[quote name='agada']Jest w tym racja, mój TZ twierdzi, że to jest pies, który nigdy się nie nudzi :cool3::mad:. Koło domu mam pieknie rozgrzebany trawnik, bo ciągłe polowania na wszystko co sie rusza:roll:, koło drzwi pełno myszy (martwych rzecz jasna :razz:) i wszelkiego ścierwa, ale to nie tylko Vikuni zasługa, ale i dwu kocic, więc usprawiedliwiona ;) (po sterylce, więc skąd teoria, że pies traci duch mysliwski :crazyeye::eviltong:?). Folia z odwodnienia na budowie ponadgryzana, bo coś tam ciekawego wyczuła :diabloti:. Ale jak widzę je obydwie zakopane w dziurze, tylko ogony wystają i kopią na zmianę, systematycznie, pełna współpraca to padam ze smiecu i mwię, ze już niedługo Chińczyka z tej dziury wyciągną! Trzeba się przyzwyczaić co mówię z całą odpowiedzialnością, jako zagorzały ogrodnik i fascynatka zielska, idealnego trawnika itp. rzeczy no może trochę była :roll:, bo trzeba przymknąć oko na pewne niedoskonałości. Tulipany też rzadko cieszą moje oko, bo zwykle nim rozkwitną to juz leżą :angryy:. myśliwi to banda kretynów :mad:, moja jagdter. jest u mnie dlatego, że zostawił ją w lesie, bo sie nie słuchała, a ja w swej naiwności :razz: przygarnęłam :diabloti:[/QUOTE]
Agada chcesz jeszcze chlopaka do kompletu ????;)