Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. wszedzie same zle wiadomosci ...co sie dzieje :(? a jak Zorba ??? Ewuniu jak to sie stalo????
  2. a juz bylo troche lepiej :( a wiadomo cos o tej pieknej Once ? [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/1022/onka1.jpg[/IMG]
  3. to ona trafila do raju???? pieknie dziewczyna wyglada !!!!:)
  4. tzn idzie na lancuch ? :( \ chociaz zeby mu kojec wybudowali ....
  5. oby Omar tez mial taka piekna starosc jak dziadunio u Dorotki
  6. bardzo dobre wiadomosci !!!! niech one juz w koncu zaznaja odrobine dobra w tym swoim wrednym zyciu...
  7. [quote name='anita_happy']wejdzieprosze na watek Przygarnę PSA..na dział... tam szukaja psów do freesbee....[/QUOTE] Dziekuje Anitko :) wstawilam go tam jemu jest potrzebny inteligentny i aktywny wlasciciel
  8. oby to byl ten dom na cale zycie !!!!!
  9. sprawa bardzo pilna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
  10. Molly rosnie jak na drozdzach ;) czym Ty ja Ewuniu karmisz ?;)
  11. napiszcie tez do Osa ona jest z fundacji Koci swiat
  12. Welsz trzymam za ciebie kciuki!!!! zajrzyjcie prosze, Monika zanalazla sie w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej przez swoje dobre serce.uratowala psa przed przerobieniem na smalec ,ale nie moze u niej zostac ,potrzebne sa jakies pomysly .Koniecznie trzeba dziewczynie jakos pomoc [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194567-EMERGENCY-już-czychał-na-niego-HYCEL-schronisko-czy-co-labko-mix-domowy[/URL]
  13. witaj Dosienko :) sorry za off ,ale Monika znalazla sie w trudnej sytuacji przez swoje dobre serce. Uratowala psa przed przerobieniem na smalec ,ale nie moze go zatrzymac (sytuacja rodzinna) zajrzyjcie prosze ,moze bedziecie miec jakies pomysly http://www.dogomania.pl/threads/194567-EMERGENCY-już-czychał-na-niego-HYCEL-schronisko-czy-co-labko-mix-domowy
  14. dziewczyny przepraszam za off ,ale Monika jest w trudnej sytuacji, uratowala psa przed przerobieniem na smalec ,ale nie moze go trzymac:( moze bedziecie miec jakies pomysly ...zajrzyjcie prosze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194567-EMERGENCY-już-czychał-na-niego-HYCEL-schronisko-czy-co-labko-mix-domowy[/URL]
  15. oj Monisiu ,zupelnie nie wiem jak Ci pomoc :( bede cos myslec..trzeba rozsylac watek gdzie sie da...
  16. a pozniej znowu idzie do boksow na zewnatrz ? na zimno ?
  17. [quote name='evl']Dr Zięba ponoć już nie pracuje w Azorku... A szkoda.[/QUOTE] to gdzie teraz mozna zabrac sunie na sterylke w Lublinie ?
  18. przegladalam te kurteczki na polarze i wydaje mi sie ,ze dla Dosi beda ok. sweterki sa dobre ,ale wiekszy problem z zakladaniem ;) to ktora kurteczka wybrana dla tej chudzinki ?
  19. Sarus pokazuj sie !!!!! MaDi widzialas te nowe piekne husky w Zamojskim schronie ?:( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/page434[/URL]
  20. cudownie ,ze dziadunio jest juz w tak dobrych rekach !!!! ...ale co z Omarem ????? on teraz tam sam zostal biedaczek....:(
  21. .....................:( trzymam kciuki !!!!!
  22. Anitka zajmij sie teraz tym co jest najwaznijsze !!!! i idz juz spac ,musisz odpoczac !!!
×
×
  • Create New...