Welsz trzymam za ciebie kciuki!!!!
zajrzyjcie prosze, Monika zanalazla sie w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej przez swoje dobre serce.uratowala psa przed przerobieniem na smalec ,ale nie moze u niej zostac ,potrzebne sa jakies pomysly .Koniecznie trzeba dziewczynie jakos pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194567-EMERGENCY-już-czychał-na-niego-HYCEL-schronisko-czy-co-labko-mix-domowy[/URL]