IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
tak jak pisala Dasia ,kladzenie na miejsce psa gdzie on sypia, kocykow na ktorych spal wczesniej kot,daje bardzo dobre rezultaty. Ramzes jest w tej chwili jak dziecko z bidula ,ktore musi nauczyc sie nowych dla niego zasad -zycia w swojej kochajacej rodzinie. Kinga milosc i cierpliwosc !!!! trzymam kciuki :) -
wrzucilam go na Psy do adopcji na FB i u mnie tez jest ;) [URL]http://www.facebook.com/pages/Psy-do-adopcji/130184941674?v=wall#!/profile.php?id=100001731726502[/URL]
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
zagladam moim rankiem czy ktos wie o jakims dobrym vecie ,ktory robi kastracje bezszwowa i o kosztach takiego zabiegu ?
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
doktor Dabrowski jest wspanialym chirurgiem (na Glebokiej),mam nadzieje ,ze Tola do niego trafi z tym malenstwem...
-
Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć
IVV replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
podniose na moje dziendoby dobrze ,ze sunia z maluchami nie jest na dworze w ta nadchodzaca zime .... -
wstawilam mala na FB na moim profilu ,ale jesli ktos jeszcze tam jest wstawcie tez prosze u siebie
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
podnosimy ... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
podnosimy... -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
strona szydlowiakow na FB [URL]http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001647945860[/URL] -
[quote name='panbazyl']a ja go w górę podrzucę. Jest przystojny i to bardzo! :)[/QUOTE] :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
pokazujemy sie
-
ja jestem chora jak tu zagladam .............................:( wszystkie takie biedne z tymi strasznie smutnymi oczami ...............................................a ta sunia z wykrecona lapka ??? czy jej mozna jakos pomoc ???
-
[quote name='Zbójini']jeszcze nie.zastanawiam czy powinien być teraz kastrowany jeśli przebywa na zewnątrz.[/QUOTE] mozna zrobic zabieg bezszwowy ,to chlopak nawet nie poczuje ,ze cos sie z nim stalo i w kolnierzu nie bedzie musial chodzic ...
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
na pierwsza przystojniaku !!! uuups jeszcze nam sie Robert wyadoptuje:evil_lol: Dal na pierwsza !!!!
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
oby to byl jakis madry dom ...i bez dzieci ...
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Marinaka dzieki serdeczne :) nawet tymczasowy album lepszy niz zaden ! -
lansujemy sie :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']Moge zmienic tytuł watku ,uzupełnic opis .Napisze rowniez prosbe o ogłozenia . Ogłoszenie w lokalnej gazecie jest drogie kosztuje ponad 200 zł .(tyg.zamojski ) Czy on ma alegro ? Jakich nie ma ? Wieczorem uzupełnie .[/QUOTE] Dziekuje Funiu:) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
no to pykamy dalej.... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to dobra obserwacja Funiu :)