IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
no i jak tam Kluseczka ;) ?
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
tak ,jesli jest to zabieg na wczoraj... -
ale jakia suma jest potrzebna ? ludzie lubia wiedziec ile dokladnie trzeba uzbierac . rozsylaj watek ....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Jezu, dziewczyny .... wszystko można troszku inaczej przedstawić, znaczyć będzie to samo - brzmieć nie tak odstręczająco ... Imię- HUNTER 2. Płeć- [B]samiec [/B]3. Wiek- [B]ok 1/2 lata [/B]4. Sierść- [B]krótka, szorstka [/B]5. Sterylizacja- [B]TAK [/B]6. Wielkość - [B]ponizej kolana [/B]7. Miejscowość- [B]ZAMOSC [/B]8. Miejsce Pobytu- [B]hotel [/B]9. Zachowanie- 10. Zachowanie względem Dzieci-[B]reaguje normalnie [/B]11. Zachowanie względem Zwierząt- [B]Różnie, czasami wykazuje tendencje do dominacji [/B]b. suki[B] przyjazny, o ile nie czuje z ich strony zagrożenia dla siebie, swojej pozycji, lub miski [/B]c. koty [B]zaciekawienie, ale nie gonitwa za... [/B]12. Dla Kogo- ....[B]znawca rasy i jej wielki miłośnik ........, najbardziej pożądany dom z dużym ogrodem, i opiekun o nie spożytych pokladach energii i checi pracy z psem. [/B]13. Historia- [B]wypatrzony w schronisku w koszmarnych warunkach i z beznadziejną opieką, zabrany do hotelu gdzie przebywją psy w potrzebie. Pies został przebadany pod kątem ogólnym. [/B]wykastrowany[B] tak [/B]14. Kontakt- [B]601 071 963 15. Krótki Opis-[B]Hunter to pies myśliwski, o skomplikowanym usposobieniu . Pies z charakterem, trzeba cierpliwości w dotarciu do jego swiata. Z dużym poczuciem samodzielności i niepodległości własnej, badający granice, do których może się posunąć, potrzebujący rozpaczliwie uwagi człowieka i walczący o nią - choćby psotami, czy szczekaniem. Uwielbia zabawy z piłka i mógłby bawic się cały czas. Idealny kandydat do uprawiania sportu z psem. Piłka, freesbee, aporty, biegi przełajowe. Lubi towarzystwo innych psich kompanów, ale po zapoznaniu. Pies nieustraszony, jak to pies przeznaczony do polowań na dziki - gdy trafi na mocniejszego od siebie może dojść do ostrego konfliktu, gdyż Hunter nie tchórzy i nie wycofuje się. Potrafi być zaczepny... Ponad wszystko kocha i potrzebuje swojego człowieka i konsekwencji w prowadzeniu. Wobec ludzie - przyjazny, kochający, łagodny, pojętny, szybko się uczy. [/B]PLUSY:[B]wesoły ,towarzyski, zabawny, idealny do sportu z człowiekiem..to pies, w którego przypadku hasło "pies zmeczony=pies szczesliwy" jest prawdą...zmęczony potrafi się beztorsko wtulić w ramiona swego Pana...Indywidualista, który potrzebuje cierpliwości i zrozumienia. Pies mocno w typie charakterystyki rasy.[/B] minusy:[B]szczekliwy, zdarzają się wypadki z nietrzymaniem czystości, piesek z kompleksem niższości - nie pozwala się zdominować i reaguje agresją wobec psa, który chce go zdominować, niezależnie od płci agresora. Silny instynkt myśliwski - spuszczony ze smyczy, gdy złapie trop dzikiego zwierzęcia - ślepnie, głuchnie i pędzi na polowanie - wówczas nie wraca wołany.[/QUOTE] to powinno byc na pierwszej stronie . Funiu gdzybys mogla prosze wstawic tam :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosiulek na spacerek -
jakby Pestka nie miala cieczki to powiedzialambym ze jakas taka ciezarnie gruba jest ;)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
on potrzebuje jednego ludzia do kochania ... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
ale ona wystraszona jest :( Anitko DZIEKI !!!:loveu::loveu::loveu: Ty zawsze masz wielki odzew :p -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
ja jeszcze podniose -
KUBA wyrwany z rak sadysty, odszedł:( Żegnaj Piesku [*]
IVV replied to rescal's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie widze mojej wplaty na pierwszej stronie-wyslalam do obraczus ) -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
IVV replied to mru's topic in Już w nowym domu
a moze ten ostatni to Brutusek ;) ? ( Pax,Zack,George,Rascal,Duke) cos mocniejszego- chlopak niesmialy i najmniejszy to mu mocne imie potrzebne ;) -
martwi mnie ta malizna co ma zostac w schronie :(
-
strasznie sie ciesze !!!!! ile kastracja kosztuje ?
-
dzieki Monisiu widze ,ze chlopak ma juz domek !!!!!! i swojego ludzia ;) wyslalam pieniadze ,powinno dojsc okolo 140zl + to 87zl co zostalo z poprzedniej przesylki :) to chlopak jest ustawiony!!!! a czy te sciany w budzie sa podwojne z ociepleniem ???
-
wstawcie mala tu prosze [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195568-Warszawa-dom-dla-suczki-psa-średniej-wielkości?p=15647624#post15647624[/URL]
-
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
IVV replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
to kiedy niunia bedzie mogla wyjsc ???? -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
IVV replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Pati pieniadze wyslane ;) -
Śliczna Kaja wróciła z adopcji- udało się Kaja jedzie do hoteliku :)
IVV replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
Pati dziekuje za zaproszenie ja ewentualnie moge tylko jednorazowo dorzucic to brakujace 100zl ,co da Wam miesisc czasu na dozbieranie deklaracji (a moze mala sie wyadoptuje w tym czasie ?) niech juz jedzie do tego hoteliku -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
kiedy bedzie mozna sprawdzic czy nie jest w ciazy ? to wazne ! jesli jest to zabieg szubko potrzebny!!!! -
pokazuj sie Pesteczko
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
i hop na pierwsza