chodzilo mi o imie dla tej malej takie odmienne ,poniewaz wszystkie inne juz byly lub jest ich tyle na dogo ,ze nie wiadomo o ktorego psa chodzi
no to moze Amy,Rozia,Cayla,Mala Czarna jak ma juz byc jakies bardzo rozpowszechnione,cos miekkiego -ona mi wyglada na bardzo delikatna sunie....