a moze wlasnie o to chodzilo by nas tu sklocic ????
na drodze do pomocy zwierzakom zawsze staja jakies ludzkie rozgrywki (np.traktowanie przez pracownikow ludzi w odmienny sposob) z tego co tu widac wszyscy mamy wspolny cel -psy !
pilnujmy sie tego i nie dajmy miedzy soba namieszac !!!!!