Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='Avilia']Dziewczyny zajrzyjcie do siostrzyczek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/197230-Dwie-suczki-sparali%C5%BCowane-strachem...-Za-kilka-dni-Mys%C5%82owice[/url] Zabrałam je do siebie,bo tych mrozów mogłyby nie przeżyć.Ale u mnie mogą być jedynie 12 dni! [I] Nowa wpłata na konto Szili:[/I] [B] FIGANADRZEWNA-20zł[/B][/QUOTE] jestes WIELKA!!!! strasznie sie o nie marwie.... oneczka pieknie zaczyna wygladac :)
  2. od poczatku pokazac ,nie agresywnie ,ale zdecydowanie kto jest top dog -yorki maja tendencje do rzdzenia i bycia przewodnikami w stadzie ...trzeba juz ustalic kto jest kto w tym nowym stadzie dla niego- pies musi isc na spacer!!! zacznie sikac po katach ,a jak raz zacznie to moze byc trudny problem do skorygowania pewnosc ,stanowczosc i zdcydowanie i oczywiscie duzo milosci w nagrode ;) moja sucz tylko czeka na moje slabsze dni i momentalnie usiluje rzadzic -yorki sa w tym mistrzami niestety-wielkie psy w malych cialkach
  3. juz nie boje sie tu zagladac ;) trzymaj sie Dotka i wracaj do zdrowia !!! z klatka poczekajcie -to jego azyl
  4. a gdzie te zdjecia ?????;)
  5. Soni ,a mala jest na FB? moze znajda sie jacys sponsorzy ??? i wtedy poszukamy miejsca...moje dalej siedza :(
  6. to chociaz na witrualny spacerek go wezme ;)
  7. nie bylo mnie troche:oops: prosze o pw gdzie wyslac pieniadze i jak tu sie nie zakochac ??? [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3849/pc020621.jpg[/IMG]
  8. estetyczna panienka:evil_lol: a moze fason zeszloroczny?:eviltong: a tu bidulka bez szans na cokolwiek -kaleka :( siedzi w schronie http://www.dogomania.pl/threads/197458-Kalectwo-nie-musi-oznaczać-dożywocia-w-schronie-Pomóżmy-małej-suni-wyjść-z-ukrycia/page2
  9. sunieczki na spacerek
  10. nareszcie tu jestem !!! Funiu ,a moze MaDi ??? ona zna chyba wszystkich lekarzy na Glebokiej .
  11. tak ,tak przepiekny!!!!
  12. ksiezniczka ;)
  13. noie ma tego zlego ;) ,lepiej teraz niz pozniej !!!! moze trzeba wrzucic na CK ??? z pewnoscia dalej bedzie szukac ,za w koncu znajdzie jakiegos biedaka na lancuch :(
  14. szczesciarz ,ze Was spotkal :)
  15. znam ta chorobe ;)
  16. kiedy Pesteczka konczy swoje amory?
  17. ja wiem ,pamietam ;) ,ale zarejestruj sie dla chlopaka ....szybciej znajdzie dom !!!!
  18. bedzie juz tylko dobrze !!!! super ,ze moglyscie mu pomoc :)
  19. za tydzien bedziecie miec lepiej zawsze w ciagu 7-10 dni macie dokladnie taka pogode jak tu...a u nas w tej chwili -2 prawie 2 tygodnie temu walil tu snieg ,pozniej bylo -30 ,wiec i u was niedlugo przejdzie ....
  20. Pesteczko ,slodziaku pokazuj swoj przesliczny pycholek
×
×
  • Create New...