Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. no i jak poszlo??? wybudzila sie juz????
  2. Molly bedzie za Wami teskinc ....
  3. dobrze ,ze mala juz lepiej...
  4. trzymam kciuki za szybka adopcje :) jak ona tak umie skakac z zabkami to dom nie moze miec dzieci ,bo bedzie problem :( oczywiscie dla suni..
  5. [quote name='agada']Jest w tym racja, mój TZ twierdzi, że to jest pies, który nigdy się nie nudzi :cool3::mad:. Koło domu mam pieknie rozgrzebany trawnik, bo ciągłe polowania na wszystko co sie rusza:roll:, koło drzwi pełno myszy (martwych rzecz jasna :razz:) i wszelkiego ścierwa, ale to nie tylko Vikuni zasługa, ale i dwu kocic, więc usprawiedliwiona ;) (po sterylce, więc skąd teoria, że pies traci duch mysliwski :crazyeye::eviltong:?). Folia z odwodnienia na budowie ponadgryzana, bo coś tam ciekawego wyczuła :diabloti:. Ale jak widzę je obydwie zakopane w dziurze, tylko ogony wystają i kopią na zmianę, systematycznie, pełna współpraca to padam ze smiecu i mwię, ze już niedługo Chińczyka z tej dziury wyciągną! Trzeba się przyzwyczaić co mówię z całą odpowiedzialnością, jako zagorzały ogrodnik i fascynatka zielska, idealnego trawnika itp. rzeczy no może trochę była :roll:, bo trzeba przymknąć oko na pewne niedoskonałości. Tulipany też rzadko cieszą moje oko, bo zwykle nim rozkwitną to juz leżą :angryy:. myśliwi to banda kretynów :mad:, moja jagdter. jest u mnie dlatego, że zostawił ją w lesie, bo sie nie słuchała, a ja w swej naiwności :razz: przygarnęłam :diabloti:[/QUOTE] Agada chcesz jeszcze chlopaka do kompletu ????;)
  6. czekoladkowy Tosiulek pokazuj sie
  7. Labcio na spacerek wieczorny
  8. chlopak rasowiec jest ,ma strasznie duzo klasy w sobie !!!!!!
  9. strasznie sie ciesze !!!! to moze teraz Polly bedzie miec szanse ?????
  10. wrzucilas na FB ???? przesliczny slodziak !!!!
  11. gdyby ,ltorys z moich psiakow sie szybko wyadoptowal to byloby miejsce ...moze dla tej z banerku...albo jakby poszly dwa to wtedy Gejsza... nienawidze tych wyborow :(
  12. a kiedy bedzie tak w Zamosciu ????? [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BWEyT0ofg_U[/URL]
  13. [quote name='E-S']zapraszamy na bazarek na utrzymanie i leczenie i transporty i sterylki psiaków pod naszą opeiką, w tym przede wszystkim Muszki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195168-MEGA-BAZAR!!-Bi%C5%BCuteria-broszki-bransolety-naszyjniki-na-nowodworskie-do-10.11[/url]![/QUOTE] mozna juz zaczac myslec o prezentach Mikolajkowych i Gwiazdkowych ;)
  14. tzn ,ze ten piekny pies zostanie w holteliku na dozywociu??????
  15. Dziekuje dziewczyny ,ze jestescie :)!!!!
  16. ta odmiana to dzieki Majqus i jej milosci do kway ;) i czulosci Sylwiaso !!!!
  17. witaj Labciu o moim poranku:) dziewczyny zajrzyjcie prosze do jednej z moich nowych podopiecznych -straszny szkieleton 5kg przerazonej wagi :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195175-Mała-Taya-zna-tylko-głód-strach-i-kopniaki-Zajrzyj-pomóż-pokochaj[/URL]
×
×
  • Create New...