IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
mysle ,ze Viris bardzo rozsadnie podchodzi do calej sytuacji !!! a ubranko potrzebne na bank ;),mam tez takiego koczkodana w domu i niestety te pieski nie maja siersci tylko wlos ,ktory nie ma podszycia ,wiec marzna bidulki blyskawicznie
-
[quote name='Tola']Szczeniaki są w zamkniętym budynku, mają nieduzy wybieg, moze w czasie tych mrozów jakos dadzą radę. Mnie bardziej martwi fakt, ze maluch niedojada z racji wielkości... Nadal nie wiem co z transportem w sobotę; jesli maluch mógłby jechac to mozna go wtedy wczesniej zabrac ze schronu. Poszukujemy równiez transportu do Warszawy dla Neli, która prawdopodobnie w sobote opusci klinike w Lublinie. Mozna połączyc oba wyjazdy... Nikt nie wybiera sie w tamtym kierunku?[/QUOTE] Tolu pisz do MaDi ,organizuje za kilka dni transport do W-Wy tu watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina/page21[/URL]
-
[quote name='irenaka']I ja jestem za tym planem. Głosowania mam nadzieję nie będzie;), ale liczę na Twoje rozsądne decyzje.[/QUOTE] czytam ten watek i podpisuje sie pod Irenka !!! Malawaszko mysle ,ze powinnas sie trzymac swojego orginalnego planu... nie rozumiem dlaczego ktos kto chce psa, zostawia go na dworze chorego przy -21C ..:shake:. on juz wystarczajaco sie nacierpial i powinien miec odpowiedzialny dom, nawet na drugim koncu Polski ! trzymaj sie maly ...jutro juz zacznie sie nowe zycie !!!!
-
jogolcia i tutaj trafilas ?;) super !!!!!!! czekamy na zdjecia !!!!!
-
zakochalam sie !!!!! jest przesliczna !!!!! szkoda ,ze mnie nie ma w Pl bo bym juz ja porwala do siebie ;)
-
trzeba jej koniecznie pomoc !!!! jesli ona tylko podchodzi do wyjscia tzn ,ze moze ja cos bolec ....
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']ja nie widze żadnego kilkukilogramowego psa z króciutką sierscią w budzie w zimie...jak człowiek chce takiego psa wsadzić do budy to dla mnie to nie jest odpowiedni człowiek dla tego psa... skoro Niuniek lata w kubraczku przy kilku stopniowym mrozie to niby jak on ma byc 24 na dobe na dworze jak zima będzie już na całego czyli ok minus 10 w dzien...ale rzecz jasna to tylko moja opinia:-)[/QUOTE] swiete slowa !!!!! facetowi trzeba husky ,to psy ktore mecza sie w mieszkaniach, a na dworze czym zimniej tym przyjemniej -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosienka pewnie sniegu nie lubi ? -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
na spacerek Tayunia -
halllloooooo !!!!! dziewczyny chyba zasypane ......
-
tak pomyslalam ...a nie ma tam specjalnego pomieszczenia gdzie mozna szczenieta przeniesc ??? moze Zunia bedzie miec na to jakis wplyw ??? Zuniu czy mozesz cos zrobic z tymi szczeniaczkami by tam nie zamarzly prosze ....
-
ehhhhh ....................
-
pokazujemy sie
-
[quote name='Ewanka']Dosia wita o poranku i życzy miłego dnia w ciepłych pieleszach :loveu: ... zasypało nas, rano nie mogłam otworzyć drzwi, psiaki wychodziły przez balkon ;) ... Dosia zjadła wczoraj kawałek Lenkowej kości i dzisiaj ma trochę rozwolnienia, mam nadzieję, że jej to szybko minie. Tradycyjnie już, patrzy z odrazą na śnieg i wszyscy trzymamy kciuki, za szybkie nadejście wiosny :p ************ wczoraj wyłączyli (awaria) nam na kilka godzin prąd, co naychmiast postawiło nas do pionu :crazyeye::shake: ... może ktoś ma jakieś doświadczenie z generatorem prądu ... musimy chyba kupić, bo mamy prawie wszystko na prąd i zamarzniemy bez niego. generator bardzo dobry wynalazek i warto go miec !!! tak jak i maly piecyk na drzewo .
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
IVV replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
hop na gore -
zagladam moim rankiem . widze ,ze chlopak mial ciekawy dzien ;)
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
to nawet na jedna noc cieply kat sie nie znajdzie ?
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
czekamy do soboty....ja niuniusia w budzie nie widze ....jak facet ma problem z kastracja to juz go widze jaki bedzie mial problem z kubraczkiem .... -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
slodziak na pierwsza -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
taka rozpuste to lubie ;) -
trzymam kciuki!!!!!!
-
nasza pogoda zwykle dociera do was po 7-10 dniach,wiec teraz popada przez kilka dni ,a pozniej przyjda spore mrozy... szkoda mi tylko tych wszystkich psiakow na ulicach :(
-
wszedzie gdzie zagladam cisza z adopcjami ....:(