Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a w tym hoteliku nie mozna jakos upchnac 2 dzieciakow ??? cena wtedy jest zawsze mniejsza za drugiego psiaka ...
  2. Hunterku gdzie ten twoj domek :(?
  3. no to Ci Funiu niespodzianke dziewczyna zrobila ;) wspolczuje !
  4. pewnie nie moze uwierzyc ,ze trafila do takiego raju ;)
  5. jak to ? przeciez miala dopiero cieczke ??
  6. i ja jestem ... a moze je tez tu wstawic ,one z czasem beda troche kudlate [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domków-chce-kudłatego-psa-Proszę-NIE-pisać-na-tym-wątku[/URL]!
  7. jak pomoc tym maluszkom w schronir ? one pewnie nie przetrzymaja tam zimy :(
  8. przeslodkie :) moze nazwijcie je jakos ! z imionami bedzie im latwiej w zycie wchodzic ;)
  9. Dotka Ty to powinnas kiedys ksiazke o Was napisac ;)
  10. to jak taka piekna pogoda w Pl to moze Tayunia tez zalapie sie na jakies ladne zdjecia do ogloszen ;)?
  11. Funiu pieknie prosimy;)
  12. a jak Tosia dzis ? jak ranka ?
  13. piekny jest to fakt,ale jakos nikt dokladniej nie pyta...mysliwi to wiesz jak jest glupie teorie o wechu ehhh-a tu wszystkie psy sluzbowe sa kastrowane -co ma sens -koncentruja sie na pracy a nie na innych zapachach...-
  14. jest ??????????????????????
  15. zgadzam sie z Anawa w 100% !!!!!
  16. a dzis ??? ktora ???;) Tayus na spacerek ;)
  17. i dalej cisza.....................:(
  18. Pesteczka wyglada jak Pipi ;)
  19. Monika SUPER zdjecia :) juz jutro chlopak bedzie miec swoje prywatne M1 !!!!
×
×
  • Create New...