Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. przystojniaku na pierwsza [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/8895/kajtek.jpg[/IMG]
  2. co u malizny????
  3. na spacerek po kochajacy domek
  4. szczesciara z ciebie Mollinek ... i jest tez tam piekny szczeniak colli :(
  5. nie wiem Irenko ,ale dziewczyny z sos bokserom sie nim zajely :) a Niunia na wieczorny spacerek !!!
  6. facet roaklada mnie na lopatki!!! i jak tu sie nie zakochac w tym bablu? pozuje jak stary model ;)
  7. nareszcie jestem ,a tu wszyscy juz spia ;) dobranoc Tulinek ,teraz juz bedzie tylko dobrze !!!! [IMG]http://images41.fotosik.pl/352/6894fd574009e738med.jpg[/IMG]
  8. straszanie sie ciesze ,ze dwie malenkie uratowane !!! moze nazwac ta czarniutka - Teensy(Tinsi), Alcee (Alsi) ...jakos tak by bylo atrakcyjnie w ogloszeniach ...a moze Wish ,Belami ?:roll: tak patrze na nia i chyba Teensy ...:p
  9. w schronie w Zamosciu dogorywa taki pudelek ,moze bedziecie miec jakies pomysly jak uratowac chlopaczka przed smiercia :( podobno strasznie chudy i zabiedzony ,a wszyscy wiemy co to oznacza zamojski schron = Kielce [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9821/p1070020e.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page443[/URL]
  10. Dosia na spacerek wieczorny
  11. trzeba chlopakowi kubraczek i juz :) a co bedzie marzl na dworze ? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194257-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10-na-3-cele?p=15592730#post15592730[/URL] gdzie mam podeslac to 105zl na apartamencik M1 ?:cool3:
  12. strasznie sie ciesze !!!!! najlepsze rozwiazanie dla suni !!!!! na Onkach w potrzebie jest duzo psiakow czekajacych na swoja szanse ...w Zamosciu w schronie tez jest piekna smutna sunia Onka bez szans na przyszlosc :(
  13. no nareszcie Dosiulek nie bedzie marzl !!!!:)
  14. Niunia pokazuj sie sliczna !!!! Dzieki serdeczne dziewczyny !!!! chlopak jedzie na dzniach do DT :)
  15. nie rozumiem tego braku zainteresowania :( sunia grzeczna ,przytulanka ,madra ...a tu nic :(
  16. Dzieki serdeczne za kubraczek :) kolor idealny dla niego:)!!!! piekny chlopak ,a domku nie widac :(
  17. to ja Wam to przesle ;) i trzeba brac ta gotowa ciepla bude !
  18. ja tez az boje sie pytac ...dziewczyny na FB sie dopytuja ....
  19. jeszcze ciemno ,a ja juz na kompie wisze ...JEST JUZ na miejscu ??????
  20. Pokazuj sie slodziaku po domek !!!! czy istnieje gdzies ktos kto go pokocha z jego wielkim ,niezaleznym charakterem ???
  21. a co z tymi 5cioma szczeniakami o ktorych pisala Funia ???
  22. Tosia pokazuj sie i nie zajmuj miejsca innym bidulkom...tyle ich w schronie czeka :( a ile jeszcze nie przeczeka tej nadchodzacej zimy ...
×
×
  • Create New...