Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='Mysia_']no to kiedy zabieracie Kajuchę? ;)[/QUOTE] kiedy ? kiedy ?
  2. projektujcie ,projektujcie !!!! bedziemy miec gdzie bidulki w normalnych warunkach trzymac ;) Dzieki dziewczyny ,ze jestescie !!!!!!!!!!!!!!!! Szarotko ,my to chyba we dwie bedziemy musialy sie do Funi na boksy przeniesc ;)
  3. fajnie ,ze Zunia mogla pomoc chlopaczkowi :)
  4. jak piegusek sie czuje ?
  5. super !!! Witaj Ewuniu:) !!!! czym wiecej tym lepiej ;) dawaj nawet ten milion ludzi same przeciez nic nie zrobimy :( a tyle psiakow czeka na pomoc :(
  6. dobrze jej u Ciebie Funiu :) a moze jest jakas szansa by ta gosposia na stale zostala ????
  7. a jak sie psy czuja ? jakas poprawa ? po rozlaczeniu czesto jeden zdycha :(
  8. Dziekuje Anitko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. jeszcze podniose na dobranoc
  10. czy mozna poprosic Funiu o jakies fajne zdjecia naszego pieguska do jej ogloszen ?:)
  11. o zupelnie jak Bugciu wyglada
  12. urzadza sie chlopak pomalu ???;)
  13. tak !!! mala jest w swietnych rekach!!! Funiu czy jest mozliwosc ladnych fotek do ogloszen ??? slicznie prosze !!!!! zajrzyjcie do tych dwuch maluchow prosze ,Sonia nie jest w stanie sama im pomoc :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆPolly-i-Rozi-schron-450zl-to-cena-bicia-ich-serc-które-ma-przestać-bić!POMOCY!!/page4[/URL]
  14. oj trzymam mocno !!!! dziewczyny zajrzyjcie prosze ,Sonia nie da rady sama tym maluszkom pomoc :( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195475-ZAMOŚĆPolly-i-Rozi-schron-450zl-to-cena-bicia-ich-serc-które-ma-przestać-bić!POMOCY!!/page4[/URL]
  15. pokazuj sie malenka jak pieknie focha strzelasz w tym swoim nowym kapelusiku ;)
  16. bidulki :( trzymam mocno kciuki!!!!!!! a jak juz sie polepszy wstawcie je koniecznie tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-wątek-zbiorczy-psiaków-tylko-do-wspólnej-adopcji[/URL]
  17. wysle Wam 100zl ,ale moge tylko jednorazowo.:oops: kto jeszcze pomoze ???? porozsylalam watek ,moze ktos sie jeszcze zlituje na maluchami ...:(
  18. nawet kastraty by wachaly ... zwlaszcza ,ze to kilkutygodniowe kastraty lub kilkumiesieczne ...
×
×
  • Create New...