od poczatku pokazac ,nie agresywnie ,ale zdecydowanie kto jest top dog -yorki maja tendencje do rzdzenia i bycia przewodnikami w stadzie ...trzeba juz ustalic kto jest kto w tym nowym stadzie dla niego- pies musi isc na spacer!!! zacznie sikac po katach ,a jak raz zacznie to moze byc trudny problem do skorygowania
pewnosc ,stanowczosc i zdcydowanie i oczywiscie duzo milosci w nagrode ;)
moja sucz tylko czeka na moje slabsze dni i momentalnie usiluje rzadzic -yorki sa w tym mistrzami niestety-wielkie psy w malych cialkach