zabje przed pojsciem do wiezienia...pies musi byc zabrany.
  13. Anitko dzieki za Twoja pomoc !!!! czy ktos moze chlopaka tam wstawic z dokladnym opisem jego charakteru?
  14. nowe zdjatka by sie przydaly do ogloszen
  15. pewnie ogonek nalakierowny miloscia ;) sliczna jest !!! i ten czerwony kolorek na szyjce -malina !!!!
  16. sorry ,ale jak mozna sprawdzac czy pies jest dobrze traktowany jesli ci ludzie nawet nie podali gdzie pies bedzie przebywac ? wiem ,ze jestem upierdliwa ,ale jakos dziwnie boje sie o jego przyszlosc. Dorothy bardzo sie ciesze ,ze staruszek zostal uratowanywlasnie przez Ciebie -oby wiecej takich ludzi jak TY-zrozum prosze martwi mnie sytuacja drugiego psa ,poniewaz wcale nie jest pewne ,ze on nie trafi do dolu tej zimy.
  17. trzymam kciuki za cierpliwosc nowych wlascicieli .poczatki zawsze sa trudne...musza okazac jej duzo milosci i zrozumienia i bedzie dobrze.
  18. tak mysle ,ze to powinno pracowac :) tylko Funia musi porobic dokladniejsz wpisy
  19. jedz ,jedz jestes ich szansa na lepsze zycie
  20. Ilonko jutro bedziemy wiecej wiedziec jak Anita pojedzie do schronu :)
  21. moze masz racje ...my sobie zartujemy ,a dla kogos nowego to ten psiak staje sie nieadopcyjny :( to co zakladamy nowy watek psiakowi ????
  22. kochany Tosiek szuka madrego domku
  23. Pozdrowienia dla Tatki:) a Ty jak do tego schronu trafisz to pewnie znowu jakies cudo znajdziesz ;)
×
×
  • Create New...