nareszcie jestem ,a tu wszyscy juz spia ;)
dobranoc Tulinek ,teraz juz bedzie tylko dobrze !!!!
[IMG]http://images41.fotosik.pl/352/6894fd574009e738med.jpg[/IMG]
straszanie sie ciesze ,ze dwie malenkie uratowane !!!
moze nazwac ta czarniutka - Teensy(Tinsi), Alcee (Alsi) ...jakos tak by bylo atrakcyjnie w ogloszeniach ...a moze Wish ,Belami ?:roll:
tak patrze na nia i chyba Teensy ...:p
w schronie w Zamosciu dogorywa taki pudelek ,moze bedziecie miec jakies pomysly jak uratowac chlopaczka przed smiercia :(
podobno strasznie chudy i zabiedzony ,a wszyscy wiemy co to oznacza zamojski schron = Kielce
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9821/p1070020e.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page443[/URL]
trzeba chlopakowi kubraczek i juz :) a co bedzie marzl na dworze ?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194257-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10-na-3-cele?p=15592730#post15592730[/URL]
gdzie mam podeslac to 105zl na apartamencik M1 ?:cool3:
strasznie sie ciesze !!!!! najlepsze rozwiazanie dla suni !!!!!
na Onkach w potrzebie jest duzo psiakow czekajacych na swoja szanse ...w Zamosciu w schronie tez jest piekna smutna sunia Onka bez szans na przyszlosc :(