a ten biedak na ulicy :( pomocy dziewczyny!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina[/URL]
ale bezpieczna i szczesliwa!!!!
a tu :( -moze bedziecie miec jakis pomysl ,nim hycel go zalatwi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197218-ŁYSY-ZŁAMANA-łapa-porzucony-na-ulicy-sznaucer-olbrzym-MEGA-PILNE!-POMOCY!-ok-Lublina[/URL]