Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. troche niepokojace wiadomosci o serduchu Tuli ....ale trzeba z tym walczyc i leczyc !!!! zbieramy kase !!!!!! ona musi poznac w koncu normalne zycie !!!!
  2. czekamy na relacje z wizyty przedadopcyjnej
  3. przeciez on jest bardzo ladny,o pieknych proporcjach pies ,czemu nikt nawet nie zadzwoni?
  4. jak sunia dzis ? czy vet juz ja ogladal?
  5. Ramzes nie krec noskiem tylko grubiej ;)
  6. a moze sfrustrowana brakiem zainteresowania jej wyjatkowa uroda ;)?
  7. pokazuj sie chlopaku ze swoim ogoszeniem nad ktorym ciotki pracowalu z calych serc !!!!!
  8. pokazuj sie kruszynko!!!! czy ktos bedzie mogl pomoc w ogloszeniach ????
  9. oby jak najwiecej domkow !!!!
  10. hopsa na pierwsza
  11. imie Tehya w jezyku indian polnocnoamerykanskich oznacza-( precious) -kogos bardzo wyjatkowego i dogocennego ;)
  12. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Tola - dzięki za zdjęcia Łajtusia (tak nazwałam właśnie tego rudego, mojego ulubieńca, na którego mam oko już od dawna, ale chyba nie jest mi dane go zaadoptować)! Czy dowiedziałaś się czegoś o jego charakterze? Bo jak mu mam robić ogłoszenia to muszę coś o nim wiedzieć.. Tak mi żal tej psiny. Imię wzięłam od ang. wait - czekać, bo on biedny ciągle czeka.. Ile to już czasu. A to taki piękny pies :([/QUOTE] to bardziej jak Lejtus
  13. super chlopak i jaki madry !!!!!
  14. HALLOWEEN juz za tydzien:evil_lol: dziewczyny tylko probe generalna maja:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. dziewczyny super tekst !!!! moze teraz ktos doceni jego indywidualnosc !!!!!!
  16. i znowu babel rozlozyl mnie na lopatki !!!!! moja wredota tez jak ma chumorek to na sekunde da sie wysciskac i zaraz ucieka jak najdalej od tej niewyzytej baby co sie jej pancia zwie :evil_lol:,ale wiadomo to juz dorosla sucz i najlepij daje sie podziwiac na odleglosc ;)
  17. ale maja zycie u Ciebie Ewuniu te dziewczyny!!!!!
  18. chudzielcu musisz troche przytyc na zime ,bo inaczej cienko z toba bedzie :(
  19. wrzuc mu tam jakies stare swoje ubranie ,musi miec duzo Twojego zapachu i chlopak bedzie miec sie do czego przytulac
  20. jak malizna?
  21. chodzilo mi o imie dla tej malej takie odmienne ,poniewaz wszystkie inne juz byly lub jest ich tyle na dogo ,ze nie wiadomo o ktorego psa chodzi no to moze Amy,Rozia,Cayla,Mala Czarna jak ma juz byc jakies bardzo rozpowszechnione,cos miekkiego -ona mi wyglada na bardzo delikatna sunie....
  22. w Dymianach(Kielce) w schronie byla dzis pikieta z mediami !!! nareszcie zaczna sie wszedzie brac za to co sie w pewnych mordowniach dzieje i dobierac sie do tylkow tych nienaruszalnych klik!!! najwyzsza pora:mad::diabloti: ,az nie moge sie doczekac na nastepne akcje w innych miastach !!!!!:multi::multi::multi: moze w koncu staniemy na jakims humanitarnym poziomie swiatowym :multi:
×
×
  • Create New...