Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. jak chlopak w tym kojcu ? czy u was tez zima?
  2. kamien z serca uffff...........
  3. tragedia z tym sznupkiem :(
  4. martwi mnie to -18C w nocy....jak on to przetrzyma????
  5. jak on biedny ta noc przetrwal :( ? porozsylalm watek ....
  6. tragedia z tym sznupkiem :( wstawilam go na FB
  7. dzieki ,ze zajrzalas :) ja tez moge podeslac cos jednorazowo...trzymam kciuki by chlopak mogl pojechac do Nowodworu !!!!!
  8. ale dziewczyny szaleja :) Pestce to amory w glowie ,a nie mizianki z czlowiekiem ;)
  9. a ten biedak na ulicy :( pomocy dziewczyny!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina[/URL]
  10. zaczynamy sie zadomawiac !!!!:)
  11. wasza strone z Dalem lobowalam w wielu miejscach
  12. ale bezpieczna i szczesliwa!!!! a tu :( -moze bedziecie miec jakis pomysl ,nim hycel go zalatwi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina[/URL]
  13. ??????........
  14. ja tez podesle cos w przyszlym miesiacu ;)
  15. juz znalazlam i wstawilam jeszcze raz ;)
  16. bazyla witamy serdecznie !:)
  17. zagladam cichutko codziennie i trzymam mocno kciuki !!!!
  18. juz wiem ,czemu nie widzisz !!! musisz byc moim znajomym lub znajomym moich znajomych;) by to zobaczyc ... wyslij zaproszenie ;)
  19. ja widze ....link caly wstawiony z dogo ...nie wiem tylko czemy jego zdjecie nie widac czy mozesz mi podeslac jego pierwszy link na FB?
  20. jakies nowe wiadomosci ???
  21. cos wiadomo......? strasznie sie martwie ....
  22. pozdrawiamy,pozdrawiamy;)
×
×
  • Create New...