i ja jestem ...
a moze je tez tu wstawic ,one z czasem beda troche kudlate [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domków-chce-kudłatego-psa-Proszę-NIE-pisać-na-tym-wątku[/URL]!
piekny jest to fakt,ale jakos nikt dokladniej nie pyta...mysliwi to wiesz jak jest glupie teorie o wechu ehhh-a tu wszystkie psy sluzbowe sa kastrowane -co ma sens -koncentruja sie na pracy a nie na innych zapachach...-