moze to nie jest przypadek ...ten watek jest podczytywany....
Dzieki serdeczne Goldenku za dobre checi !!!!!! sama widzisz jak trudno jest tu psiakom pomoc :(
wstawcie go na kudlaczki w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIECYTOWANIE-ZDJĘĆ!!?highlight=kudlacze+potrzebie[/URL]
i tak jak Szarotka pisala [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domków-chce-kudłatego-psa-Proszę-NIE-pisać-na-tym-wątku[/URL]!
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na Czarne Kwiatki z dziadem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy::angryy::angryy:
trzeba jeszcze tego biednego Foxia wyciagnac od idioty!!!!!!:mad:
dziada do tej zimnej budy z gola dupa wsadzic bo sie rozhartuje przed nastepnym sezonem mysliwskim:diabloti: