Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. musimy wyjsc po pomoc poza dogo a FB i NK to morze ludzi ;)
  2. dobrze ,ze juz w schronie nie musi przezywac tej zimy ....
  3. Niunia lansujemy sie :) Izus takiego drugiego gamonia jak ja to ze swieczka szukac ;)
  4. czy Dal jest kastrowany ???
  5. czekamy na relacje z pierwszych chwil poznawania
  6. kurcze to straszne :( a teraz tak zimno .............czekala na dom tyle czasu i znowu bezdomnosc .....
  7. czy ktos jeszcze zna adres i namiary tego miejsca, ktore proszono Viris by sprawdzila ??? czas ucieka ....boje sie o tego malego :(
  8. cicho tu znowu ...........................:(
  9. czy ktos moze pomoc Wam z tym kontem na FB ? to by strasznie Wam pomoglo !!! moze Pirahnia???
  10. szybko doszla malenka do siebie !!!!
  11. jak poczuje duzo milosci to jej przejdzie i bedzie szczesliwa trzymam kciuki!!!
  12. Dosiula spacerek wieczorny!
  13. Dotka zajeta nowym tymczasowiczem :)
  14. podniode tylko ,a w stosowaniu feromonow nie mam zupelnie doswiadczenia
  15. tak ,tylko ja niemota jestem i nie wiem jak sie zdjecia tu wstawia ... Izus czy ja Ci wyslalam zdjecia na Twoj email ??? jesli nie ,to podesle a Ty jestes pro to moze cos wstawisz ;)
  16. strasznie przystojny ;)
  17. Bela dzieki ,ze zajrzalas :) ile kosztuja ogloszenia w lokalnej gazecie ???? strasznie mi go szkoda ,ze tak bardzo biedny teskni za czlowiekiem ...:( a nie mozna go trzymac gdzies bardziej w zasiegu reki by nie rozpaczal???
  18. czy ktos napisal do Viris ????
  19. [quote name='jogolcia@pdx']A ja ciągle nie rozumiem dlaczego tak trudno u Was o konto PayPal. Przecież chyba nie tak ciężko je założyć, a chętni do pomocy finansowej zza granicy coraz częściej używaja właśnie ten sposób przelewu do Polski (banki chcą czasami [za] duże pieniadze za przelewy zagraniczne). Wiem, bo to już kilka razy zrobiłam (nawet przez zaufaną osobę fundacji z prywatnym PayPalem)... Szczerze podziwiam to co robicie dla mniejszych sióstr i braci, ale nie chcę tylko płakać, rozczulać się, i przeżywać potworne traktowanie psów przez niektórych ludzi. Ja chcę pomóc chociaż w taki sposób, przesyłając kilka groszy...Może ktoś coś z tym będzie umiał zrobić? BARDZO PROSZĘ :=)... U tutaj link, który może być pomocny:[url]http://www.paypal.pl/pl[/url] Pozdrawiam wszystkie wspaniałe ciocie (i wujków też, oczywiście ;=) ))[/QUOTE]ac z tym nie ma problemu ,wysylasz na czyjs prywatny email ,osoba musi otworzyc konto na PayPal by pieniadze odebrac i przelac na konto i po sprawie . ja zawsze tak robie ;)
×
×
  • Create New...