Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. u mnie bedzie 11 w nocy jak Tulcia wyjedzie ...trzymam mocno kciuki !!!! strasznie sie denerwuje ta jej podroza ...to dlugo dla psa ... oby juz byla na miejscu u Dasi ,a pozniej to bedzie juz tylko dobrze !!!!! a Ty Anitka fajnego tego gacka masz i widac ze charakterek nie od parady ;) ciekawa jestem po kim ???;)
  2. uffff !!!! kamien z serca mi spadla :) to kiedy malenka moze zaczac nowe zycie ????
  3. [quote name='Havanka']IVV, szkoda wielka! Nie masz kogoś znajomego, kto wybiera się do Polski i mógłby te rzeczy (chociaż część) wziąć i z Polski wysłać? Byłoby taniej.[/QUOTE] nie ,nie mam nikogo takiego :( raz wyslalam paczke stad na psiaki z Nowodworu ,ale skorka za wyprawke sie nie oplacila :( a ile ta buda ma kosztowac ? chlopak chudy i krociutka siersc ...trzeba szybko cos wymyslec
  4. to pewnie jak psiaki Agada ,jak my kolo nich przechodzimy;)
  5. [quote name='Lolalola']co ja tu widze..............................:)Niunia jutro jedzie na wczasy nad morze i na dodatek sliczny apartament na nia czeka:)Daska jestes superrrrrrr!!!!!!! ciesze sie,ze sa maile w sprawie suni,ale....................Finlandia............jak sprawdzimy czy nikt jej nie krzywdzi???...........to daleko........ja sie boje:([/QUOTE] i ja sie dolaczam do Usciskow dla Daski !!!! jestes SUPER!!!!! i tak jak Lola mam obawy z tymi adopcjami zagranicznymi . Lolcia ma racje ,nie jestesmy w stanie sprawdzic co sie dzieje z sunia ,a ona juz wystarczajaco wiele przykrych momentow miala w zyciu...
  6. kurcze ,jakbym nie byla tak daleko to mam przeciez tyle rzeczy na bazarek :(
  7. Tolu ,Kapsel pisal do mnie o tego bokserka ,napisz do niej prosze .
  8. i nikt sie nimi nie interesuje ??? tzn adopcja ...
  9. wiecie ,w sumie to on jest na wolnosci dopiero miesiac ,a my spodziewamy sie od niego zachowania jak po roku w domu ;) to chlopak nie dziewuszek :)
  10. wstawiaj ,wstawiaj ;) trzeba oko nacieszyc tym babelkiem :)
  11. czy ona dostanie jakies srodki uspakajajace na ta podroz ???
  12. wszystko jest do wyleczenia ,tylko potrzeba odrobine milosci chlopakowi...
  13. Anita wstawila na sos bokserow :)
  14. Dzieki Anita :)
  15. dziewczyny moze bedziecie miec jakies pomysly Tola dosta taki email :( [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT]
  16. moze wiecie czy ktos moze pomoc??? Tola dostala taki Email [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT]
  17. Tola dostala takiego emaila [INDENT][B]Pilne!!![/B] [B]Bardzo proszę o pomoc dla boksera[/B]; w schronie nie ma szans , jest coraz zimniej[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Dostałam takiego maila [COLOR=blue][COLOR=blue]Witam.[/COLOR] [COLOR=blue]Dzisiaj w okolicach ulicy Akademickiej w Zamościu znalazłam około 6-7miesięcznego psa boksera. Piesek był zabiedzony, chudy, ale ufny i przyjazny.[/COLOR] [COLOR=blue]Koleżanka zadeklarowała się wziąć go do siebie na posesję.[/COLOR] [COLOR=blue]Sama mam 4 letnią suczkę bokserkę i wiem ze nie są to psy na podwórze, ale lepszy kojec [/COLOR] [COLOR=blue]z buda na podwórzu niż tułanie się po mieście. Niestety, bokser jak to bokser, towarzyski i skoczny nie chciał samsiedzieć w kojcu i kilkakrotnie z niego wyskoczył, biegał po ulicy, [/COLOR] [COLOR=blue]więc koleżanka stwierdziła, ze nie podejmuje się opieki nad nim i[/COLOR] [COLOR=blue]postanowiła dzisiaj wieczorem zawieźć go do schroniska. Ja mam już drugiego psa [/COLOR] [COLOR=blue]boksera i wiem, że nie są to psy które odnajdują się w schronisku, bo bardzo ważna dla nich jest [/COLOR][COLOR=blue]rodzina i kontakt z człowiekiem.[/COLOR] [COLOR=blue]Jak wspominałam sama mam obecnie 4 letnią suczkę boksera, która na[/COLOR] [COLOR=blue]dniach dostanie cieczki, wiec nie mogę wziąć tego znalezionego pieska.[/COLOR] [COLOR=blue]Zwracam się do Państwa z prośba o pomoc i pytaniem, czy jesteście w[/COLOR] [COLOR=blue]stanie zapewnić mu rodzinę tymczasową lub pomóc mi znaleźć mu[/COLOR] [COLOR=blue]przyjazny dom zanim trafi do schroniska. [/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue]Jestem w stanie objąć tego bokserka adopcja wirtualną i opłacić mu wizytę u[/COLOR] [COLOR=blue]weterynarza oraz leki, nie mam jednak fizycznie możliwości zaopiekować[/COLOR] [COLOR=blue]się nim.[/COLOR] [/COLOR] [/COLOR][/INDENT]
  18. napiszcie do Agamarek,Kapsla...
  19. to juz jutro poczatek nowego zycia !!!! strasznie sie ciesze :)
  20. ja dopiero tam raczkuje ,ale zobacze czy uda mi sie je tam wstawic ...
  21. i pewnie dla Ciebie Kasiu tak sie dziewczyna perfumuje ;) zakochana po uszy !!!!
  22. i jak ten suchelec ma znalesc jakis dom ????:(
  23. a pamietacie tego biedaka na poczatku? zapomnianego ,w bolu ??? a moze podmienilyscie psiaka ;)?
×
×
  • Create New...