szkoda ,ze to cale ich psie zycie musialo sie tak potoczyc ,ale z drugiej strony- dobrze ,ze jestescie i psy nie wyladowaly na ulicy lub ktos nie zdecydowal by je uspic ...
Kubus znajdzie jeszcze kochajacy dom !
Tatko tez juz do tej naszej" wirtualnej rodzinki" nalezy:multi: i nawet jeszcze o tym nie wie :evil_lol:
Ucaluj go od nas koniecznie!!!!
trzymam kciuki za malenka !!!!