IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
u mnie bedzie 11 w nocy jak Tulcia wyjedzie ...trzymam mocno kciuki !!!! strasznie sie denerwuje ta jej podroza ...to dlugo dla psa ... oby juz byla na miejscu u Dasi ,a pozniej to bedzie juz tylko dobrze !!!!! a Ty Anitka fajnego tego gacka masz i widac ze charakterek nie od parady ;) ciekawa jestem po kim ???;) -
uffff !!!! kamien z serca mi spadla :) to kiedy malenka moze zaczac nowe zycie ????
-
[quote name='Havanka']IVV, szkoda wielka! Nie masz kogoś znajomego, kto wybiera się do Polski i mógłby te rzeczy (chociaż część) wziąć i z Polski wysłać? Byłoby taniej.[/QUOTE] nie ,nie mam nikogo takiego :( raz wyslalam paczke stad na psiaki z Nowodworu ,ale skorka za wyprawke sie nie oplacila :( a ile ta buda ma kosztowac ? chlopak chudy i krociutka siersc ...trzeba szybko cos wymyslec
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
to pewnie jak psiaki Agada ,jak my kolo nich przechodzimy;) -
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lolalola']co ja tu widze..............................:)Niunia jutro jedzie na wczasy nad morze i na dodatek sliczny apartament na nia czeka:)Daska jestes superrrrrrr!!!!!!! ciesze sie,ze sa maile w sprawie suni,ale....................Finlandia............jak sprawdzimy czy nikt jej nie krzywdzi???...........to daleko........ja sie boje:([/QUOTE] i ja sie dolaczam do Usciskow dla Daski !!!! jestes SUPER!!!!! i tak jak Lola mam obawy z tymi adopcjami zagranicznymi . Lolcia ma racje ,nie jestesmy w stanie sprawdzic co sie dzieje z sunia ,a ona juz wystarczajaco wiele przykrych momentow miala w zyciu... -
kurcze ,jakbym nie byla tak daleko to mam przeciez tyle rzeczy na bazarek :(
-
Tolu ,Kapsel pisal do mnie o tego bokserka ,napisz do niej prosze .
-
Lonia i jej córka Lena cierpiały na wysypsku Lonia w DS, Lena w fundacji.
IVV replied to Temida's topic in Już w nowym domu
i na FB nie ma odzewu ??? -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
i nikt sie nimi nie interesuje ??? tzn adopcja ... -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
wiecie ,w sumie to on jest na wolnosci dopiero miesiac ,a my spodziewamy sie od niego zachowania jak po roku w domu ;) to chlopak nie dziewuszek :) -
Żabol-3mc AST, który zawojował ŚWIAT..vel SiD - MA DOM - Żoliborz WaWa
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
wstawiaj ,wstawiaj ;) trzeba oko nacieszyc tym babelkiem :) -
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
czy ona dostanie jakies srodki uspakajajace na ta podroz ??? -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
wszystko jest do wyleczenia ,tylko potrzeba odrobine milosci chlopakowi... -
Anita wstawila na sos bokserow :)
-
Dzieki Anita :)
-
dziewczyny moze bedziecie miec jakies pomysly Tola dosta taki email :( [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT]
-
moze wiecie czy ktos moze pomoc??? Tola dostala taki Email [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT]
-
LASKA-piękna sunia mix charta/collie ?? PEŁNA GRACJI - MA DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Tola dostala takiego emaila [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT] -
napiszcie do Agamarek,Kapsla...
-
TULA-wyexploatowana sunia ONka po pseudohodowli-MA KOCHAJĄCY DOM
IVV replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
to juz jutro poczatek nowego zycia !!!! strasznie sie ciesze :) -
ja dopiero tam raczkuje ,ale zobacze czy uda mi sie je tam wstawic ...
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
i pewnie dla Ciebie Kasiu tak sie dziewczyna perfumuje ;) zakochana po uszy !!!! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
i jak ten suchelec ma znalesc jakis dom ????:( -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
IVV replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a pamietacie tego biedaka na poczatku? zapomnianego ,w bolu ??? a moze podmienilyscie psiaka ;)?