Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. ....bedzie tesknil ,jak to psie serce robi nawet za najwiekszym s.....,ale jak poczuje troche milosci bedzie ok . Yorki szybko sie odnajduja w nowych sytuacjach czekamy na wiadomosci !!!
  2. wowww!!!! piekny !!!! takie wlasnie lubie ;)
  3. Robert wejdz na FB i pisz na watku Dala ,trzeba podbijac zainteresowanie ,inaczej zginie w morzu potrzebujacych psow...dogo jest zapsione ,a tam wieksza szansa
  4. a co z malenkimi siostrzyczkami ???????
  5. mysle ,ze Chansi ladnie i ma takie specjalne znaczenie-wolanc tez przeciez mozna Szansa...ale Chansi jakos tak ciekawiej i cieplej...
  6. podnosimy chlopaczka na pierwsza piszcie ,lobujcie trzeba utrzymac temat i zainteresowanie na FB
  7. oooo boy ,dopiero mi napedzil strachu ...bawic sie pewnie chce z futrzakiem ;)
  8. sorry Funiu ,zle sie wyrazilam ...chodzilo mi o kontakt z Tola i Zadra ,ale ja juz sama do nich napisalam ...
  9. cieplutkie mizanki w te mrozy dla Tayusi
  10. mnie do szalu rano dogo doprowadzalo !!! Dosiulka pokazujemy sie :)
  11. no dziewczyny :) ubawilyscie mnie strasznie !!!! zdolniachy z Was ;)
  12. nie mialam rano czasu ,musialam leciec na lyzke strawy i kosc dla suczy zarobic ;) teraz dopiero moge podniesc sunie :)
  13. fantastyczny pomysl!!!!:loveu::loveu: wlasnie dajemy malej szanse wiec ,moze niech sie tak nazywa Chanse -Czens-zdrobniale czensi to co dziewczyny ,moze Jo zostac matka chrzestna malenkiej ???:cool3:
  14. czekamy ,czekamy na snieznego ksiecia ;)
  15. strasznie sie ciesze ,ze chlopak uratowany!!!
  16. zagladam ,zagladam ;) rano mi dogo glupialo,nie moglam nic wpisac ,pozniej w pracy na lyzke strawy trzeba bylo walczyc i dopiero teraz a tu wszyscy spia ....
  17. mysl ,mysl:eviltong::evil_lol:
  18. dziewczyny jestescie niesamowite !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwielbiam WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  19. Jo fajnie ,ze zajrzalas ;) a moze Gabrysia -Gabi -Gabcia -Gabunia:cool3:
  20. rodzinka zawsze musi sobie pogadac ;)
  21. mnie tez to zastanowilo....te lapki jakos tak dziwnie wygladaja ...
×
×
  • Create New...